PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש תוכנה לאנדרואיד שמדמה gps ישן

lizard
13-03-17, 07:54
אני מחפש תוכנה נוחה לאנדרואיד שמדמה טרה טריפ או gps ישן. יש תי ספרים של ברקאי ושם זה הכול על פי ספירת קילומטרים. מחפש תוכנה חינמית פשוטה.

תודה

nirs
13-03-17, 09:34
אני גם השתעשתי במחשבה...
אם זאת צריך לקחת בחשבון שהספרים "עתיקים" והשטח משתנה תדיר.
ניתן להשתמש בהם, אולי, בדרום

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

נמרוד
13-03-17, 10:19
מיכה, אני יכול להציע לך לבצע פעולה שדורשת אמנם מעט זמן והשקעה אבל תעזור לך להתחבר לשטח ולעולם הניווט.

קח את הטקסט של הספרים הישנים, ובבית, על גבי מפת סימון שבילים (או אתר עמוד ענן או תכנת ניווט אחרת על מסך מחשב גדול - החסרון הוא שסימון השבילים לא מופיע בכולן במלואו - הספרים נכתבו בעידן של מפות סמנ"ש אחידות שכולם השתמשו בהן), תבנה את מסלול הטיול. פשוט תעקוב אחרי סיפור הדרך, צבעי מסלולים, שמות אתרים, ספור קילומטרים, זהה צמתים. אחרי שבנית לך קובץ ניווט אתה יכול להעלות אותו לכאן ויש כאן אנשים (אני בינהם) שיכולים "לבדוק את המבחן".

ariel-ro
13-03-17, 10:32
מתעלק על הנושא-
מישהו מכיר אפליקצית GPS לאנדרואיד שמראה נ.צ עבור ''רשת שחורה''(Old Israel)?

נמרוד
13-03-17, 10:38
מתעלק על הנושא-
מישהו מכיר אפליקצית GPS לאנדרואיד שמראה נ.צ עבור ''רשת שחורה''(Old Israel)?

עמוד ענן

מוני אורבך
13-03-17, 10:43
מיקום ברשת.
נותן לך מיקום ברשת ישראל הישנה והחדשה.

ספרי ברקאי יכולים להיות רלוונטים (יחסית) בדרום.
בצפון כל שני וחמישי בונים כביש או גדר וחוסמים הכל.
כבר 4 או 5 שנים אחרי כתיבתם הספרים האלו לא היו כל כך מעשיים בצפון,
על אחת כמה וכמה עכשיו, 15 שנה לאחר כתבתם.
אבל זו יכולה להיות הרפתקאה משעשעת..
בשום פנים ואופן אל תיקח איתך את המשפחה, רק אחרי שתעבור את המסלול בעצמך ותכתוב רשימת תיקונים.
משפחה (נורמלית) לא אוהבת להתברבר ולחפש "היכן אנחנו"

lizard
13-03-17, 10:51
מדובר על מסלול של כמה קמ ביער בן שמן. המסלול הראשון בחפוז בשטח. לא משהו שלא עשיתי. מסלול שכבר עשיתי כמה וכמה פעמים אבל מזמן.
גם התא שטח די מוכר. אם יהיו הפתעות אני עושה אחורה-פנה.
העניין הוא שממש לא בא לי לספור ק"מ על המד מרחק של הרכב. מה גם שהוא לא ממש מדוייק.
אני זוכר שלאורוקסמאפ היה פעם פיצ'ר כזה אבל אני לא זוכר איך להגיע אליו, אם הוא בכלל קיים יותר.

נמרוד, זה רעיון והייתי רוצה לעשות את זה אבל כרגע יש לי כל כך הרבה דברים שרשימת המתנה שזה ממש לא מקבל דחיפות או קדימות.

erezgur
13-03-17, 11:36
אם הבנתי נכון אתה רוצה פשוט אפשרות "לאפס" מדי פעם את המרחק ולהתחיל מחדש.
באורוקס יש לך אפשרות להפעיל מספר מונים כאלו, זה נקרא Trip Computer או TC. השיטה הפשוטה להגיע לתצוגה הזו היא מהתפריט (3 נקודות) Tools -> Trip Computer

ישנן אפליקציות רבות עם יכולות בסיסיות דומות, אם אתה מעדיף שלא להשתמש באורוקס.

lizard
13-03-17, 12:16
טוב בפניה השלישית הביפור דרך של ברקאי כבר לא היה מעודכן 😂. צריך לסדר את המסלול מחדש. בהזדמנות.

shyy
13-03-17, 15:02
אני מחפש תוכנה נוחה לאנדרואיד שמדמה טרה טריפ או gps ישן. יש תי ספרים של ברקאי ושם זה הכול על פי ספירת קילומטרים. מחפש תוכנה חינמית פשוטה.

תודה

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gpstrip

-->