PDA

צפייה בגרסה מלאה : הייעצות לגביי גיפים-לנד רובר או ניסאן פאת'פיינדר

gieb1978
03-05-17, 10:44
שלום
שמי גיא בשם חברי ומעוניין התייעצות לגבי הגייפים 7 מקומות
יש לו 7 נפשות(משפחה מתרחבת)
נוסע בשבוע עד 200 קמ כל היותר
הוא ואשתו נוהגים
קמ בשנה עד 30000 מומצע
התקציב מהחל 60K עד 70K שח( או תזרקו איזה גיפים אתם ממליצים וכדאי ואמין) אנחנו נשקול לגבי התקציב
מעדיף רק אוטומט

ומתלבט לרכישה את לנד רובר דיסקברי 3 או ניסאן פאת'פיינדר? שאלה איך הגיפים ?תחזוקה? טיפולים ? רואה במוסך?

מחפש משהו אמין לתקופה ארוכה

תודה לעונים
גיא

assafy
05-05-17, 10:50
הם רכבים מאוד שונים. גם בדרגת המחיר כשהיו חדשים (דיסקו בדרגת מחיר הרבה יותר גבוהה).
אין לי ולא היה לי לנד-רובר אבל כנראה שלא תהיה התנגדות אם אני אגיד שהוא ידוע לשמצה מבחינת אמינות. הוא עמוס אלקטרוניקה שנוטה להתקלקל ויש לו תחזוקה יקרה.
לי יש פאת'פיינדר 2007. לא נתקעתי איתו מעולם, כל המכלולים וההתקנים פועלים ואין לי בעיות מיוחדות.
לא יודע מול מה אתה משווה אבל קח בחשבון שתחזוקה של רכב שטח מתיישן גבוהה הרבה יותר מתחזוקה של פרייבט, בעקר אם מטיילים הרבה בשטח.
יש כאלה שטוענים שיש בעיה גדולה אם חלפים לפאת'פיינדר. אני לא חושב שהבעיה כזאת גדולה. יש חלפים וישנם גם תחליפיים וגם להזמין מחו"ל זאת אופציה.
כמובן לרכב נפוץ יותר כמו לנד קרוזר יש יותר חלקים (אבל הוא הרבה יותר יקר).
צריכת דלק ריאלית בפקקים של המרכז: 1/8.5.
אם יש לך שאלות יותר ספציפיות אז תשאל.

נדב ש.
05-05-17, 11:16
אני יכול להגיד בדיוק הפוך על רכב שהצעת, מכיר פת'פיינדר שסובל עד היום ואין בורג שלא נגע בו, כנ"ל לגבי לנדקרוזר, זה אומר משהו?

יש לי חבר עם דיסקו 3 שרק נוסע, זה אומר משהו?

לפותח השרשור, לא מאמין שתימצא דיסקו 3 במחירים האלה ואם כן זה כנראה נבלה.
התקציב מתאים יותר לניסאן.

איל מ
05-05-17, 12:31
מכיר פת'פיינדר שסובל עד היום ואין בורג שלא נגע בו...

נראה לי שיש לנו חבר משותף.... ;-)

לפות"ש
בטווח מחירים הזה לדעתי לך על הפאת'פיינדר.

ש01
05-05-17, 17:42
השמועה אומרת שהניסן רכב סביר אבל היבואן *&%@#.
מכיר כמה שאמרו שלא יגעו יותר בניסן (מכל מיני דגמים) בגלל שירות, זמינות חלפים ויחס כללי.

בטווח מחירים אלו יצא לי לנסוע בג'יפ קומנדר.
7 מקומות, מאוד מהנה לנהיגה יומיומית, יכולת טובה בשטח עוד לפני הגבהה ,התחזוקה היתה זולה להפליא וגם היה מותקן גז (מקבל גז באהבה).

gieb1978
11-05-17, 11:24
היי חברים

לעזרתכם מה דעתכם על ניסן פאתפיינדר מודל 2006 יד 3 ועשה טסט מ3.2017

רכב מצויין מנוע טורבו חיישני רוורס במראה בלוטוס וו גרירה. שבעה מקומות ישיבה . החודש הושקע 35000 שח מנוע ידש מיבוא עם 35000קמ הוחלף טורבו, מרססים, סליל הצתה, 4 בולמים מונרו. 4 צמיגים חדשים. מנוע באחריות

תודה לעוזרים

assafy
11-05-17, 20:52
למה הוחלף המנוע? מה קרה לו?
נשמע מאוד חשוד.
חיישני רוורס ובלוטוס זה שטויות שעולות מאות שקלים בודדות. זה לא מה שצריך להשפיע על בחירת רכב.

