PDA

צפייה בגרסה מלאה : ויטארה החדשה ... יעוץ.

גיא
10-02-17, 20:28
ההורים עדיין מתלבטים ..
Xv , או אולי ויטארה חדשה ..

מי מהן עדיפה בשביל מידי פעם לטייל איתי ?
לא מדבריות .. אבל שבילי קק'ל .. גם השבורים יותר שבינהם.

המחיר הוא לא בעיה במקרה הזה.
הסובארו תהיה ה 2000.

ינהג שם אבא שלי.

תודה.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OFF-RoaD
10-02-17, 21:10
לויטארה החדשה אין שום קשר לדורות שקדמו לה, והיא מקסימום פרייבט גבוה.

הסובארו, לעומת זאת, זה סיפור אחר, וזו של אבא שלי (1600 ידנית) עומדת יפה מאוד בטיולים, גם במדבר. המגבלה היא בעיקר החשש של הנהג על הפלסטיקה הכתומה שלו

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

רני דקל
10-02-17, 22:28
גם הסובארו היא פרייבט גבוה, בהגדרה זו פשוט אימפרזה גבוהה.

גיא
10-02-17, 22:29
גם הסובארו היא פרייבט גבוה, בהגדרה זו פשוט אימפרזה גבוהה.
את זה דווקא ראיתי בשטח .. היתה איתנו איקס וי בטיול סוכות.

OFF-RoaD
10-02-17, 23:59
נכון, אבל בקרת האחיזה שלה עושה עבודה יפה מאוד.
עם הסוזוקי יש לי הרבה פחות ניסיון, אבל עשיתי סיבוב עם אחד כזה לפני באיזה שביל, זה נראה כמו מאזדה 3.

nirs
11-02-17, 08:23
ה xv מפתיע לטובה ויעשה עם מעט התאמות נדרשות, עבודה דומה לדציה שלך.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

גיא
11-02-17, 08:25
כן .. אני מניח ..

אתה מתכוון למגן גחון וקפיצים ?

לביא
11-02-17, 08:45
בטיול בירדן, היתה איתנו ויטרה חדשה. המגבלה העיקרית היא מרווח הגחון. נהוגה בידי הנהג הנכון, לא היוותה מגבלה לשיירה. 4 מבוגרים עליה, חצתה את המסלול (שמלכתחילה תוכנן כך שלא יהיו בולדרים) בלי להניד עפעף.

גיא
11-02-17, 08:51
בטיול בירדן, היתה איתנו ויטרה חדשה. המגבלה העיקרית היא מרווח הגחון. נהוגה בידי הנהג הנכון, לא היוותה מגבלה לשיירה. 4 מבוגרים עליה, חצתה את המסלול (שמלכתחילה תוכנן כך שלא יהיו בולדרים) בלי להניד עפעף.
בכל טיולי השומרון שהשתתפתי בהם היתה איזו ויטארה .ושם זה מסלולים לא מתוכננים .. ועם מכשולים כאלו ואחרים ..... אבל מהדגם הקודם. להם לא היתה שום בעיה .. אבל את החדשה לא ראיתי ..

בכל מקרה ..

אני חושב שהם מתכנסים לאיקס וי .. רגילים לסובארו.

תודה לעוזרים.

avikkllk
11-02-17, 09:18
הויטרה החדשה נהפכה לפרייבט..צריך לקרוא לה sx4 קצר

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Tzvika-Pick
11-02-17, 17:25
ההורים עדיין מתלבטים ..
Xv , או אולי ויטארה חדשה ..

מי מהן עדיפה בשביל מידי פעם לטייל איתי ?
לא מדבריות .. אבל שבילי קק'ל .. גם השבורים יותר שבינהם.

המחיר הוא לא בעיה במקרה הזה.
הסובארו תהיה ה 2000.

ינהג שם אבא שלי.

תודה.

