PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכשיר לניקוי חול (רטוב) - מה לקנות?

אודי פ.
17-04-17, 21:28
שלום חברים, אני זקוק למכשיר ניקוי חול לעבודה של כמה ימים - הסרת צבע ישן וחלודה, ורציתי להתייעץ:

בהנחה שאני קונה במיוחד, יש אפשרות לחבר מתאם מיוחד למכונת שטיפה בלחץ של Karcher שמוסיף חול למים.
למישהו יש נסיון עם זה? איזה רמה של מכונת שטיפה צריך לכזה סידור?

ואחרון חביב- יש למישהו להשאיל או להשכיר במחיר סביר?

תודה,
אודי

lizard
17-04-17, 22:02
לי יש והאמת שאלא אם יש לך חול מסונן ויבש אז זה לא כזה שוס. אולי יהיה לך זול יותר פשוט לנקות אצל בעל מקצוע.
לי יש מכונה של סימפסון של 200 psi שייבאתי דרך אמזון ויושופס. קניתי לה ידית לניקוי חול. יש גם מקורית אבל עולה יקר. הגנרית עולה חצי מחיר.
מנקה נחמד אם יש חול טוב. אתה יוצא רטוב לגמרי בסוף בתהליך.

אודי פ.
17-04-17, 22:18
ליזרד, חול יבש ומסונן קונים, לא?
ו- 200 PSI או BAR?

והכי חשוב - אפשר להשאיל ולנסות?
(מדובר על ניקוי של מכולות, חייב להיעשות במקום)

lizard
18-04-17, 09:20
מצטער אני לא משאיל ציוד.
לא זוכר אם המידות הן PSI או באר. אני חושב BAR אבל לא הייתי בטוח. בכל מקרה זו מכונה "ביתית" מונעת בנזין. יש לה ראשים מתחלפים (שאחד מהם יכול להיות ניקוי חול אבל אני בחרתי לקנות ידית ג'נרית בחצי מחיר). זה מנקה נחמד אם יש לך חול מסונן. אצלי בניתי מכונה שמסננת חול אבל על מנת שיעבוד מהר וכמו שצריך, החול חייב להיות יבש לחלוטין. סגנון אמצע הקיץ בסהרה יבש. המכונה גם צרכנית חול אדירה. לא יודע כמה יהיה מעשי לקנות חול מסונן כי תצטרך כמה באלות לכל קונטיינר (כמובן כתלות ברמת הניקוי שלך).
כשזה עובד, זה עובד יפה.

snake-man
18-04-17, 14:04
אם יש לך מכונת לחץ מים טובה(ג'רניק)
200 בר בערך, אתה יכול להוסיף לה בקצה של האקדח שטיפה במקום הדיזה, ראש של ניקוי חול...
בלי קשר.. מה אתה מקלף מהמכולה את כל הצבע או רק מה שיורד?
אולי אפשר לעשות את זה רק עם ללץ מים גבוה..

אודי פ.
18-04-17, 15:34
אם יש לך מכונת לחץ מים טובה(ג'רניק)
200 בר בערך, אתה יכול להוסיף לה בקצה של האקדח שטיפה במקום הדיזה, ראש של ניקוי חול...
בלי קשר.. מה אתה מקלף מהמכולה את כל הצבע או רק מה שיורד?
אולי אפשר לעשות את זה רק עם ללץ מים גבוה..

מוריד רק חלודה, צריך להגיע לרמה שאפשר לצבוע. 200 באר זו כבר מכונה די יקרה, מתלבט אולי להשכיר ציוד וזהו.

-->