PDA

צפייה בגרסה מלאה : התחדשתי בג׳ימני, כמה שאלות

komdan
20-04-17, 21:51
2015 אוטומטי ,דגם ספארי. אחריות יבואן לעוד כשנה ורבע.

הרכב מתקרב לטיפול 30, עכשיו עפ הספר צריך לבצע כ28 בדיקות בערך ואני פדנט, אם אני לוקח את. רכב לטיפול במורשה אני יכול להיות רגוע? או ךבקש מהם לבדוק ולשאול וכו׳?

היכן אני יכול לרכוש מדבקות צד לג׳ימני כאלו שמגנות על הדלת, ואיפה כדאי לעשות השחרת חלונות ,

אני מאיזור מודיעין.

אביב3
21-04-17, 15:00
אם אתה פדנט אז אל תהרוס את האוטו עם חלונות מושחרים.
חפש לך צלונים יפים , האלה שנתפסים על החלון עם פומפה כזה .
זה פדנט

Sent from my AKAI Diamond using Tapatalk

אביב3
21-04-17, 15:03
אהה ושאלת גם אם לסמוך על המוסך אז התשובה היא לא!

komdan
21-04-17, 16:23
אם אתה פדנט אז אל תהרוס את האוטו עם חלונות מושחרים.
חפש לך צלונים יפים , האלה שנתפסים על החלון עם פומפה כזה .
זה פדנט

חשבתי לעשות את השחרה של אלו שנדבקים לחלון, כאלה שאפשר להסיר , אבל לגבי הצילונים שהצעת, איפה אני יכול למצוא כאלה שמותאמים בדיוק לגימני? צריך שמשה אחורית + חלונות צדיים.

גיא
21-04-17, 16:57
פעם כתבתי מאמר פה על איך מדביקים לבד את ההשחרה עם מים שאפשר לקלף במקרה הצורך. זה יעיל ולא מפריע לאוטו. מעולה לפדנטים.

komdan
21-04-17, 17:26
פעם כתבתי מאמר פה על איך מדביקים לבד את ההשחרה עם מים שאפשר לקלף במקרה הצורך. זה יעיל ולא מפריע לאוטו. מעולה לפדנטים.

אשמח אם תוכל לשלוח קישור, לא מצאתי ע"פ חיפוש בפורום

omri_t
21-04-17, 20:15
באזור התעשיה בשילת יש חנות חלפים.
לא גדולה אבל אפשר להשיג בה כמעט הכל.
ומה שלא הוא יזמין לך.

לגבי מוסך- אתה באחריות, אז להבנתי אולי מחוייב למורשה.
ואי אפשר לסמוך בעיניים עצומות על אף אחד.
מצד שני כ'ולה טיפול 30 ומורשה לא יחסוך בכלום.

תתחיל לחשוב על לטפל לבד.
יחסוך לך המון כסף וישמור על האוטו.

לגבי מדבקות וכו'
אם אתה מתכוון לטייל- חבל שתתאמץ כי הרכב פה ושם ישרט.
זה בערך כמו צלקות שמספרות סיפור אישי.
אל תילחם בזה.

oferaz
22-04-17, 11:09
אהלן
אני הכהייתי שמשות בפרדו 99 לפני כמה שנים ואני סופר מרוצה!
מקטין את הקרינה באוטו משמעותית, מקל על החום (הרכב שלי שחור) ונראה מצויין
יש גוונים שונים וסינון קרינה שונה
אצלי יש השחרה עמוקה יותר מאחור ומעט בצדדים. אפס מלפנים למרות שיש גם מסנני קרינה שקופים.
מי שעשה לי את זה שמו אלון
הוא פדנט באופן מדאיג
למשל: לא היה מוכן להתחיל עבודה על האוטו לפני ניקוי מושלם + פינוי כל האוטו וזאת מהסיבה:
שלא חס וחלילה ייכנס גרגיר אבק בין הציפוי לחלון!
שווה להרים אליו טלפון
אלון 0544565728
שבת שלום
עפר

