PDA

צפייה בגרסה מלאה : בשורה משמחת ??? שמואל אבוהב מונה למנכ"ל משרד החינוך....

shachar
21-02-17, 15:44
אולי נפסיק לשמוע את האיש הזה מייבב שטויות בטלויזיה או ברדיו.
ובל נשכח לו את דברי הבלע על טל שביט (עליהם לפחות התנצל).
http://www.mitsu.co.il/?p=3764

מצד שני משרד החינוך.......

boaz avrahami
21-02-17, 16:09
אתה כל כך צודק...
מפתיע שהוא התברג בליכוד. הוא איש מפלגת העבודה אבל העיקר שהלך

נמרוד
21-02-17, 16:21
הוקל לי.

עכשיו הוא אחראי רק על מערכת החינוך של ילדינו.

:(

boaz avrahami
21-02-17, 17:31
הוא כבר היה שם ולא ידעת אז כנראה שזה לא ממש ישנה הרבה...

ש01
21-02-17, 19:40
לפחות יפסיק לדחוף להרחבת פריסת המצלמות

דרור ברלי
21-02-17, 20:45
מה אתם שמחים?
זה אחד שהחלום שלו היה להכניס עברייני תנועה לכלא לתקופות ארוכות.
הוא ינסה להפוך את בתי הספר לקסרקטיני טירונים.

asafk
21-02-17, 23:01
החלום היחיד שלו היה לכל אורך הדרך ליצור לעצמו הון פוליטי ולצבור כוח על חשבון ההרוגים בתאונות הדרכים. זה הכל. וכך, אגב, היה גם כשהברנש היה במשרד החינוך בסבוב הקודם. אז אל תדאג...

אסף.

איל מ
22-02-17, 11:28
אין לי שום בעיה עם להכניס עברייני תנועה לכלא,
ואין לי שום בעיה שהוא יכניס אג'נדה של חינוך בדרכים למשרד החינוך.
גם אם על הדרך הוא עושה מזה הון פוליטי.

דרור ברלי
22-02-17, 12:00
אין לי שום בעיה עם להכניס עברייני תנועה לכלא,
ואין לי שום בעיה שהוא יכניס אג'נדה של חינוך בדרכים למשרד החינוך.
גם אם על הדרך הוא עושה מזה הון פוליטי.

צריכה להיות לך בעיה קשה מאוד עם זה.
כי בניגוד לעבריינים פליליים, רוב מוחלט של עברייני תנועה הם אנשים נורמטיביים. גם אני. גם אתה. גם אבואב. יודע מה? במיוחד אבואב, שאני חותם לך שהוא בטח לא שם לב שהוא מבצע 70 עבירות תנועה בממוצע בהיסח הדעת כשהוא נוהג מהבית למשרד. ועוד 70 בדרך חזרה. ממש כמוני. ממש כמוך.

אייל
23-02-17, 17:06
כי בניגוד לעבריינים פליליים, רוב מוחלט של עברייני תנועה הם אנשים נורמטיביים. גם אני. גם אתה. גם אבואב. יודע מה? במיוחד אבואב, שאני חותם לך שהוא בטח לא שם לב שהוא מבצע 70 עבירות תנועה בממוצע בהיסח הדעת כשהוא נוהג מהבית למשרד. ועוד 70 בדרך חזרה. ממש כמוני. ממש כמוך.

סיפור שהיה מזמן...
אני נוסע בסופה, יושב קצת גבוה מעל המכוניות, חולף בפקק על פני הונדה סיוויק כסופה, מאחור מדבקה של אור ירוק. הנהג לא חוגר חגורת בטיחות. בטיפשותי כי רבה הערתי לו משהו כמו "עם מדבקה כזאת מצופה ממך להיות חגור..." וקיבלתי ברכות רבות והטפה בנוסח "תתעסק בשלך!".
התנצלתי והמשכתי בדרכי כי באמת האיש צדק, זה לא ענייני.

אמנם עברו הרבה שנים עד שחשבתי שהבנתי במי מדובר, עד היום אני מקווה שטעיתי...

איל מ
23-02-17, 18:23

אנשים נורמטיבים נכון. הבעיה היא שהנורמה בקאנטים. כדי לשנות אותה לא יזיקו כמה מכות על האף.
אני לא זוכר אם בסוף קנית קטנוע, אבל בתור אחד שמתנייד גם על אופנוע ביומיום, הריני להודיע לך שיש נהגים שלא הייתי שם בכלא אלא מוציא להורג.
ואל תהיה דמגוג, אף אחד לא ישים אותך בכלא על נסיעה של 20 קמש מעל המותר.
לא כי לא רוצים, אלא כי אין, ולא תהיה בחיים, מערכת משפטית או תשתית כליאה שידעו להתמודד עם זה.

