PDA

צפייה בגרסה מלאה : חניון בטוח לרכב באילת

תומר ב
20-03-17, 14:28
היי
מתכנן טיול שטח מהמרכז ועד לאילת בחול המועד.
מבקש המלצות לחניון באילת שבו אפשר יהיה להשאיר טנדר היילקס מלא ציוד וגם למצוא אותו באותו מצב לאחר מספר שעות...
תודה
תומר

OFF-RoaD
20-03-17, 19:58
באיזה אזור של העיר?
יש הרבה מקומות שיתאימו, דווקא בגלל המרחק אין כ"כ הרבה גניבות רכבים.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

דרור ברלי
21-03-17, 14:29
תומר, אל תבנה על זה. תמיד מומלץ לנעול בסנדל/לקשור בשרשרת כבדה וכו'. לא רק באילת אלא בכל מקום.

kobiarava
21-03-17, 16:57
דרור, תופתע לשמוע שיש באילת אנשים שמחנים רכבי שטח, אפילו סופות לא עלינו, בחניון ציבורי מחוץ למקום העבודה, כל יום כל היום, בלי סנדלים ובלי שרשראות. אילת עדיין נחשבת לנקיה כמעט לחלוטין מגניבות רכב, בעיקר בגלל הריחוק והעובדה שהעיר סגורה משני צידיה במחסומים של מג"ב.

דור אריאל
21-03-17, 17:48
נראה לי מזמן לא היית בכביש 12..
המחסום לפחות שנה לא שם..

דרור, תופתע לשמוע שיש באילת אנשים שמחנים רכבי שטח, אפילו סופות לא עלינו, בחניון ציבורי מחוץ למקום העבודה, כל יום כל היום, בלי סנדלים ובלי שרשראות. אילת עדיין נחשבת לנקיה כמעט לחלוטין מגניבות רכב, בעיקר בגלל הריחוק והעובדה שהעיר סגורה משני צידיה במחסומים של מג"ב.

- - - Updated - - -

תחנה בחניה של קניון מול הים כמה שיותר קרוב לכניסה
יש שם תנועה כל הזמן קשה להאמין שיטפלו בו שם

תומר ב
21-03-17, 18:33
הבעיה לא רק לגבי הרכב אלא גם לגבי הציוד שעליו.
מנעול דלת של היילקס זה לרמת פורץ מתחיל, והארגז עם כיסוי ברזנט.
אין לי בעיה לחנות לא באזורים המתויירים ולקחת מונית.

דור אריאל
21-03-17, 19:08
אם אתה סומך על המשטרה אולי תחנה ממש מול הכניסה לתחנה שלהם ( יש חניה פתוחה מול התחנה )
אולי זה קצת ירתיע גנבים

הבעיה לא רק לגבי הרכב אלא גם לגבי הציוד שעליו.
מנעול דלת של היילקס זה לרמת פורץ מתחיל, והארגז עם כיסוי ברזנט.
אין לי בעיה לחנות לא באזורים המתויירים ולקחת מונית.

OFF-RoaD
22-03-17, 09:57
דרור, לא מצליח להבין איך אתה עוד מצליח לאזור אומץ כל בוקר לצאת מהבית.

ולעניין, תרים טלפון לסמי, חבר פה באתר, אילתי, ובעל לב זהב בקוטר 33". יעזור לל למצוא מקום וגם יענה על שאלות נוספות והמלצות בנוגע לעיר.

+97253220250
2 בסוף.

איל מ
22-03-17, 10:03
סתם אנקדוטה למי שסומך על חניה בתחנת משטרה.
בתקופה שבה הייתי מחנה את הסופה הצבאית בתחנת משטרה, קרה שחזרתי מטיול עם חברים שהורידו אותי במוצ"ש בתחנה כדי שאוציא את הסופה. רק מה, המפתח נשאר בבית.
עכשיו דמיינו בחור לבוש בגדים מלוכלכים פותח מכסה מנוע באמצע תחנת משטרה ומתחיל לגשר ריליים.
כמובן שזה לא עניין אף שוטר שם, ואחרי שתיים שלוש דקות הייתי מחוץ לתחנה עם סופה צבאית גנובה לכאורה. (אגב, הנעילת הגה לא עבדה אם אני זוכר נכון, אבל גם אם כן הסוויץ הצבאי היה מסתובב די בקלות גם עם מברג).

אני מניח שגנב לא יעיז לפרוץ באמצע תחנה, אבל שלא תבנו על השוטרים שישימו לב אם דבר כזה קורה.

sam1g
22-03-17, 10:30
דרור, לא מצליח להבין איך אתה עוד מצליח לאזור אומץ כל בוקר לצאת מהבית.

ולעניין, תרים טלפון לסמי, חבר פה באתר, אילתי, ובעל לב זהב בקוטר 33". יעזור לל למצוא מקום וגם יענה על שאלות נוספות והמלצות בנוגע לעיר.

+97253220250
2 בסוף.

לדעתי הענייה, ניתן בהחלט להשאיר רכב למספר שעות בכל אחד מהחניונים ברחבי העיר.
הסכנה נמוכה משמעותית מחניית רכב בבאר שבע...

אתה יכול בהחלט להחנות אותו מול הבית שלי, חניה ציבורית באזור שקט ומואר, שני מטר מגדר הבית.

סמי 053.2202 חמש אפס שששששתיים

תומר ב
23-03-17, 21:38
תודה!

-->