GodsFather
22-04-17, 21:29
ואיך רואים בחושך?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

oferaz
23-04-17, 00:34
גם בחושך רואים מצויין.
כלומר, הכל חוץ מהילד שיושב בספסל האחורי.
סבא וסבתא שלו חושבים שהוא נפרד בלי לנפנף לשלום אבל זה רק בגלל שלא רואים אותו...
תכלס: השמשה הקדמית כאמור לא מטופלת כלל
החלונות הקדמיים מצופים בחומר שמסנן קרינה (אין לי כבר את הנתונים המדוייקים, אבל ההבדל בין הקרינה מהחלון הקדמי ובין הצדדיים מורגש משמעותית) אבל מאפשר ראות מצויינת החוצה, ובאור חזק אפקט קל של "מראה" מהחוץ פנימה.
לגבי חלונות צד אחוריים הראות בלילה פחות טובה, אם כי כמעט ואין שימוש לזוית הראייה הזו.
חלון אחורי שוב מצופה בחומר שחוסם קרינה אבל לא חשוך מאוד, הגבלת ראות לא מורגשת משמעותית.
בדרך כלל האוטו כל כך מאובק או מכוסה בוץ שזה הפקטור המגביל אצלי..
אם זה מעניין - לא נתקלתי בשום בעייה או הערה בעת מעבר טסט במשך שנים.
נ.ב. אצלי ההכהייה ע"י ציפוי של 3M. בדקתי בזמנו גם חלופות נוספות והחלטתי ללכת על החומר היקר יחסית אבל להימנע מפירוק השמשות.
יכול לצלם מחר אם זה מעניין.
לילה טוב ושבוע טוב.
עפר

erezgur
23-04-17, 16:13
רק במקרה שאתה לא מודע לכך, מבחינת החוק - אסור לצפות את השמשה הקדמית ואת שני החלונות הצדדיים הקדמיים (ליד הנהג והנוסע) וגם לא את השמשה האחורית... נשאר לך באופן חוקי לצפות רק את זוג החלונות הצדדיים האחוריים.

שלמה_55
23-04-17, 18:04
2015 אוטומטי ,דגם ספארי. אחריות יבואן לעוד כשנה ורבע.

הרכב מתקרב לטיפול 30, עכשיו עפ הספר צריך לבצע כ28 בדיקות בערך ואני פדנט, אם אני לוקח את. רכב לטיפול במורשה אני יכול להיות רגוע? או ךבקש מהם לבדוק ולשאול וכו׳?

היכן אני יכול לרכוש מדבקות צד לג׳ימני כאלו שמגנות על הדלת, ואיפה כדאי לעשות השחרת חלונות ,

אני מאיזור מודיעין.

בס"ד

היי. אני מירושלים. ואני יכול להגיד לך איפה לא לעשות ציפוי השחרה לחלונות.

כנס לשירשור הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?605963-%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96-%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99%D7%99%D7% 9D-%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7% 9D-%D7%97%D7%95%D7%95%D7%99%D7%94-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%95%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%AA-%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A8%D7%91&p=5154002&viewfull=1&styleid=18

אני בזמנו עשיתי במרכז הציפויים בירושלים. והבאתי את כל הברדק שהיה עם הציפוי.

במספר מילים: בכל הנושא הזה יש הרבה חאפרים שעושים כסף על גבי האנשים שלא מבינים (כמו בכל נושא בעצם....).

יש ציפויים זולים מחומר זול שלא שווים שקל. ויש ציפויים מחומר יקר שעושים עבודה נהדרת.

אני סגרתי על הפורסטר ציפוי ב1000 ש"ח מהחומר היקר. ושמו לי את החומר הזול. ברגע שתפסתי את אנשי המקום על חם (כשהם חותכים את החומר הזול ומדביקים אותו). זה היה כבר בחלון האחרון, והם החליפו בחלון אחד בלבד. ואז יצא לי לצלם את העבודה מתוך הרכב וזה היה מדהים. החומר עם הציפוי הזול פשוט נתן לכל החום להיכנס לרכב. ממש ראו את זה בצילום. כתם אדום גדול. בעוד שהחור עם הציפוי היקר לא נתן לחום להיכנס כלל. וצריך גם לדעת שמסתכלים מבפנים החוצה. החלון עם החומר היקר. רואים את הנוף כאלו מזכוכית ללא ציפוי. ואלו החלון עם הציפוי הזול משחיר את הנוף גם מבפנים.

