PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדש באיש שטח - ערכות תאורה ייחודיות לקמפינג

E-Shetach
22-03-17, 16:55
שלום לכולם!

לקראת עונת הטיולים - אנחנו גאים להציג את ערכות התאורה הייחודיות שלנו לשטח:

גרילנדת Led לשטח (http://www.e-shetach.co.il/pl_product~grilandae~76~0.htm) - פס לד (138 נורות) באורך 2.4 מ' בתוספת כבל לשקע המצת ברכב (4 מטר נוספים), מוגן בתוך שרוול קורדורה המאפשר מתיחה של הגרילנדה בין הרכב לאוהל\עץ. ניתן לחיבור דרך דימר (כלול בערכה) המאפשר עמעום התאורה לפי הצורך וכיבוי מלא. בנוסף, מגיע גם אם חיבור ישיר למצבר - למקרים בהם שקע המצת לא עובד כאשר הרכב כבוי או כאשר יש אפשרות להשתמש בסוללה חיצונית.
הערכה מוגנת מים ואבק בתקן IP54 - איכותית בהרבה מכל מה שנמכר בישראל עד היום.

ערכת תאורה מודולרית - E-Shetach Lightning Kit (http://www.e-shetach.co.il/pl_product~Lightkit~76~0.htm) - ערכה המכילה 4 גופי תאורה מאלומיניום (מתמגנטים לגוף הרכב) באורך 50 ס"מ כל אחד (פסי לד), כאשר לכל גוף כניסה ויציאה אטומים למים. ניתן לשרשר את כל גופי התאורה יחד, או לפצל כל גוף בנפרד לפי הצורך (גוף תאורה לכל אוהל\אזור שהייה) כאשר לכל גוף תאורה דימר משלו (ניתן גם לחבר את כל גופי התאורה יחד דרך אותו הדימר, אם רוצים)
גם הערכה הזאת מגיעה עם מתאם לשקע מצת או ישירות למצבר ומוגנת מים ואבק בתקן IP54 - מגיעה בתיק קורדורה מוקשח.
הערכה מגיעה עם אחריות ל5 שנים.

חג טיולים שמח! צוות איש שטח

jacob72
22-03-17, 19:41
תודה על השיתוף

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

jacob72
13-05-17, 11:36
הערת ההנהלה: לא מנומס באופן כללי, אבל בטח לא מתאים כשזה בפורום מסחרי, להעלות על שרשור של מפרסם מסחרי הצעות אלטרנטיביות

ההצעה נמחקה.

jacob72
14-05-17, 09:15
הערת ההנהלה: לא מנומס באופן כללי, אבל בטח לא מתאים כשזה בפורום מסחרי, להעלות על שרשור של מפרסם מסחרי הצעות אלטרנטיביות

ההצעה נמחקה.
טעות בידך. לא המלצתי אלא שיתפתי בנסיון שלי.
מהות של פורום זה שיתוף

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

נדב42
14-05-17, 09:25
אני לא מההנהלה, ראיתי את הפוסט שלך לפני שנמחק, ואני לגמרי מסכים עם ההנהלה פה, זה לא היה לעניין.

אתה יכול כמובן לפתוח שרשור חדש , נניח בפורום הכללי או באוף-טופיק, ולשתף בשמחה כל מוצר שקנית ואתה מבסוט (או לא) ממנו.

OFF-RoaD
14-05-17, 10:40
אם בפוסט שיתוף עסקינן, הזמנתי את הגרילנדה מהלינק הראשון של עידן.

כרגיל, שירות מעולה, הגיע תוך פחות מ24 שעות לאיסוף מחיפה, מוצר מצוין ואיכותי. אני מבסוט עד הגג.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

-->