הויטארה החדשה היא בסך הכל גרסה מעוצבת ואופנתית ל-SX4 קרוסאובר. ה-XV היא אמנם גרסה ההנעה הכפולה של האימפרזה אבל היא בעלת יכולות שטח גבוהות יותר.
מצד שני ה-XV פחות מאובזר, הרבה יותר יקר, מיושן מבפנים וגם יוחלף במהלך השנה הקרובה בדור חדש. שלא לדבר על צריכת הדלק שגבוהה יותר.

OFF-RoaD
11-02-17, 17:29
אף פעם לא הבנתי את השיקול של "יוחלף במהלך השנה" בקניה (באופן כללי, לא רק רכב). אם זה מה שיש כרגע, וזה טוב ועונה על הצרכים בצורה הטובה ביותר, מה זה משנה מה יהיה "במהלך השנה"?

asafk
11-02-17, 19:15
זה משנה.
א. כי המשמעות היא שהדגם מיושן ואפילו היצרן חושב ככה.
ב. כי עוד כמה שנים למרות מחיר קניה דומה עכשיו יהיה הבדל לטובת הדגם החדש במחירון.
ג. דווקא מהכיוון ההפוך כל דגם חדש שיוצא פחות מתאים לשטח מקודמו. יש חריגים בודדים לכלל הזה אז דווקא כדאי לתפוס את הדגם היוצא.

אסף.

OFF-RoaD
11-02-17, 19:18
וול, כנראה שזה אופי. גם אף פעם חא הבנתי את המרדף אחרי הפלאפון האחרון...

שמוליקו
13-02-17, 07:56
גיא, סתם שאלה,
למה לא דאסטר?
תוכלו לנסוע באותם מקומות תמיד...

גיא
13-02-17, 09:15
אבא נכה. חייב אוטומט.
דווקא מאד רוצה דאסטר .. התלהב כמוני .. אבל לא יכול.

Tzvika-Pick
13-02-17, 10:13
אף פעם לא הבנתי את השיקול של "יוחלף במהלך השנה" בקניה (באופן כללי, לא רק רכב). אם זה מה שיש כרגע, וזה טוב ועונה על הצרכים בצורה הטובה ביותר, מה זה משנה מה יהיה "במהלך השנה"?

עונה על הצרכים בצורה הטובה ביותר זה עניין יחסי. יכול מאוד להיות שהדור החדש יענה על הצרכים בטובה עוד יותר טובה, אז אם אתה כבר מוציא מעל 130 אלף שקל, לא עדיף להתאפק עם השדרוגיטיס עוד טיפה ולקנות משהו שעונה על הצרכים בצורה ממש ממש טובה?

אגב, זה שהדגם מוחלף זה באמת לפעמים הזדמנות מצוינת לקנות דווקא את הדגם הישן. קודם כל בגלל המחיר, בדגם מוחלף יש הנחות גדולות יותר והרבה יותר מבצעים. לא סתם הגיע ממש עכשיו דגם "XV קיוטו" עם טיפה פחות אבזור והרבה פחות מחיר. חוץ מזה, באופן כללי לדגם מוחלף יש פחות מחלות ילדות והאמינות שלו תהיה טובה יותר. בנוסף, אף אחד לא אמר שהרכב החדש יהיה טוב יותר מהישן. יש לא מעט דוגמאות הפוכות.

אגב, לפי מה שאני רואה בחו"ל כבר יש אפשרות להזמין את הדאסטר עם גיר רובוטי כפול מצמדים ומנוע דיזל, שילוב מוצלח למדי בדמי הפלואנס והמגאן. אולי שווה לבדוק מתי אם בכלל זה מגיע לישראל.

גיא
13-02-17, 10:54
היינו בסוכנות .. אמרו שיהיה אוטומט (שאלתי אם רובוטי או ממש אוטומטי .. המוכרנית התעקשה של זה אוטומטי .. ) אבל לא יודעים מתי. מתישהו השנה.

אז נראה .. הם יצטרכו להחליט סביב אפריל מאי . כי הם עוברים דירה ויצטרכו עוד אוטו ..

נראה.

-->