PDA

צפייה בגרסה מלאה : שביל דרך הפטרולים

יובל48
03-04-17, 20:49
על השביל האדום מכביש עזוז פינת כביש 10 ודרומה עד מצפור קדש ברנע,מופיע
בעמוד ענן נק. עניין על חסימות בשביל,האם רלוונטי עדיין?
האם ניתן להכנס משביל זה לבור הסבחה?
כמו כן האם יש מידע על פריחה באיזור בורות לוץ?
כל תשובה תעזור בתכנון טיול הפסח.

YoavR
03-04-17, 22:59
שביל מקסים עם נוף נהדר. החסימה (חייל) היא בחיבור לכביש 10 במצפור קדש ברנע. מכוון שכביש 10 יהיה פתוח, הגיוני שלא תהיה חסימה.
הירידה לבור הסבחה עם רכב אפשרית תאורטית. החלק התחתון עבר חסימה וברובו סחוף. עבירות קשה. מציע שתרד ברגל ותקבל החלטה. יהיה קשה להיסתובב אם תתחיל לרדת רכוב ותתחרט.

גיא
03-04-17, 23:34
שביל מקסים עם נוף נהדר. החסימה (חייל) היא בחיבור לכביש 10 במצפור קדש ברנע. מכוון שכביש 10 יהיה פתוח, הגיוני שלא תהיה חסימה.
הירידה לבור הסבחה עם רכב אפשרית תאורטית. החלק התחתון עבר חסימה וברובו סחוף. עבירות קשה. מציע שתרד ברגל ותקבל החלטה. יהיה קשה להיסתובב אם תתחיל לרדת רכוב ותתחרט.

בסוכות הייתי שם, לא הייתי אומר שאפשר לרדת שם עם רכב ..אלא אם אתה בקטע של עבירות אקסטרים. ( ולא .. אני לא משווה לדאסטר )

yoni_0000
04-04-17, 00:00
חניון בורות לוץ מלא פריחה נכון לסופש הקודם.

נמרוד
04-04-17, 14:44
הירידה מבור הסבחה לדרך הפטרולים קשה כי כמעט לא נוסעים בה. בשנים האחרונות ברור שלא, ובשנים שלפני זה לא היית שום סיבה - הגעת לבור בקלות מכביש 10. פעם אחת ויחידה עליתי אותה, עם סופה צבאית, בלילה, כחלק מ"מרדף". זה היה לפני שמונה שנים, כשבמשך ארבעה שבועות הייתי בעל הבית הרשמי מהר חריף עד עזוז :rolleyes:

יובל48
05-04-17, 09:35
אוקיי,סגרתם לי את הפינות החסרות,התיכנון הושלם.
תודה לכולם.
חג שמח

יובל48
16-04-17, 16:32
עידכון לאחר מעשה,
השביל האדום,ציר הפטרולים,קליל ויפה,החיילים בכניסה לא הבינו למה אנחנו רוצים לנסוע משם ולא כמו כולם בכביש.השער היה סגור
והקצין הפנה אותנו לשביל צפוני מעט שקישר אותנו לציר האדום,עוקף שער.
אגב גם השערים לכניסה לנחל מתנן ולנחל אלות מכביש 10 היו סגורים משום מה מזל שניתן לעקוף.
הירידה מציר הפטרולים לבור הסבחה קלה,יש מעקף לקטע החסום.
איזור חניון בורות לוץ יבש ללא פריחה,לא שמץ אפילו ממה שהיה ב 2010.

asafk
16-04-17, 19:08
אגב בור הסבחה.... אני לא זוכר אי פעם שראיתי שם כל כך הרבה אנשים.. לפחות 50 מכוניות ועוד 50 ג׳יפים ועוד מטיילים שבאו והלכו בטרמפים.. מאות אנשים וזה רק בנקודת הזמן הקטנה שביקרנו בה.

אסף.