גם לאחר שהתלוננתי. הם לא רצו לתקן את המעוות. רק לאחר שהראתי לספי (האדם שהפעיל את המקום) את התמונה עם הכתם האדום. הוא הבין שאין לו מה להתווכח והחליף את כל הציפויים לחומר היקר יותר. צירפתי גם לפה את תמונות לפני ואחרי התיקון שביצעו.

בכל אופן. כמו בכל נושא אחר. חשוב שתראה שאכפת לך. קח כמה שעות חופש. שב עם בעלי המקצוע. זה לא שגר ושכח.

תרגיש גם את האנשים. תשוחח איתם. תקרא בפורומים ברשת המלצות. ותהנה מהרכב :-)

komdan
27-04-17, 21:23
רק במקרה שאתה לא מודע לכך, מבחינת החוק - אסור לצפות את השמשה הקדמית ואת שני החלונות הצדדיים הקדמיים (ליד הנהג והנוסע) וגם לא את השמשה האחורית... נשאר לך באופן חוקי לצפות רק את זוג החלונות הצדדיים האחוריים.

אכן, אבל אין אכיפה משטרתית, רק במכוני הרישוי. אפשר גם לעשות הדבקה שנתית אם יש בעיה עם הרישוי :cool:, אני רק מקווה שחברות הביטוח למקרה שלא יקרה לא ירחיקו לכת..

בס"ד

היי. אני מירושלים. ואני יכול להגיד לך איפה לא לעשות ציפוי השחרה לחלונות.

כנס לשירשור הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?605963-%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96-%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99%D7%99%D7% 9D-%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7% 9D-%D7%97%D7%95%D7%95%D7%99%D7%94-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%95%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%AA-%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A8%D7%91&p=5154002&viewfull=1&styleid=18

אני בזמנו עשיתי במרכז הציפויים בירושלים. והבאתי את כל הברדק שהיה עם הציפוי.

במספר מילים: בכל הנושא הזה יש הרבה חאפרים שעושים כסף על גבי האנשים שלא מבינים (כמו בכל נושא בעצם....).

יש ציפויים זולים מחומר זול שלא שווים שקל. ויש ציפויים מחומר יקר שעושים עבודה נהדרת.

אני סגרתי על הפורסטר ציפוי ב1000 ש"ח מהחומר היקר. ושמו לי את החומר הזול. ברגע שתפסתי את אנשי המקום על חם (כשהם חותכים את החומר הזול ומדביקים אותו). זה היה כבר בחלון האחרון, והם החליפו בחלון אחד בלבד. ואז יצא לי לצלם את העבודה מתוך הרכב וזה היה מדהים. החומר עם הציפוי הזול פשוט נתן לכל החום להיכנס לרכב. ממש ראו את זה בצילום. כתם אדום גדול. בעוד שהחור עם הציפוי היקר לא נתן לחום להיכנס כלל. וצריך גם לדעת שמסתכלים מבפנים החוצה. החלון עם החומר היקר. רואים את הנוף כאלו מזכוכית ללא ציפוי. ואלו החלון עם הציפוי הזול משחיר את הנוף גם מבפנים.

גם לאחר שהתלוננתי. הם לא רצו לתקן את המעוות. רק לאחר שהראתי לספי (האדם שהפעיל את המקום) את התמונה עם הכתם האדום. הוא הבין שאין לו מה להתווכח והחליף את כל הציפויים לחומר היקר יותר. צירפתי גם לפה את תמונות לפני ואחרי התיקון שביצעו.

בכל אופן. כמו בכל נושא אחר. חשוב שתראה שאכפת לך. קח כמה שעות חופש. שב עם בעלי המקצוע. זה לא שגר ושכח.

תרגיש גם את האנשים. תשוחח איתם. תקרא בפורומים ברשת המלצות. ותהנה מהרכב :-)

תודה

גיא
27-04-17, 21:36
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/16279-%D7%94%D7%A9%D7%97%D7%A8%D7%AA-%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA

לבקשתך ...

komdan
27-04-17, 21:47
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/16279-%D7%94%D7%A9%D7%97%D7%A8%D7%AA-%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA

לבקשתך ...

תודה, אני חושב שבאמת אנסה לעשות את זה לבד פעם פעמיים,בסרטונים ביוטיוב זה נראה די קל, מקסימום נלך לאיש מקצוע.

-->