PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות לגבי רקסטון 2014 בהשוואה לסורנטו

oferc
27-02-17, 23:01
הי
יש לי חבר בעלים של פורסטר 2008 והוא מעוניין להחליף את הרכב לרכב מרווח וחדש יותר .

עם הפורסטר הוא מטייל בשטח בשבילי קקל+ , המסלול הרציני ביותר שעשה הוא בהרי יהודה מצומת אלמוג למצוקי דרגות , הוא מחפש רכב מרווח יותר שיתן לו מענה לטיולי משפחה בשטח ולא יירד מהרמה של הפורסטר.

הוא התחיל לברר על רכבים חדשים והגיע ליונדאי סורנטו במחשבה שעם הסורנטו הוא ישאר עם אותם יכולות שטח של הפורסטר, תקנו אותי אם אני טועה אבל עם הסורנטו יהיה קשה מאד לעשות את מסלול מצוקי דרגות - אלמוג

הצעתי לו לבדוק לגבי סאניונג חדש או אפילו ללכת על 2014 ולחסוך 100K בקניה , מה אתם אומרים הרקסטון אמין , אם הבחור מחפש יד2 מודל 2014 , איזה מחלות יש לרכב הזה שהוא צריך לשים לב ?
מה לגבי הטווח הארוך : תקלות , טיפולים , עלות ביטוחים , צריכת דלק ?

תודה

agabay
02-03-17, 15:18
מכיוון שאף אחד לא ענה אנסה לעזור
מה טוב - רכב שטח אמיתי וחסון, יחסית לדיזל שקט, 1 ל10 ממוצע אמיתי, מרווח, 7 מושבים, חזק (בגרירה לא מרגיש שיש עגלה), טיפולים לא יקרים, אמין וזול
מה פחות - מידת צמיגים מקורית בעייתית משהו (גם מידה מוזרה, גם קןד מהירות H) - אבל הצמיגים המקוריים די חסונים, איכות בנייה בכל מיני מקומות קטנים ומעצבנים (2014 - תריס של מראת צילון נשבר בציר, מיכל מי ניקוי חלון נסדק, מפתחות מצטקמקים), מבנה מתלה אחורי בכביש מזעזע את הנוסעים בכביש משובש (אבל בשטח מפצה על כך)
סה"כ למי שמטייל נראה לי אופציה עדיפה בהרבה על סובארו, למי שצריך רק פוזה עדיף סורנטו, למי שיש כסף עדיף לנדקרוזר ;)

oferc
03-03-17, 18:47
תודה על התשובה
האם יש פתרון למתלה האחורי?

Mushu
03-03-17, 19:10
בניגוד לדור הראשון ובהתאם לצו האופנה של הג'יפונים, הסורנטו דור שני (2010+) איבד הרבה מיכולת השטח של קודמו. ללא הגבהות ומיגונים (אם יש בכלל) אין מה לחפש איתו מעבר לשבילי קק"ל / שדות.
הרקסטון לעומתו עדיין שומר על תצורת שטח "אמיתית" עם שלדת סולם חסונה, הילוך כוח הכרחי ואפשרויות שיפור ממיטב התוצרת. בהנחה שחברך מעוניין גם לטייל עם הרכב אין ספק שהרקסטון מתאים יותר למשימה.

-->