PDA

צפייה בגרסה מלאה : אגזוז וסעפת פליטה (לסמוראי)

Anonymous
24-08-03, 14:36
שלום
אני מחפש מקום ברחובות והסביבה בו אפשר לרכוש אגזוז וסעפת פליטה עבור סמוראי.
תודה רבה

נמרוד
25-08-03, 11:21
אגזוז זה בעייה קטנה. בכל רחוב מוסכים בכל עיר ועיירה בארץ, לא כל שכן רחובות, תמצא אגזוזנים שיכולים לבצע הכל. במקרה הגרוע ביותר, מערכת פליטה חדשה, הכוללת צינורות, דוד חדש, מתלים וגומיות למיניהם, מסעפת הפליטה עד הקצה - תעלה באזור 600-700 שקלים . הסעפת עצמה זה משהו אחר, יקר ונדיר יותר. אבל נדיר גם שצריך באמת להחליף סעפת - מי החליט שאתה צריך סעפת חדשה?

Anonymous
26-08-03, 12:56
תודה נמרוד,
מהסתכלות על הסעפת נראה סדק (לא פתוח) שאיני יודע מה עומקו, ויתכן בכלל שיקח עוד זמן רב עד שהוא "ירוץ". רציתי להתחיל והכין את עצמי לאפשרות זאת. אשמח לקבל חוות דעת.
תודה רבה

נמרוד
26-08-03, 13:06
אפשר לתקן סדק. ריתוך של ברזל יציקה הוא לא ריתוך רגיל, הברזל פריך ונוטה להסדק מהחימום הנקודתי, ולכן יש שיטות לחמם ולשמור את היציקה בטמפרטורה הנכונה במהלך הריתוך. אני אומר את זה לא מנסיון אישי, לא יצא לי עדיין לעבוד על ברזל יציקה. בכל מקרה אם אתה מפרק את הסעפת ומביא אותה לבעל מקצוע זה לא יכול לעלות יותר מדי.
אבל לפרק ולהרכיב את הסעפת זה לא מעט עבודה, ברגים ישנים נשברים, אפשר להסתבך, גם מוסכים לא אוהבים את העבודה הזאת. לעניות דעתי, אם בסך הכל יש סדק, לא שווה את הטרחה. אם יום אחד הסדק יפתח, And that day may never come, אז תצטרך לתקן.

-->