PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי חוקי משרד הרישוי

Ori Bareket
07-03-17, 21:13
אהלן, נתקלתי בסמוראי שאני מעוניין לקנות ושלושה דברים בו מפריעים לי:

1. צמיגים מידה 235 וברישיון כתוב 205.
2. הגבהה 2 וחצי אינץ'.
3.LED BAR

אז ככה:
1. במידה ואני נתפס עם מידת צמיגים שונה מהרישיון מה עושים לי? ואני מניח שאפשר לפסול ככה טסט בקלות, אז איך משנים מידת צמיגים ברישיון?
2. הבנתי שיש חוקים חדשים שנכנסו לפני שבוע לתוקף, הגבהה חוקית עד 50 מ"מ (2 אינץ'). עכשיו מה קורה בתכלס? אם אני מגיע לטסט עם 2 וחצי אינץ'?
3. שמגיעים לטסט פשוט מכסים את הלד בר עם משהו שחור? מה ההיגיון בזה?

GodsFather
07-03-17, 21:18
1. אי אפשר חוקית.
2. יש שרשור פה לגבי הנוהל וההשלכות
3. אל תחפש הגיון. תכסה כמו שצריך ותקווה לטוב.

לגבי 2 ו3 אם יש לך ספק, קח את הרכב למכונאי ושהוא יעביר לך את הרכב במסגרת שירות מוסך.

לגבי 1. כל הבאסה...

erezgur
07-03-17, 21:25
1. מידת הצמיגים על הרכב צריכה ע"פ החוק להתאים לרשום ברישיון. בדוק האם המידה הקיימת מאושרת בארץ לרכב שלך, אם כן - אפשר לגשת למכון הטסטים הקרוב אליך ותמורת תשלום פעוט לשנות את הרשום ברישיון כדי שיתאים למציאות. אחרת אתה עובר על החוק, מסתכן בהורדה מהכביש ובמקרה של אירוע ביטוחי - עלול גם לגלות שחברת הביטח מתנערת מתשלום...

2. לגבי החוקים החדשים, מציע שתקרא את המאמר המעודכן באתר, או בפורום העוזק בנושאי הרישוי - http://www.jeepolog.com/forums/forumdisplay.php/78-%D7%A8%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%99-4X4-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

3. אמרת ששני דברים מפריעים, איך הגענו לשלישי? ... בכל מקרה לגבי פנסי ערפל / לד בר / פנסים נוספים - הם חייבים להיות עם מתג נפרד וגם שהאלומה שלהם תהיה מתחת לפנסים הראשיים (או כפי שמפשים זאת רבים - שגובה הפנסים הנוספים לא יעלה על גובה הפנסים הראשיים ברכב). מכסים אותם כנראה כדי שאם יופעלו בטעות לא יסנוורו רכבים אחרים, אבל איני בטוח.

נמרוד
07-03-17, 22:07
תשאל את המוכר איפה ואיך הוא עובר טסט עם צמיגים לא תואמים לרשיון.

ותמשיך שם.

-->