PDA

צפייה בגרסה מלאה : מילה טובה על בעל עסק (ל.כ. בצריפין)

ניר ל
02-12-05, 15:25
לפני יותר משנה רכשתי בין השאר סוג של כננת ידנית שנמכרה בזמנו בגרושים בל.כ. , מתוך מחשבה שגם אם היא תביא לי תועלת פעם אחת בלבד זה שווה את "ההשקעה".
לדוגמה - כשפירקתי את הדיפ' האחורי ולא הצלחתי בשום אופן לשלוף החוצה את הקייס (יום שבת, הג'יפ על בוקים, הסרן מפורק, חוסם את החנייה ולא יכול לזוז...), נעזרתי במוצר דומה שהביא איתו חבר והקייס נשלף. מבחינתי ולו בשביל שימוש אחד כזה שחסך לי המון זמן ועוגמת נפש, היה שווה להחזיק כזה דבר זרוק בג'יפ.
לפיכך, כשהכננת הזאת התפרקה לי בידיים תו"כ שימוש אחר, לא ממש התאכזבתי, בטח שלא עלה על דעתי לבוא בטענות למוכר ולדרוש זיכוי או החלפה. כתבתי בזמנו בפורום אזהרה לגבי המוצר - שמתוך נסיון איננו מתאים ליישומים שלנו. להלן השרשור :
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=5344&highlight=%EB%F0%F0 %FA+%E9%E3%F0%E9%FA

הדהים אותי לגלות שאחד מבעלי העסק קרא את השרשור לאחרונה (השרשור הוא מלפני שנה וחצי) והתייחס לזה בכובד ראש. הוא התעקש לאתר אותי , להסביר לי אישית שמדובר עפ"י הפרוספקט במוצר שנועד לשימושים קלים כגון מתיחת גדרות וכו', למרות שלא עשיתי במוצר שימוש לו הוא נועד - הבנאדם מתעקש לפצות אותי מיוזמתו. לדבריו מוצרים שנקנים על ידו ומתבררים כזבל, מורדים מהמדף ונמכרים כפסולת, בכל מקרה הוא עומד מאחורי מוצרים שנמכרים על ידו למרות שאין עליהם אחריות יצרן ומחליף מוצרים חוזרים בלי לחשוב פעמיים (מנסיון של חברים זה אכן כך).
אני יכול לציין לטובה לא מעט מוצרים אחרים שקניתי שם ובזול (פנסי ראש, רצועות, ג'ק הידראולי, כלי עבודה, ג'ריקנים, הקומפרסור המיתולוגי , הבוקים שעברו כבר טבילות אש...וכו'), זה פחות חשוב לדעתי כי זה ידוע, מה שאותי מפתיע הוא שבמחיר הזה מקבלים גם יחס אישי ואחריות !!! יש גם כאלה מסתבר.

shachar
02-12-05, 20:41
הדהים אותי לגלות שאחד מבעלי העסק קרא את השרשור לאחרונה (השרשור הוא מלפני שנה וחצי) והתייחס לזה בכובד ראש. הוא התעקש לאתר אותי ,.

זהו שהוא לא ממש קרא את השירשור....
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=11904&highlight=&sid=939 00f994a56bd5de19b96fa74aa00ab

ובכל זאת כל הכבוד להם

ניר ל
02-12-05, 23:58
הדהים אותי לגלות שאחד מבעלי העסק קרא את השרשור לאחרונה (השרשור הוא מלפני שנה וחצי) והתייחס לזה בכובד ראש. הוא התעקש לאתר אותי ,.

זהו שהוא לא ממש קרא את השירשור....
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=11904&highlight=&sid=939 00f994a56bd5de19b96fa74aa00ab

ובכל זאת כל הכבוד להם

יוני ואני לא היינו מתואמים, לכן השרשור הנ"ל הוא חופף להודעה שלי ואפשר לאחד אותם.
שמעתי מאורי לפני כשבועיים שאותו צפריר קרא את השרשור וביקש ליצור איתי קשר, אתמול סיפר לי יוני שהוא קופץ לשם ושאל אם אני צריך משהו, נזכרתי בדברים של אורי וסיפרתי לו.
היום יוני היה שם, שוחח על הדרך עם צפריר וקישר ביננו.

shmil
12-05-08, 21:56
מקפיץ, בכדי להוסיף מילה טובה.

ראצ'ט אימפקט אויר, שקניתי לפני כשנה וחצי שנתייים, עמד רוב הזמן לא שימוש.
השבוע, נזקקתי לו בתהליך החלפת הקפיצים, והוא לא פעל.

ידעתי שאגיע בקרוב לשם, ולכן אפילו לא ניסיתי לפתוח ולתקן.
היום הייתי בצריפין, ושמתי אותו באוטו מתוך מטרה לבדוק, אולי, על אף שאין לי קבלה וחשבונית, וגם תקופת האחריות, אם היתה, ודאי שפגה.

