PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית רכב שטח ראשון

Spock
17-02-17, 00:04
אני מחפש רכב שטח ... שיתאים לשטח בינוני+ , לא צריך חיית שטח אבל אני רוצה שיהיה לו היכולת לעבור ולא לגרד כל דבר בשטח.

אני ואישתי החלטנו לקנות רכב שטח שישמש אותנו לטיולי סוף שבוע. לעיתים טיולים רגליים(ישמש אותנו להגעה לטיול) ולעיתים טיולי שטח. לא נתחיל בטיולי שטח מאוד קשים.

אנחנו כבר מחפשים בתקציב של עד 35,000 בעיקר הסתכלנו על טרופרים ובדקנו. אך לרוב הטרופרים שבדקנו היו בעיות שגרמו לנו לפחד לעשות את ההשקעה.

אנחנו מוכנים להשקיע עד 45,000 או אולי 50,000 .. השאלה אם בתקציב הזה אנחנו נעלה בשנתון... או נעלה בשיפורים..

חשוב לציין שטרופרים מן הסתם מדובר ברכבים בני 13+

ועוד דבר. חשוב לנו שיהיו דלתות אחוריות-לנוחות.

Spock
17-02-17, 09:10
עוד שאלה בנושא זה... האם שווה להשקיע בג'יפ ליברטי 2007(45,000) ולהשקיע בו קצת כדי להגביה אותו וכו'?

erezgur
17-02-17, 10:14
חבל שאתה לא ממשיך את הדיון הקודם שפתחת באותו נושא, כדי לא לקבל שוב את אותן הערות ואותן שאלות.

מכיון שלא עברתי על הדיון הקודם שפתחת ולכן איני יודע איזה מידע נוסף נתת בו:
1. תתחיל מלענות על כל השאלות שבשרשור הדביק בראש הפורום - עמה אנשים הוא צריך להסיע, מהי הנסועה השנתית המשוערת, העדפות לגבי רגיל / אוטומט ושאר השאלות ששם.
2. יכולת לעבור כל דבר בשטח - זה כבר מכוון לעבירות גבוהה ולא בינונית (או שב"כל דבר בשטח" התייחסת רק ל"לא לגרד"?)
3. עלות הרכישה של רכב השטח, במיוחד הרכבים הוותיקים יותר זו רק ההתחלה ואיני מדבר רק על נושא השיפורים - יש הוצאות על תיקונים והוצאות אחזקה הרבה יותר גבוהות מאשר על פרייבטים. במיוחד אם זה רכב יחיד (שאינו סובל השבתות ממושכות לטובת תחזוקה עצמית).

טרופר הוא רכב מעולה לדעתי (המשוחדת), אבל כמו כל רכב דומה - צריך "לעבוד קשה" כדי למצוא רכב במצב סביר. לא כל דבר שנראה לכם שפוסל את הרכב הוא אכן כזה, שווה אולי להתייעץ כאן לפני שפוסלים רכב שכזה.

windler
17-02-17, 21:05
האומנם אני צעיר בתחום , אבל פאתפיינדר ניראית לי אופציה הגיונית והמחירים ביד שניה מצויינים .
מעניין מה הוותיקים יגידו על האופציה הזו .

-->