PDA

צפייה בגרסה מלאה : נורית תיבת מהלכים וגיר שמפסיק וחוזר לעבוד

lior ben shabat
16-02-17, 07:45
אז ככה:

יש לי רעש של שפשוף עדין שנעלם וחוזר והוא נשמע מאיזור הטורק קונברטר. עם זאת הכל מתפקד נהדר. כח והעברת הילוכים.

לפני שבועיים בחזרה לירושלים,בעליה, הרכב הוריד הילוך כמצופה אבל התקשה להוריד אותו. תו"כ דלקה נורית A.T . המשכתי קצת,עצרתי,דוממתי,הנעתי וזה מעולם לא חזר.

אתמול בלילה,חוזר מאילת. רכב ריק.לא עמוס. מתחיל את כביש 25 עם העליות. שוב אותה תופעה רק שהפעם כאילו אין קלאץ׳...הרכב פשוט לא עלה. וכמובן נורית A.T דלקה.

שוב כיבוי,המתנה,הנעה,נסיעה,סחב יפה עד קריית גת אבל שם כבר התחלתי להרגיש שבעברת ההילוכים קצת משונה. מתרחשת אבל משונה...

אנסה להחליף היום שמן אעפ שהנל הוחלף באפריל שנה שעברה ועשה רק 26000קמ.

מנסיונכם?

ואם זה שיפוץ אשמח להמלצות על מקום מקצועי,יסודי וכמובן אמין.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

opl
16-02-17, 07:51
אם כבר אז אל תחליף רק שמן, אם אני זוכר נכון (ואני לא הכי זוכר) יש שם בקרטר הזה גם מסנן רשת וגם מגנטים.
מקווה שלא נכנסת לתרחיש ה"שמן שחור שרוף עדיף כבר לא להחליף כי אז הולך הגיר"
ישנו גם לסנואיד בפנים שנהרס לעיתים אך הוא שולט למיטב הבנתי על הילוך 4 ואתה מתאר בעיהבכלל ההילוכים.

בדוק שלמות חיישן tps שעל משאבת הסולר.חפש חוטים קרועים, פתחח קונקטור- נקה וסגור.
בדוק שכפתור מצבי הגיר לא לחוץ בטעות.

lior ben shabat
16-02-17, 07:57
הזמנתי כבר פילטר לפני שבועיים והגיע לא מתאים...בדיוק זה מה שתכננתי לעשות. ולא...לא מתקמצן על החלפת שמנים אף פעם....

lior ben shabat
16-02-17, 07:57
וחיישן tps הוחלף עם המשאבת סולר באוגוסט האחרון והבעיה לא בכל ההילוכים...היא דווקא ברביעי...

lior ben shabat
16-02-17, 10:53
הלך הגיר. בדרך לשיפוץ. יום טוב תודה לבורא עולם שאלו הצרות שלי.😃

opl
16-02-17, 12:19
מה הלך? מה מצאו?

lior ben shabat
16-02-17, 12:26
בדרך לרמת השופט. אביר הגיר.
מכונאי שברתי אליו בהמלצה בדק את השמן והבין מיד שהוא שרוף. שמנו שתי פחיות תוסף וחיכינו 20 דקות. הילוכים כבר לא נכנסו והטורים עלו אהל האוטו לא נסע. כמעט עומד במקום...

אני לא מרשה לעצמי להתמזמז עם תקלות. אני שונא להתקמבן ולהתבחבש. החלטתי לתקן,הוא המליץ על אביר הגיר ברמת השופט. 7000שח הצעה ראשונית עם מקום למשא ומתן. הסכמתי ועפתי מהמקום.

lior ben shabat
21-02-17, 14:12
שלא תצטרכו לעולם אבל אם כן,ותזדקקו לשיפוץ תיבת מהלכים, אני ממליץ בחום רב על אביר הגיר מקיבוץ רמת השופט.

1. יחס
2. מקצועיות
3. יסודיות
4. תקשורת
5. מחיר

אין לכם מה לחפש במקומות אחרים. באחריות.

-->