PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - איך קוראים לשכונה/חלק הזה של הרצליה?

Derish
27-04-17, 00:49
אזור די מבוסס השוכן בין כביש החוף לאיילון, לאורך רחוב נורדאו ומה שמצדדיו.

מעוניין לבדוק את מצב הנדל"ן שם (להשכרה) ותוהה מה בדיוק לחפש בלוחות.

https://s10.postimg.org/h29tzrm6x/image.png

מודה לכם מראש.

צחי66
27-04-17, 08:58
עד כמה שזכור לי הרצליה ב'
החלק הצפוני של האיזור שייך לכפר שמריהו.

itayhi
27-04-17, 12:19
כמו שכתבו לך, הרצליה ב׳.
אזור מבוסס? הכל יחסי...

איתי

יגאל81
01-05-17, 09:52
אזור מבוסס? הכל יחסי...

לא ברור לי למה אתה מתכוון ביחסי. לדעתי זו השכונה השנייה הכי יקרה בהרצליה אחרי פיתוח.
אומנם יש שם גם בתים ישנים יחסית, אבל יש גם בנייה חדשה לחלוטין, וגם בתים על שטחים מאוד נרחבים.
ואני בכלל לא מדבר על הרכבים שאתה רואה שחונים בשכונה ונוסעים בה.

גרתי שם שנתיים ביחידת דיור (גרנו זוג). המיקום של השכונה פשוט מצויין. שנייה לצאת לאיילון או לכביש 2.
אנחנו גרנו במרחק 7 דקות הליכה מהרכבת. עוד כמה דקות הליכה מפארק הרצליה וקניון שבעת הכוכבים.
15-20 דקות הליכה אל הים.
ומרחק הליכה מאיפה שאני עובד היום, רק חבל שעכשיו אני לא גר שם.

מבחינת השכרה - ההיצע לא מדהים. תלוי מאוד מה אתה מחפש כמובן.
יש יחידות דיור במחיר שאז היה נראה לי סביר, במיוחד אחרי שעברנו לשם מתל אביב.
משם זה מטפס עד וילות והמחירים בהתאם.
סך הכל מצאנו אז את היחידה די במזל, ולא היו הרבה אופציות אחרות.

בעיניי החלק המרכזי של השכונה (רחוב נורדאו) וקצת ברחובות שיוצאים ממנו זה האזור הטוב.
יש רחובות שהם ממש על כביש 2 ולא ברור לי איך אנשים פותחים שם חלון בכלל.

ויש רחובות - דווקא אזור של וילות חדשות - שהרכבת עוברת להם בחצר האחורית.

Derish
01-05-17, 16:04
תודה על הפירוט. הכיוון שלי הוא יחידת דיור צנועה במרחק הליכה מהרכבת.

אני עובד באזה"ת הדרומי של נתניה וגר כיום מעבר לכביש, בשכונת נורדאו (אותו נורדאו, עיר אחרת). בקרוב אצטרך לעזוב את השכונה והייתי רוצה לשדרג למשהו נחמד יותר. לצערי תנופת הפיתוח של נתניה הקפיצה את המחירים ברדיוס של עשרה ק"מ, וכל מקום שבו ניתן לשכור דיור במחיר סביר כבר נמצא במרחק נהיגה ופקקים, מהם הייתי מעדיף להימנע. אז התחלתי להסתכל על מקומות איכותיים שנמצאים במרחק 2-3 תחנות רכבת, שזה למעשה רק אותה הרצליה ב'.

בלי קשר, יש לי סנטימנט לאזור משתי סיבות: אני תמיד עוקף דרכו את הפקקים הארורים של כביש החוף, ובעבר למדתי שם לרשיון הלא מוגבל של האופנוע. אזור קצת ישן אבל נקי ונחמד על פניו, נראה כמו מקום לא רע לגור בו. דא עקא - אני באמת לא רואה שם הרבה נכסים להשכרה במצב טוב, וזה חשוב לי אפילו יותר מהמחיר הסביר.

KOOKE
01-05-17, 19:23
אני גר בשכונה הזו.

מה שכתבו מעליי נכון. לא בטוח שיש היצע כל כך גדול של דירות להשכרה. הרוב זה בתים צמודי קרקע. אופציה ריאלית אכן יחידת דיור בבית קיים.

אפקח עין בשכונה ואשאל אם יש משהו.

Derish
02-05-17, 22:54
תודה.

-->