PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה 2/2.5 אינץ׳ לסמוראי 98

okabishi
01-03-17, 15:03
שלום לכולם,אני רוצה להחזיר לפרק נושא חפור ומאוס אולי...בגדול אני חדש בעולם ה 4x4 ורכב השטח הראשון שבבעלותי כרגע זה סמוראי 98. חיפשתי וקראתי המון בפורומים בעניין הגבהת הרכב בין 2״-2.5״. מכיוון שזה דגם עם סלילים ולא עלים, אין יותר מדי מידע . יותר מאשמח לשמוע המלצות על קיטים שלמים של בולמים וקפיצים או לחלופים צירופים מוצלחים (בדגש על מוצלחים) בין בולמים (דגם, אורך פתוח, אורך סגור) וקפיצים (כן או לא...קפיץ מקורי עם אוקולון?) אנא מהעונים ציינו את כל האופציות הזולות יחסית או של הביוקר(לא להגזים חח) . תודה״

ishc
01-03-17, 18:05
בגדול יש סט אחד של חברת דובינסון האוסטרלית לדעתי. 2 אינץ, מייבא אותו אלי טמבור (חפש בפייס). שים לב לתקנות החדשות בעניין הגבהה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

סולי
01-03-17, 23:20
אם תרצה זוג קפיצי tjm 2" קדמיים במצב מעולה ובמחיר זנות ...דבר איתי.

מחבד הדובינסון שחדשים פה בשוק בארץ... כל שאר המידע זמין בפורום באופציית החיפוש.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

surferip
11-12-18, 19:56
אם תרצה זוג קפיצי tjm 2" קדמיים במצב מעולה ובמחיר זנות ...דבר איתי.

מחבד הדובינסון שחדשים פה בשוק בארץ... כל שאר המידע זמין בפורום באופציית החיפוש.

Sent from my SM-G900F using Tapatalkשלום
תוכל לעזור לי למצוא סט הגבהה לסמוראי 98 ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

surferip
11-12-18, 19:57
בגדול יש סט אחד של חברת דובינסון האוסטרלית לדעתי. 2 אינץ, מייבא אותו אלי טמבור (חפש בפייס). שים לב לתקנות החדשות בעניין הגבהה.

Sent from my iPhone using Tapatalkשלום
תוכל לעזור לי בסט הגבהה לסמוראי 98

surferip
11-12-18, 19:57
שלום לכולם,אני רוצה להחזיר לפרק נושא חפור ומאוס אולי...בגדול אני חדש בעולם ה 4x4 ורכב השטח הראשון שבבעלותי כרגע זה סמוראי 98. חיפשתי וקראתי המון בפורומים בעניין הגבהת הרכב בין 2״-2.5״. מכיוון שזה דגם עם סלילים ולא עלים, אין יותר מדי מידע . יותר מאשמח לשמוע המלצות על קיטים שלמים של בולמים וקפיצים או לחלופים צירופים מוצלחים (בדגש על מוצלחים) בין בולמים (דגם, אורך פתוח, אורך סגור) וקפיצים (כן או לא...קפיץ מקורי עם אוקולון?) אנא מהעונים ציינו את כל האופציות הזולות יחסית או של הביוקר(לא להגזים חח) . תודה״מצאת
סט הגבהה לסמוראי 98

-->