PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיט לשיפוץ סרן קדמי להיילקס 4X4 שנת 1995 (LN105)

thebips
22-03-17, 14:17
שלום לכולם,

אני רוצה להביא מארה"ב קיט לשיפוץ סרן קדמי להיילקס 4X4 שנת 1995 (LN105) יש המלצות כולל לינק לקיט? האם לmarlin crawler או לtrail-gear. יש קיט ואם כן מה הלינק לקיט הנכון? תודה

נמרוד
22-03-17, 14:26
https://www.marlincrawler.com/axle/front-axle-parts/front-service-parts/service-front-hilux/front-axle-service-kit

zoharami
22-03-17, 14:36
כן.אלי טמבור

Sent from my SM-J320F using Tapatalk

thebips
22-03-17, 15:15
https://www.marlincrawler.com/axle/front-axle-parts/front-service-parts/service-front-hilux/front-axle-service-kit
תודה, האם יש המלצה לקיט אחר?

- - - Updated - - -

תודה,האם לבחור אתה אופציה הזאת:

<input type="radio" id="edit-attributes-16-518--2" name="attributes[16]" value="518" checked="checked" class="form-radio ajax-processed" style="font-family: inherit; font-size: 12.96px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-left: 0px; vertical-align: baseline; max-width: 100%; padding: 0px;"> <label class="option" for="edit-attributes-16-518--2" style="display: inline; color: rgb(255, 255, 255); font-family: Verdana, Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12.96px; background-color: rgb(103, 103, 103);">Hilux Pickup/4Runner, 1979-1985</label>

נמרוד
22-03-17, 15:43
אני מאמין שכן. אם אתה רוצה להיות שקט לגמרי, חכה בסבלנות עד שחבר הפורום Tooshey יכנס לכאן ליומית שלו.

tooshey
22-03-17, 21:32
הקיט של מרלין מצוין, בעיקר בגלל מחזש HD והמיסבים היפנים.
בעבר טריילגיר היו שמים מיסבים סיניים ומחזש זבל תואם מקורי. לא יודע מה הם שמים כיום.
חלק חשוב שחסר בקיטים זו בוקסה פליז, שאותה דווקא עדיף לקנות מטריילגיר ולא ממרלין.

יותר חשוב מהקיט זה מי מבצע את העבודה ואיך.
צריך מספר כלים יעודיים,כמו בוקסה 54 דקה ומשקל דגים, ולהכיר את הדגשים המיוחדים לסרן הזה.

לשים לב לכל מכלול הבלם - רפידות, קליפרים, דיסקים וצינורות.
זו ההזדמנות לשיפוץ יסודי של הלוקרים, והחלפה של הברגים שלהם.
להתייחס גם לציריות והפעמונים.

אם מתכננים להתקין נעילה קדמית - שיפוץ סרן קדמי זה בדיוק הזמן הנכון לכך.

בברכה,טושי

ד ו ר ו ן
22-03-17, 22:25
+להקפיד על הכנסה נכונה של גריז לתוך גלילי המיסבים ולא ״רק למרוח״ מבחוץ.

המלצה לשלב הפירוק:
לאגור קופסאות פלסטיק עם מכסים.
כל מכלול שמפורק, מאוחסן בקופסא נפרדת, וממוספר בסדר עולה.

בצורה הזו אין ערבוב חלקים ואם מישהו עובר ובועט בטעות החלקים לא עפים לקיבינימט..

בהרכבה, עובדים לפי סדר הפוך של מספרי הקופסאות.

thebips
22-03-17, 23:18
הקיט של מרלין מצוין, בעיקר בגלל מחזש HD והמיסבים היפנים.
בעבר טריילגיר היו שמים מיסבים סיניים ומחזש זבל תואם מקורי. לא יודע מה הם שמים כיום.
חלק חשוב שחסר בקיטים זו בוקסה פליז, שאותה דווקא עדיף לקנות מטריילגיר ולא ממרלין.

יותר חשוב מהקיט זה מי מבצע את העבודה ואיך.
צריך מספר כלים יעודיים,כמו בוקסה 54 דקה ומשקל דגים, ולהכיר את הדגשים המיוחדים לסרן הזה.

לשים לב לכל מכלול הבלם - רפידות, קליפרים, דיסקים וצינורות.
זו ההזדמנות לשיפוץ יסודי של הלוקרים, והחלפה של הברגים שלהם.
להתייחס גם לציריות והפעמונים.

אם מתכננים להתקין נעילה קדמית - שיפוץ סרן קדמי זה בדיוק הזמן הנכון לכך.

בברכה,טושי

המון תודה טושי , אני רוצה לנצל הזדמנות שאני טוס לארה"ב ולקנות את החלקים (אני לא זקוק כרגע לשיפוץ). איך נקראת בוקסה פליז באנגלית?

תודה

-->