PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות בקשר לכובע בוקרים אוסטרלי.

חגי
01-12-05, 15:03
האם יש לכם המלצות לגבי כובע אוסטרלי מסויים ? האם כל הכובעים הנמכרים בחונויות הם אותו הדבר או שיש הבדלים ?

היכן מומלץ לרכוש כובע באיזור הצפון .

תודה מראש.

חגי.

http://shop.lametayel.com/cgi-bin/lametayel/scan/st=sql/sp=results_p3/se=CACLHA/sf=category/sf=active/se=1/tf=sort/to=n/ml=6.html

yscheiner
01-12-05, 15:11
את שני הכובעים שלי הבאתי איתי מאוסטרליה בביקורים שונים, אני לא חושב שתתקשה למצוא כובע איכותי כאן בארץ (שם זה עלה 40-60 דולר אוסטרלי).

שני דברים למדתי:
1. יש כובעים שבהיקף שלהם מושחל קפיץ מתכת, כך שלא משנה איזו טראומה הם עוברים (חכה חכה עד שמישהו יישב לך עליו) הם יקפצו חזרה לצורה המקורית שלהם.
2. צריך להקפיד שהעור הוא איכותי, מים ושמש על תוצרת בזויה (אולי מבטן של גמל) יעוותו את הכובע. זה דיי מתיש לעצב אותו חזרה לצורתו המקורית.

והכי חשוב לזכור...
NO WRRIES.

חנן-ג'יפולוג
01-12-05, 15:13
יש לי את הBARMAH מעור. כובע טוב. גם לאחר שהוא זרוק מתחת לכל הדברים בג'יפ, או מקופל בתוך תיק, אחרי טבילה ממושכת במים ועוד התעללויות, הוא שומר על הצבע והצורה המקוריים.

אייל
01-12-05, 16:56
בקיבוץ יפעת יש חנות שמוכרת דברים כאלו.

tooshey
01-12-05, 17:11
כובע בוקרים אוסטרלי אורגינל נקרא AKUBRA
זה מה שכל החוואים ב OUTBACK חובשים
הכובע עשוי מלבד ארנבים ולא מעור
לא ראיתי כובע כזה למכירה בארץ
בברכה,טושי

Bulldog
01-12-05, 17:12
מצטרף להמלצה על הברהמה

oryand
01-12-05, 18:27
טווח המכירים של כובעי AKUBRA נראה לי לא רלוונטי. באוסטרליה הם נעים בין משהו כמו 100 דולר אוסטרלי ועד אין סוף הם כובעים מאוד איכותיים. אבל אני לא הייתי משקיע כל כך הרבה כסף בכובע.
עד כמה שידוע לי חוץ BARMHA אין כל כך מבחר בארץ. אני את שלי קניתי באוסטרליה שם הBARMAH נחשבים די פשוטים וזולים ואפשר למצוא אותם בכל גודל ,היקף ראש וצבע. בארץ המבחר די דליל והמחיר הוא בסביבות ה200 ש"ח אם אני לא טועה. אבל לכובעים האלה אין סוף ושלי עובר התעללות כבר שלוש שנים ועדיין נראה טוב.
אורין

danip
01-12-05, 22:24
פתחנו פורום אופנה ולא אמרו לי? :shock:

המהנדס
02-12-05, 10:35
אני והדר קנינו שניים של BARMHA - אנחנו מרוצים.
אפשר לקנות בחנויות למטייל ריקושט וכאלו.
אם אתה רוצה משהו שלא יתלכלך תקנה את החומים עם העור החלק מבחוץ (יש כאלו עם זמש שנראים יותר רגישים).
בכל מקרה קנייה חכמה. :D

-->