דרור ברלי
24-02-17, 07:15
אנשים נורמטיבים נכון. הבעיה היא שהנורמה בקאנטים. כדי לשנות אותה לא יזיקו כמה מכות על האף.
אני לא זוכר אם בסוף קנית קטנוע, אבל בתור אחד שמתנייד גם על אופנוע ביומיום, הריני להודיע לך שיש נהגים שלא הייתי שם בכלא אלא מוציא להורג.
ואל תהיה דמגוג, אף אחד לא ישים אותך בכלא על נסיעה של 20 קמש מעל המותר.

תגובות כאלה אהובות במיוחד על אנשים כמו אבואב שרוצים לראות כאן מתקני מעצר לעברייני תנועה.
אחר כך, מכיוון שהמתקנים כבר יהיו קיימים ויהיה צריך להשתמש בהם, אפשר יהיה להכניס לשם גם את מי שהגביה את הג'יפ שלו בניגוד לחוק. ואחר כך גם את הילד שהרעיש בין שתיים לארבע. שלא לדבר על זה שתמיד יימצא מי שיקרא לא רק לעצור אותם אלא גם להוציא אותם להורג.

בתור התחלה, אפשר לתת מכות עם סרגל פלדה על הידיים לפעוט שעשה במכנסיים ולא בסיר ולתת מלקות למי שירק ברחוב. כמו בסינגפור.

תמשיך, תמשיך.

דרור ברלי
24-02-17, 07:21
סיפור שהיה מזמן...
אני נוסע בסופה, יושב קצת גבוה מעל המכוניות, חולף בפקק על פני הונדה סיוויק כסופה, מאחור מדבקה של אור ירוק. הנהג לא חוגר חגורת בטיחות. בטיפשותי כי רבה הערתי לו משהו כמו "עם מדבקה כזאת מצופה ממך להיות חגור..." וקיבלתי ברכות רבות והטפה בנוסח "תתעסק בשלך!".
התנצלתי והמשכתי בדרכי כי באמת האיש צדק, זה לא ענייני.

אמנם עברו הרבה שנים עד שחשבתי שהבנתי במי מדובר, עד היום אני מקווה שטעיתי...

יצאת בזול.
ועוד הונדה סיוויק, שזה אוטו שאהוב על חבר'ה מהסוג של..... לא משנה. ולא ררק כאן בחי-בר אלא בהרבה מקומות בעולם. מעניין למה. ברצינות.
תגיד תודה שלא עשו לך X על הפרצוף או חיטטו לך בבטן עם סכין.

YoavR
24-02-17, 08:33

גם אני מתנייד על אופנוע ביומיום. אז מה? אני יכול להודיע לך שיש לא פחות אופנוענים שהייתי מוציא להורג עם גישה כמו שלך. יודע מה, יש ימים או רגעים שאותי הייתי מוציא להורג...

tallevi
08-03-17, 21:38
אדם טיפש.
אדם ששיתק גוף שלם בקיבעון מחשבתי מוטעה בהצבעה על הגורמים העיקריים בריבוי תאונות הדרכים ולאורך שנים.
כ"כ טיפש שכל ההצעות והרעיונות לטיפול בתאונות הדרכים הסתכם בדרישתו האווילית להצמיד שוטר לכל נהג פחות או יותר. ממש גאוני...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

shachar
28-03-17, 16:20
מנכ"לית משרד התחבורה ל`אור ירוק`: "אתם חוטאים למטרה שלשמה הוקמתם"
תאריך: 28/03/2017, 16:04 מחבר: יותם לביא גל"צ
נמשך העימות בין משרד התחבורה ל"אור ירוק": מנכ"לית המשרד, קרן טרנר אמרה בכנס של העמותה כי "אור ירוק" חוטאים למטרה שלשמה הוקמו. "המיקוד בתשתיות הוא קודם כל בעיני מטעה את הציבור, אתם חוטאים למאבק הקדוש בתאונות הדרכים, אתם חוטאים למטרה שלשמה קמתם 'אור ירוק'", אמרה.
מוקדם יותר שר התחבורה, ישראל כץ, ביטל את השתתפותו בכנס וכינה את העמותה "גוף פוליטי שכל תפקידו לנגח את הממשלה והמשרד".

-->