PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעלה טורעאן + מעלה חיטים: מישהו עשה לאחרונה?

amitaikl
23-04-17, 22:13
מעלה טורעאן -מישהו עלה לאחרונה מעוזייר לסמ"ש השחור שנע מדרום מערב לצפון מזרח אל המצפה שריפות?
מעלה חיטין - מישהו עבר לאחרונה? התכנון הוא להגיע מכיוון לביא, על שביל ישראל ולרדת את מעלה חיטים. מופיעה נקודה בעמוד ענן (http://amudanan.co.il/#!wiki=P250916) המציינת שער סגור. האם השער סוגר את התנועה מזרחה לקרני חיטין או את התנועה צפונה לכיוון מורד/מעלה חיטין ונחל ארבל?

דרור ברלי
23-04-17, 22:59
מעלה הר טורען/עוזייר סגור ע"י כמה וכמה סוללות של בולדרים גדולים לאורכו כבר תקופה ארוכה.

amitaikl
23-04-17, 23:01
מעלה הר טורען/עוזייר סגור ע"י כמה וכמה סוללות של בולדרים גדולים לאורכו כבר תקופה ארוכה.

תודה. ידוע לך אם יוזמה מקומית או רשויות?

דרור ברלי
24-04-17, 07:53
המעלה ארוך מאוד ולאורכו מפוזרות כמה וכמה חסימות. זו עבודה גדולה של באגר או משהו דומה.
לי באופן טבעי דבר כזה נראה כמו מהלך של הרשעויות שגם עלה לא מעט כסף.

מצד שני הכניסה לתחילת המעלה עברה ממש בתוך החצר של מישהו.
לו אני במקומו, גם אני הייתי הופך את העולם כדי לחסום את השביל ושיפסיקו לעלות לרגל עשרות ג'יפים בכל סופ"ש דרך החצר שלי.
כך שיוזמה מקומית בהחלט יכולה להיות מובנת.

יובל48
24-04-17, 08:07
השער נמצא בגדר שתוחמת את השטח של קבר נבי שועיב,
הירידה בשביל השחור/כחול פתוחה .

amitaikl
04-06-17, 18:24
קצת עדכונים:
למעלה חיטים הגענו דרך לביא והמשרדים של "השומר החדש". מהכיוון הזה (ממערב למזרח) אכן יש שער שמן הסתם סגור בסופשי"ם. אם באים מכיוון דרום אין בעיה.
המעלה עצמו ללא אתגרים מיוחדים, אם כי יש להניח שבחורף עם בוץ הוא הרבה פחות סימפטי.
לגבי מעלה טוראען - החלק התחתון, זה שדרור ציין כי עובר בחצר האחורית של מישהו פתוח ועביר, אם כי מדובר בדרדרת שכבר עכשיו די טחונה.
החלק העליון של המעלה אכן חסום לרוחבו בבולדרים שהונחו בצורה מסודרת. את ה2-3 הראשונים ניתן לעבור בקלות מהצד:
115041
וזה אכן מה שעשיתי.

ואז נתקלתי בהפתעונות:
115042
אבל עברנו את פרעה, אז עברנו גם את זה

-->