PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה אחורית בג'ימני ידני חדש

adrian.herscu
29-03-17, 22:29
שלום!
למישהו יש ניסיון עם נעילות מסוגים שונים בג'מני ידני? מתלבט אם להתקין נעילה אוטומטית או ידנית.
האם השילוב של גיר ידני ונעילה אוטומטית הוא בעיתי במיוחד?
וכמובן אצל מי להתקין.

תודה מראש,
אדריאן.

דרור ברלי
30-03-17, 00:42
גיר ידני + נעילה אחורית אוטומטית = שום בעיה.

תצטרך להתרגל לתיקתוקים מהנעילה וללמוד את השינוי בהתנהגות הרכב.
לנסוע יותר לאט ובזהירות בכביש רטוב, בכניסה לכיכרות וכו'. קח לך תקופת הסתגלות איטית וזהירה במיוחד.

בשטח - זה מדהים. גם במצבו הסטנדרטי הג'ימני הידני הוא חתיכת עז הרים קשוחה - אז עם נעילה אחורית הוא לא יעצור. יטפס ויטפס ויטפס, בקלות ובנעימות, עד ש..... זהירות מיוחדת בשיפועי צד. גם ככה ג'ימני לא אוהב שפ"צים, אז עם נעילה אוטומטית על אחת כמה וכמה.

בסוף כולם נתקעים. אבל אלה עם הנעילה נתקעים יותר רחוק ויותר קשה... אז קח בחשבון.

בשורה התחתונה - אתה תהנה. אוהו כמה תהנה. רק בזהירות.

נדב42
30-03-17, 06:33
לא מסכים עם דרור בעניין הזה.
נעילה אוטומטית עם גיר ידני זה מתכון למכות כוח לפני או בתוך סיבובים - לא כיף בלשון המעטה.
גיר אוטומטי שומר על הנעה מתמדת ולחץ על הנעילה, בגיר ידני הלחיצה על הקלאץ' מורידה עומס לגמרי.

לדעתי התשובה לשאלה שלך היא סובייקטיבית, וגם סטטיסטיקה של כל התשובות כאן לא תעזור לך.

הדרך לדעת מה נכון עבורך היא למצוא מישהו עם רכב בתצורה הזו ולנהוג בו בעצמך בתוואי עם כיכרות, פסי האטה וכיו"ב מפגעים עירוניים ...

בהצלחה 😊

asafk
30-03-17, 08:08
אחרי שתי מכוניות עם נעילה אוטומטית וגיר ידני - זה לחלוטין לא עניין לעסוק בו. תתקין וסע לשלום, זה רק טוב. ולשינוי הרגלי הנהיגה בעקומות מתרגלים מהר.

אסף.

דרור ברלי
30-03-17, 10:55
מכות כוח? מתי נהגת בג'ימני, נדב?
ג'ימני הוא ג'יפ בנזונה, אבל כוח זה לא הצד החזק שלו.

"מכות כוח" בג'ימני זה תרתי דסתרי.
אוקסימורון.

גיא
30-03-17, 11:26
מ 4 שנות סמוראי נעול כפול לוק רייט
אין שום בעיה .. חוץ מהפחד של הנהג.

נדב42
30-03-17, 13:19
דרור, הכוח לא בא ישירות מהמנוע אלא אגור בקפיצים של הנעילה... אולי הניסוח לא היה מדוייק מספיק...

בכל מקרה, אני חושב שפותח השרשור צריך לנהוג ברכב עם תצורה דומה כדי להחליט בעצמו. מישהו פה חושב שלא כדאי לו לנסות קודם ?

גיא
30-03-17, 13:36
דרור, הכוח לא בא ישירות מהמנוע אלא אגור בקפיצים של הנעילה... אולי הניסוח לא היה מדוייק מספיק...

בכל מקרה, אני חושב שפותח השרשור צריך לנהוג ברכב עם תצורה דומה כדי להחליט בעצמו. מישהו פה חושב שלא כדאי לו לנסות קודם ?

זה כבר הוצע לו ...

אני בזמנו לא התנסיתי לפני על רכב אחר .. ולקח לי בערך 3 מטר להבין את הקטע .. ובזה נגמר העניין.

adrian.herscu
30-03-17, 23:02
תודה על התגובות :)
עם נעילה כזאת או אחרת, אצל מי אתם ממליצים להתקין?

GodsFather
31-03-17, 16:04
מאיפה אתה?

adrian.herscu
31-03-17, 17:37
מאיפה אתה?

אורנית

ishc
31-03-17, 21:48
רכב חדש, אין בעיה מבחינת האחריות?
בראש העין יש את אסף הלוי ממוסך עדן.

Sent from my iPhone using Tapatalk