PDA

צפייה בגרסה מלאה : סגירת ג'יפ - הצילו

חיים זלינגר
05-12-05, 18:47
שלום חברים !!!!!!!!!!!!!
אני בעל ג'יפ CJ8 שנת 1989 במצב די טוב ביצעתי סגירת ארגז פיברגלס אצל מתקין מוסמך ויש לי אישור התקנה חתום. בהגיעי אל עמדה מס' 1 במשרד הרישוי בחולון הסתבר שחסרה לי עוד חתימה של אישור הדגם ואת האישור יש לקבל מתעשיות נצרת בע"מ אך נודע לי שהם לא קיימים יותר ואין גורם אחר שיכול לאשר במקומם כך שכל העסק תקוע (ואל תשלחו אותי ל"מאכרים" כי הם מבקשים מעל 50% ממה שעלה לי הארגז עם העבודה) בקיצור הציעו לי להעלות שאלה באתר זה וכאן בטח אקבל תשובה אז קדימה הצעות לישועה יתקבלו בברכה ובהמון תודה.
חיים זלינגר
7429005-057

חימושניק
05-12-05, 18:52
מי אמר לך שתע"ר כבר לא קיימים?

הם קיימים ועוד איך, ועסוקים ביצור סופה סימן 2!

חיים זלינגר
05-12-05, 19:22
הי חימושניק !!!!!!!!!!!!!
ראשית תודה על ההתייחסות. שנית יש לך עצה איך פונים אליהם מה הפרוצדורה או אולי מס' טלפון או כתובת או כל כיוון שהוא.
ושוב תודה
חיים

אמנון
05-12-05, 19:30
חיים, חיפוש קטן היה עוזר לך מאוד.
הנה מה שאני מצאתי:

האתר של נצרת תעשיות רכב (תע"ר):

http://www.ail.co.il/

בתחתית כל דף יש מספר טלפון ופקס, מקווה שזה עדכני:

טלפון: 04-6558122

פקס: 04-6558121

בהצלחה.

חימושניק
05-12-05, 19:30
היישר מאתר דפי זהב:

תעשיות רכב בע"מ
טלפון: 04-6558111 פקס: 04-6558103

כתובת: ת.ד 535 נצרת עילית מיקוד: 17105

חיים זלינגר
05-12-05, 20:35
הי חימושניק
הי אמנון
תודה על שנחלצתם לעזרתי האמת שתוך כדי המתנה נכנסתי לסעיף "קישורים" ומצאתי את האתר ואת הדוא"ל של תעשיות נצרת אפילו מצאתי שיש אתר לג'יפ שלי CJ8.
אז צדקו אלו שכיוונו אותי לאתר GIPOLOG בחיפוש תשובה
תודה רבה למגיבים ותאחלו לי הצלחה ברישוי המיוחל
להתראות בשטח
חיים

נמרוד
07-12-05, 10:16
חיים, כל הסיפור שלך ממש לא מובן. אל תצפה לתגובה באמייל מנצרת, וזה למען האמת באמת לא קשור אליהם ולא בעייה שלהם. נראה לי שמישהו מסובב אותך, אבל חסר עוד המון מידע. אתה לא הראשון ולא האחרון שמתקין סגירה על ג'יפ CJ, לדעתי בכלל המתקין ששילמת לו כסף טוב על הסגירה צריך לדאוג לך עד הסוף.

חיים זלינגר
07-12-05, 19:04
הי נמרוד !!!!!!!!!!!!!
ראשית תודה על ההענות. ולעניין אלו כל הפרטים. מתקין הארגז טוען שיש בעיה מוכרת במשרד הרישוי בנושא ומשרד הרישוי בכלל ביקש אישור על חגורות וקשת כפי שכתבתי אז אם יש צורך בעוד פרטים אשמח לברר ולהוסיף ואתה צודק מישהו פה מסובב אותי ולדעתי גם מתקין הארגז וגם המוסכניק שהיה במשרד הרישוי אמינים בעיני. (אני מקווה שאיני טועה) בכל אוםן לגבי מתקין הארגז גם אני חושב כמוך אבל האמת היא שבתמימותי לא חשבתי שיש צורך לרשום זאת ברשיון רכב אחרת הייתי מתנה זאת מראש וכעט נראה לי קצת מאוחר.
אם יש לך הצעות אשמח לשמוע או אם אתה מכיר מישהו שסגר ג'יפ ואישר זאת במישרד הרישוי ארצה כמובן להתייעץ איתו - אם הוא מעוניין.
ושוב תודה על התגובה
חיים

נמרוד
08-12-05, 08:24
א. לגבי החלק השני של בקשתך - יש כאן כמה חברים שסגרו ג'יפים - אני מקווה שיקראו את בקשתך ויענו לך כאן או בהודעה פרטית. סבלנות.