פניתי לצפריר, שללא כל מילה החליף אותו בחדש.
כמובן שלא יצאתי משם בלי לגהץ עוד כמה מאות שקלים, על כלים נוספים. :roll:

צפריר - שאפו.

lizard
12-05-08, 23:07
אהבתי את זה שאי אפשר לצאת מבלי לגהץ עוד כמה מאות שקלים בדרך. כל כך נכון.
אני כולה רציתי 4 בוקים ובסוף קניתי עוד כמה דברים. אי אפשר להשאיר אותם על המדף :-)

את כל כלי העבודה שלי אני קונה בל.כ. את אלו שלא קניתי שם אני מאוד מצטער שלא קניתי שם.
רק שתדעו שכל כמה שבועות הסטוקים מתחדשים שם והם מביאים סחורה חדשה מסוגים שונים.

צפריר הוא אדם יקר ולו ולגדעון יש עסק שפשוט כיף לקנות בו.

UNIX
13-05-08, 03:48
יש לי כננת הרמה חשמלית שקניתי מהם לפני כשנה וחצי ולא שמרתי את הקבלה
הכננת שכבה בארון כל התקופה והותקנה בשבוע שעבר עבדה יפה מאוד בדיוק יומיים
ופתאום נתקעה במצב סגור , ולא רוצה להפתח שוב רק עושה תיקתוקים וכאילו המנוע תפוס רעש מוזר
יש סיכוי שיחליפו לי אותה ?

UNIX
14-05-08, 00:39
או קיי חברים הכננת תוקנה פירקתי אותה מהגג וגיליתי
שמי שהשתמש בה (אחי) היה לא אחראי מספיק
מה שקרה זה שהוא הוריד אותה למטה ואז גלגל אותה הפוך ז"א
הוא לחץ בכפתור של ההורדה וזה עשה סיבוב שלם והרים את הכבל , בסוף הכבל יש חיישן שעוצר את הכננת מלשבור את עצמה והוא לא עבד כי הכננת הייתה במצב של הורדה
ולכן הכננת נתקעה , ז"א שהכננת כרגע עובדת ומתפקדת מצויין ומה שיותר מעניין כאן
זה שצפריר מל .כ שמע על זה איכשהוא וניסה להשיג את הטלפון שלי דרך מאיר רוטברג בשביל לדבר איתי (כנראה
להחליף לי את הכננת )

כל הכבוד ל.כ ככה עסק צריך לפעול בארצנו וזה ממש לא דבר שהוא מובן מאליו בארצנו הקטנטונת
תודה רבה

ברוך

barak4*4
14-05-08, 11:28
למרות שאני כבר יותר משנתיים לא בארץ, יש לי רק מילים טובות להגיד על ל.כ בצריפין.

נכנסתי לשם מספר פעמים (וכמובן שתמיד יצאתי בידיים עמוסות :lol: ) ותמיד קיבלתי שרות מצויין.
יחס טוב, מחירים טובים וידיעה שיש למי לחזור במקרה של תקלה (אגב, אף פעם לא חזרתי, כל מה שרכשתי שם תיפקד ללא דופי).

coas
14-05-08, 11:47
זאת חנות בארץ? מישהו שילם לכותבים מעליי??

הפרסום הכי טוב שכסף לא יכול לקנות, לקוחות מרוצים.

ישר כח!

דרור הראל
14-05-08, 15:24
מצטרף למחמאות,לל.כ יש מדיניות שלא אופיינית לתרבות שלנו שבא המוטו הוא "הלקוח תמיד משקר",גם לי כשהיו תקלות,קיבלתי יחס מצויין ומה שצריך היה להיות מתוקן,תוקן והוחלף-בל.כ המדיניות של "הלקוח תמיד צודק" מקויימת הלכה למעשה-ואני חושב שהם ההוכחה שההגינות משתלמת,את כל הכלים שלי,כלי עבודה,זיוודים שונים וגם מתנות יום הולדת לחברים אני קונה בל.כ וגם מידי פעם נכנס להסתכל מה חדש ותמיד יוצא עם משהו מענין

דרור הראל

גיתאי נוה
16-05-08, 01:14
נדמה לי שאת כל הדברים הטובים כבר אמרו קודמיי, ודברים לא-טובים אין, אז לא נותר לי אלא להצטרף לממליצים בחום.

מניסיון אישי.

גיתאי

Tzvika-Pick
16-05-08, 20:54
באמת כיף לקרוא על חנות כזאת, עוף נדיר בארץ.

אמנם בפעם האחרונה (והיחידה) שהייתי בל.כ לא התרשמתי במיוחד מהמבחר שהיה בחנות, אבל בכל זאת נהנתי מאוד מהביקור ובוודאי אחזור שנית אחרי שקראתי את מה שקראתי עכשיו.

-->