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

נדב ש.
11-05-17, 21:59
מה חשוד בבן אדם שסבל מהאוטו? תיקן אותו ועכשיו מוכר לפני שיפול עליו עוד מכה כמו גיר...
אולי נפלה עליו קללת "העכביש"? המנוע רתח והעדיף להחליף אותו?

לפותח השירשור- נראה לי שלא חסר כאלה ביד 2... אלא אם כן המחיר אטרקטיבי...

assafy
11-05-17, 22:18
חשוד בגלל שכאלו החלפות זה לא בדיוק תחזוקה רגילה. אז יכול להיות שזה רק בגלל שסעפת המים החמים שלא הוחלפה נשברה וכל נוזל הקירור הלך (אבל מה זה קשור לטורבו) אבל זה יכול להיות גם בגלל תאונה או טביעה. צריך להבין מה הסיבה ולהוריד במחיר או ללכת על רכב אחר.

יואב פולס
12-05-17, 01:24
היי חברים

לעזרתכם מה דעתכם על ניסן פאתפיינדר מודל 2006 יד 3 ועשה טסט מ3.2017

רכב מצויין מנוע טורבו חיישני רוורס במראה בלוטוס וו גרירה. שבעה מקומות ישיבה . החודש הושקע 35000 שח מנוע ידש מיבוא עם 35000קמ הוחלף טורבו, מרססים, סליל הצתה, 4 בולמים מונרו. 4 צמיגים חדשים. מנוע באחריות

תודה לעוזרים

תברח מהרכב הזה.
התוספות שרשמת הן לא רלוונטיות.
מנוע טורבו זה לא תוספת. היה לי טורבו בדיפנדר 94'. רק צריך לוודא שהוא תקין.
להחליף מנוע זו לא "השקעה". זה תיקון. תרשום "החודש הבעלים שפך על הרכב 35.0 אש"ח על מנוע מייבוא, וכנראה נשבר לו מהנבלה"..
רגע. הוחלף גם טורבו. שוב לוודא איזה טורבו הוחלף, משומש? משופץ? חדש?
הוחלפו מרססים, סליל הצתה - בקיצור רכב נבלה.
4 בולמי מונרו זו לא השקעה, זה המינימום האפשרי.
4 צמיגים חדשים - יכול להיות אחלה אם זה BF או דנלופ או מקסיס, ויכול להיות זוועה אם זה לינגלונג / גודרייד / שקר סיני כלשהו.
מנוע באחריות - מה במנוע באחריות?
אישית - לא הייתי מתקרב לרכב הזה, הוא צועק לך שהוא נבלה ואתה הקורבן הבא שלו.

asafk
12-05-17, 01:34
גם אני בדעה שכדאי לעבור לרכב הבא בלוח המודעות...
זה בהחלט אומר "השקעתי 335000 כדי למכור כי אי אפשר למכור אוטו עם מנוע גמור". שורה תחתונה יש עוד פאת'פיינדרים בלוח...

בכל מקרה לבדוק היטב הסטוריית טיפולים. בשנתונים האלו הרכב בן 10 ומתחילות בעיות התחממות שגומרות את הרכב. תחזוקה מונעת היא פשוטה - החלפת נוזל קירור בזמן, לנוזל איכותי, והחלפה יזומה של אותו "עכביש" ידוע. אם לרכב יש הסטוריית טיפולים מסודרת אתה תוכל לראות את זה.

אסף.

gieb1978
14-05-17, 09:44
הבנתי חברים ומה אתם מציעים באיזה גיפ אתם ממליצים בתקציב עד 100000 שח 7 מקומות
רכב עם אמינות ואורך זמן
תודה לעוזרים

assafy
14-05-17, 10:18
לא היתה כאן היתנגדות לפאת'פיינדר אלא לרכב המסויים שדיברת עליו אשר החליף מנוע ויתר המרכיבים.
יש רכיב בפאת'פיינדר (שעולה חמישים דולר) אשר נדרש להחליף אותו פעם ב150 אלף ק"מ או 7 שנים בתור תחזוקה מונעת על מנת למנוע שבר שלו שיכול לרוקן את כל נוזל הקירור (חפש קללת העכביש). ברגע שמודעים לזה אז זו לא בעיה.
רכבים אחרים עם 7 מקומות והילוך כח: לנד קרוזר (יותר יקר), פאג'רו, רקסטון. אם אתה הולך לרכבים יותר ישנים אז היו יותר אפשרויות.
עם השנים המבחר הולך ויורד.

-->