יונתןמצפה
16-04-17, 19:18
וכל זה כשהוא ריק אני מניח...?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

איל מ
16-04-17, 19:23
דווקא לא. היינו שם והיה בהחלט המוני אך עם מים. נמוכים יחסית אבל יוצר ממספיק. הבעיה היא שצריך לחכות בתור הרבה זמן כדי להכנס....
לגבי נחל מתנן השער רק נראה סגור. אמנם גילינו זאת רק אחרי שעקפנו אותו מדרום (כמה עשרות מטרים) אבל בכל זאת....
אני מניח שבימות השנה הוא באמת סגור.

ronen7k
16-04-17, 21:12
אגב בור הסבחה.... אני לא זוכר אי פעם שראיתי שם כל כך הרבה אנשים.. לפחות 50 מכוניות ועוד 50 ג׳יפים ועוד מטיילים שבאו והלכו בטרמפים.. מאות אנשים וזה רק בנקודת הזמן הקטנה שביקרנו בה.

אסף.

ותודה לפייסבוק שהביאם עד הלום.

גיא
16-04-17, 21:17
הייתי שם כמה פעמים ...
תמיד היה מלא. בפעם האחרונה בסוכות הייתי לבד. ממש פיסית לבד. הייתי שם מעל שעה וישנתי קצת .. לא הגיעה אף מכונית בזמן הזה.

Sent from my Pixel using Tapatalk

איל מ
16-04-17, 21:18
עם כל הכבוד, זכותם להיות שם כמו כל אחד.
רוצים לטייל לבד ובשקט ובמקומות לא פחות יפים? שבו על מפה, לא משנה אם מנייר או לא וחפשו מקומות שנראים מעניינים. מחוץ לשמורות כמובן.
השבוע עשיתי משהו דומה רק ברגל יחד עם משפחה של חברים שמטיילים ככה כבר הרבה זמן. סיבוב של כמה שעות בזמן שאחרים בחבורה נשארו ליד הג'יפים. גילינו מקומות שעל המפה הם סתמיים לחלוטין אבל בשטח הם לא פחות ממדהימים.
והשקט......

גיא
16-04-17, 21:26
עם כל הכבוד, זכותם להיות שם כמו כל אחד.
רוצים לטייל לבד ובשקט ובמקומות לא פחות יפים? שבו על מפה, לא משנה אם מנייר או לא וחפשו מקומות שנראים מעניינים. מחוץ לשמורות כמובן.
השבוע עשיתי משהו דומה רק ברגל יחד עם משפחה של חברים שמטיילים ככה כבר הרבה זמן. סיבוב של כמה שעות בזמן שאחרים בחבורה נשארו ליד הג'יפים. גילינו מקומות שעל המפה הם סתמיים לחלוטין אבל בשטח הם לא פחות ממדהימים.
והשקט......
מסכים לגמרי.

העיגולים הכחולים !!

Sent from my Pixel using Tapatalk

איל מ
16-04-17, 21:39
דווקא בלי עיגולים כחולים הפעם. הלכנו על נאקב של גמלים וערודים (או פראים) ומצאנו בדרך מחסני תבואה של יושבי מדבר, כנראה מתקופת טרום המדינה, שרידי ישובים קדומים והרבה נוף עוצר נשימה.

golyat
17-04-17, 05:14
היינו בבור הסבחה שבוע לפני פסח. חצי יום. לבד!! כביש 10 היה סגור. הגענו דרך דרך הפטרולים. בדרך חזרה פגשנו טיול גמלים שהגיע מעזוז והאמר עם מאג על הגג שהוקפץ אלינו וטען שגם דרך הפטרולים אסורה לנסיעה. כנראה שהסוד הוא בתאריך. שבוע לפני/אחרי והמדבר ריק לחלוטין.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ש.ש.ב
20-12-17, 22:06
עדכני להיום ניתן להגיע מדרך הפורטלים האדומה לבור הסבחה וגם לחזור - עבור כל ג'יפ עם הילוך כח (הירידה אפשרית עבור כל רכב גבוה)
גובה המים בבור כ 1.5 מ'
חיילים מגדוד קרקל היו מוצבים שם כחלק מהאבטחה במהלך החג.
הבור היה כולו שלנו למשל חצי שעה וגם אחרי זה הגיעו אנשים בודדים מכביש 10
אחלה נקודה להתרעננות ותצפיות מהממות מהציר עצמו

-->