PDA

צפייה בגרסה מלאה : טסט שלא במועדו

ברששת
27-03-17, 14:04
יש לי רישוי חצי שנתי. שלמתי את הטסט ובטסט עצמו נכשלתי על מספר סעיפים. גם בבדיקה חוזרת עדין נכשלתי. מכיוון שעבר הרבה זמן אמרתי שכבר אחכה לחצי שנתי הבא כי במילא עברתי את המועד. לא מזמן קבלתי מכתב ממשרד הרשוי שבו הם מציינים בפני שעדין לא עברתי את הטסט. האם במועד הטסט הקרוב אוכל לגשת מחדש ( הרישוי הקודם שולם) לטסט או שאני לייב להשלים את הנוכחי ואז אצטרך לעשות את הטסט החדש בכל מקרה? ניתן גם לענות בפרטי.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

boaz avrahami
27-03-17, 14:09
למיטב הבנתי האגרות דופקות אם לא הקפאת רשיון.
כל זמן שלא עברו שנתיים לחא טסט אז אתה צריך רק טסט. לאחר מכן זה כבר תסבוכת לחזור לכביש.
כמובן אסור לך לנסוע ללא טסט בתוקף.

ברששת
27-03-17, 14:36
הדגשתי ששלמתי את האגרה. אם זה אין לי בעיה. השאלה מבחינת המבחן עצמו חייבים לעבור לפני שמקבלים את הבא או אם השארתי את הרכב בחצר אני אקבל את אגרת הטסט הבא במועדה?

דידו
27-03-17, 15:16
לא חייב לבצע טסט בפועל ..
במידה ולא קיבלת חידוש תוציא בסופרפארם

שים לב נסיעה ללא טסט עד חצי שנה- היה 750 ש"ח קנס ונקודות
עכשיו 1000 ש"ח ונקודות
מעל חצי שנה - הזמנה לבית דין

zerez
27-03-17, 16:10
השאלה היותר חשובה לגבי נסיעה ללא טסט היא האם הביטוח תקף?

MashberNafshi
28-03-17, 21:00
ע"כ חלוקות הדעות כמו גם פסקי הדין שנתנו בנושא(ערכאה נמוכה, אין פסיקה מנחה).

six 4 life
28-03-17, 21:07
הדגשתי ששלמתי את האגרה. אם זה אין לי בעיה. השאלה מבחינת המבחן עצמו חייבים לעבור לפני שמקבלים את הבא או אם השארתי את הרכב בחצר אני אקבל את אגרת הטסט הבא במועדה?

אין לך בעיה, כל עוד האגרה הקודמת משולמת והנוכחית גם כן, אתה תעשה טסט אחד, את העדכני משניהם.
לגביי לקבל אתה לא חייב לחכות, אתה יכול להרים טלפון יזום ל5678* ולבקש את רשיון הרכב החדש לטסט (אתה יכול בערך חודש לפני המועד לבקש אותו), או לחילופין להוציא על המקום במסופון המתאים בסופר פארם, גם זאת בערך חודש לפני המועד הנקוב ברשיון.

יונימוג אדום
28-03-17, 21:10
חודשיים לפני מועד הטסט ניתן לקבל רשיון חדש במסופים בסניפי הסופר פארם .

אילן

-->