ב. פרט שוב את הסיפור, מהתחלה. קנית ג'יפ עם/בלי (מחק את המיותר) חגורות, קשתות, ברזנט, סגירה? הוספת סגירת פיברגלאס, באת לשנות את הרישום מ"רכב שדה פתוח" (תקן אותי אם זה לא מה שכתוב ברשיון) ל"רכב שדה סגור" - עד כאן אני צודק? יש לך אישור מתקין על סגירת הפיבר?

עכשיו באים אליך בטענות על מה בדיוק, חגורות בטיחות? האם היו בג'יפ חגורות לפני הסגירה, או שהתקנת אותם בעצמך עכשיו, או שבכלל חסרות חגורות (ואז הדרישה לחגורות הגיונית)?

חיים זלינגר
08-12-05, 23:43
הי נמרוד !!!!!!!!!!!!!
אני בהחלט מתרשם מן הרצינות שלך.
קניתי ג'יפ בלי חגורות, ועם קשת התהפכות מאוד מסיבית ונראית לי מקצועית מאוד ומצופה שרוול מעור. הג'יפ היה סגור עם ברזנט שלם וכולל דלתות גם כן מברזנט. בשלב מאוחר יותר החלטתי להתקין מזגן ולכן סגרתי את הג'יפ עם פיברגלם כולל דלתות מפח. באתי לשנות את הרישום מ"רכב שדה פתוח" ל"רכב שדה סגור" - עד כאן אתא בהחלט צודק ואכן כן יש לי אישור מתקין על סגירת הפיבר?

עכשיו באים אלי בטענות על חגורות בטיחות והתקנת קשת התהפכות?
אני מדגיש שוב חגורות התקנתי לבד קשת היתה כבר בקניה ונראית לי מצויינת.
כלל לא התייחסו בהערותיהם לסגירת הג'יפ.
תודה לך על הזמן שאתה מקדיש לי
חיים

* ג'יפ CJ8 נעול כפול, כלוב מלא, מוגבה, MT/R "31 , ועוד.
* טויוטה היילקס 97, MT/R "31 וחוץ מזה מקורי עד העצם.
* תלת אופן ממונע עם מקלע 0.3 זה החלום. את החליפה והכובע כבר יש לי.

asafk
09-12-05, 00:03
לגבי הסגירה- כנראה שכאן הכל בסדר- כי על זה לא ביקשו אישור מיוחד, אלא הסתפקו, כמקובל, באישור של המתקין.
לגבי הקשת- אם היא לא קשת מקורית של CJ פתוח (ואם היא היתה מקורית לא היו מבקשים ממך שום אישור, אני מניח שבעמדה 1 יודעים איך נראית קשת מקורית של CJ), זו בעיה- הכי פשוט להוריד אותה לצורך הרישוי, ולהחזיר אח"כ, בהנחה שהיא באמת טובה, ושהשוטר שיבדוק את הרכב שלך אי שם בעתיד, לא יבחין שהקשת לא מקורית.יותר טוב- תשיג קשת מקורית מפירוק, שכבר יש עליה הכנה לחגורות.
לגבי החגורות- כנראה אכלת אותה. באת לעמדה 1 בלי חגורות. עכשיו אתה חייב להתקין חגורות בצורה המשורית שלהן. אם הברגים המקוריים לא קיימים (ואם אין לך את הקשת המקורית הם לא קיימים) אתה בבעיה- כי אתה צריך את המפעל שיאשר לך התקנת חגורות במקום לא מקורי, ומהם להוציא משהו לא קל. אם היית מגיע עם חגורות, לא היו אומרים לך כנראה כלום- לא על החגורות ולא על הקשת.

אסף.

חיים זלינגר
09-12-05, 00:37
הי אסף !!!!!!!!!!!!!
תודה על תשובתך.
בג'יפ מותקנים חגורות אך לא על הקשת וכפי שציינתי הקשת מצופה שרוול עור מתפרק עם רוכסן ואני אבדוק אם יש ברגי חיבור מתחת לשרוול כי הקשת נראית לי מאוד טובה ומותקנת בצורה מקצועית - אבל רק להבנתי.
אבל נניח שאני צריך להביא אישור על הקשת והחגורות כבקשת האדם בעמדה מס'1
ואני מתכוון למיתקון החגורות כנדררש ללא התקנות מיוחדות - היכן יש מתקין מוסמך שיאשר זאת כנידרש?
תודה וממתין לתשובתך
חיים

-->