PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה על מולטמידיה אנדרויד דאבל דין + עצות להתקנה עצמית

נמרוד
11-05-17, 14:52
רוצה להחליף את ה"רדיו" העתיק בהיילקס ויגו.

אני יודע שיש הרבה שרשורים בפורום בנושא... ואני מבקש לכן המלצה וקישור עדכניים וממוקדים על מכשיר טוב לרכישה. אני מניח שאני רוצה אנדרויד, כולל GPS, כולל שקע לסים, ישמש להתקנת עמוד ענן, וויז, מוזיקה, דיבורית בלוטות' וכולי. יתחבר לרמקולים המקוריים של הרכב.

החיבורים אני מתאר לעצמי סטנדרטיים כמו הרדיו שיש לי היום? להתאים צבעים של חוטים וללפף באיזולירבנד אני יודע, אבל אם תגידו לי שאפשר לקנות בארץ כולל התקנה בהפרש לא גדול, גם המלצה על עסק באזור חיפה/עמקים טובה בשבילי.

asypeer
11-05-17, 15:06
עזוב את הפוסט שלי על DHL - למה לקנות בארץ? מוכרים לך אנדרואיד סוג ז׳ במחיר יקר יותר מסיני איכותי.
חפש פוסט שלי על Joying, מוצר סיני אמנם, אבל מרגיש איכותי ולא אכזב בטיול האחרון עם off-road.io ומפות אופליין.

מוני אורבך
11-05-17, 15:16
זה לא כל כך פשוט ברכבים של היום..
קודם כל כדאי שתבדוק אם המערכת שלך מתחברת ישירות לרמקולים או דרך מגבר נפרד.
יש את זה בהרבה מאוד רכבים מודרנים, הקשר בין הראש (head unit) למגבר הוא דרך ה CAN.
אם יש לך כזו מערכת ניתן עדין להתחבר ישירות לרמקולים אבל זה יוצר עיוות של הקול.
אם אתה לא שומע מוצארט ברכב, כנראה שזה לא יענין אותך...

שלב הבא לבחור מערכת, שוב גם כאן יש הרבה ממה לבחור.
אם אתה לא חובב מוזיקה אתה יכול ללכת על הסיני הכי זול ב ebay עולה כ 500 שח
זה מה שאני קניתי
http://www.ebay.com/itm/Quad-Core-Android-4-4-GPS-7-Double-2DIN-Car-Radio-Stereo-MP5-MP3-Player-3G-WIFI-/302103485497?hash=item4656c55c39:g:wXsAA OSwuLZY3dIm

עובד מצוין ומריץ עמוד ענן בלי בעיה. מאוד נוח כי הוא נמצא לך מול העיינים כל הזמן, ולא תופס מקום (המערכת כבר שם בכל מקרה)

החסרון היחידי שאני מצאתי לקונפיגורציה הזו הוא שאין כפתור ווליום פיזי רק על המסך.
תוך כדי נהיגה אתה לא יכול סתם לגשש עד שאתה מוצא את הכפתור אלא חייב להסתכל.
זה גורם להזזת העניים לשניה מהדרך, לא ממש בטיחותי..

הבעיה שאין אלטרנטיבה אחרת אם אתה רוצה מסך גדול, כפתור הוא על חשבון גודל מסך (ו 7 אינץ לעניות דעתי הוא מינמום לעמוד ענן)

נמרוד
11-05-17, 15:29
מוני לגבי החיבור לרמקולים - מה שאני יודע להגיד זה שקניתי את הטנדר עם רדיודיסק פשוט, והחלפתי אותו בעצמי לרדיו דיסק אחר בן יותר מעשר שנים. עושה רושם של אוסף חוטים צבעוניים סטנדרטי לגמרי. זה גם לא ממש רכב מודרני אני חושב (טויוטה מודל 2008).

אתה צודק, אני לא מקשיב למוצרט ומבחינת שמע הרדיו הנוכחי, רמקולים מקוריים ומוזיקה על על סטיק USB מספק את כל הצרכים.

בקישור ששלחת נראה שיש שם שני כפתורי ווליום פיזיים קטנים בצד, לא?

לגבי ההמלצה - תודה, אשמח לעוד.

מוני אורבך
11-05-17, 15:41
צודק ! יש שם שני כפתורי ווליום זעירים.
נבלות הסינים האלו הם שפרו את המכשיר והוסיפו לו שני כפתורי ווליום ואפילו כפתור HOME
אצלי יש רק כפתור של כיבוי והדלקה בשורה הזו..
נו נו, מי אמר שסינים לא משפרים את המוצרים שלהם.
בכל מקרה אל תסתמך עליהם מדובר על כפתורים ממש זערורים שלא ממש תוכל למצוא אותם עם ידי הטנקיסט שיש לך

asypeer
11-05-17, 15:41
אנדרואיד 4.4 זה גרסא די ישנה, 1 ג׳יגה ראם זה גם לא משהו. זה יעבוד, אבל יבאס מפעם לפעם, בעיקר בכיבוי והדלקה כי אין מצב שינה ב4.4.

asypeer
11-05-17, 15:47
https://www.carjoying.com/joying-newest-ram-2gb-rom-32gb-factory-cd-player-replacement-new-android-5-1-1-lollipop-system-pip-auto-radio-7-inch-double-2-din-hd-1024-600-resolution-head-unit-universal-car-gps-radio-bluetooth-4-0-wifi-mirror-link-entertainment-multimed.html
זה מה שיש אצלי

נמרוד
11-05-17, 15:50
משהו כמו זה?
http://www.ebay.com/itm/CAM-Double-2Din-7-Android-6-0-Car-Stereo-GPS-Navi-Radio-Player-WiFi-3G-OBD2-E-/201793914273?hash=item2efbdac5a1:g:EB8AA OSwzqFY~t5A

Pageup
11-05-17, 15:50
ממליץ על מכשיר עם SIM. באוטו של האישה יש אחד בלי
וזה חתכת כאב ראש. או להפעיל HotSpot כל פעם שנכנסים לאוטו
מה שמחסל את הסוללה שהמטען תפוס/לא עובד/נעלם (אוטו
של האישה לך תבין) או לשים ראוטר פנימי.

ניסיתי אפליקציה שכל פעם שמזהה חיבור ל BT של האוטו תפעיל
את ה HotSpot אבל מסתבר שהפעלה שלו דורשת הרשאות.

מעבר לזה שאתה לא יכול לשים קיצור לאנשי קשר כמו בטלפון
על מסך הבית - לשער כניסה לדוגמא, אז אתה עדיין צריך
להרים את הטלפון או לעבור לאפליקציית חיוג ואז לאנשי קשר וכו.

אבל אם בכל זאת חיפשת, הנה אחד עם ווליום ואנדרויד 6.0
נראה סביר ואפילו כולל הקלטה של DashCam בנוסף למצלמת רברס
http://www.ebay.com/itm/CAM-Double-2Din-7-Android-6-0-Car-Stereo-GPS-Navi-Radio-Player-WiFi-3G-OBD2-E-/201793914273?hash=item2efbdac5a1:g:EB8AA OSwzqFY~t5A

נמרוד
11-05-17, 15:58
צודק. חריץ לSIM חובה מבחינתי.

asypeer
11-05-17, 16:42
צודק. חריץ לSIM חובה מבחינתי.

אין חריץ בשני המכשירים, יש כניסה למודם 3G שלא כלול.

-->