PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לג'יפ טארקן - טראנו - רקסטון

יונתן לזרסון
14-05-17, 11:11
שלום לכולם.

זמן מה אני מחפש ג'יפ ומתקשה למצוא משהו שיתאים.
מחפש ג'יפ משפחתי לטיולי שטח עם קבוצות וגם קצת לבד לכנרת לים למדבר וכו'. לא מחפש לטפס מתלולים. אבל לעבור מכשולים פשוטים.

1. כמה אתם רוצים להשקיע? עד 55K
2. הרכב הוא יום יומי או מדובר ברכב פנאי לסופי שבוע? נסיעות ארוכות ושטח בסופ"ש. לא ליום יום.
3. מי נוהג בו? אני ואשתי
4. כמה אנשים הוא צריך להכיל בטיולים? זוג או בודד? משפחה של חמש נפשות? 5 נפשות + כלבה. 7 מקומות עדיף.
5. כמה קילומטרים הג'יפ יעשה בשנה? בערך 20K
6. יש תנאי סף? אוטומטי/ידני, דיזל/בנזין וכו'. - אין תנאים. העיקר שיהיה במצב טוב.

בגדול אני מתלבט בין הטראנו - טראקן - רקסטון. כל אחד בשנתונים הרלוונטים. למרות שמבחינתי השנה לא אומרת הרבה. אני מנסה לבדוק בעיקר את מצב הרכב שאני קונה.
האם יש המלצות נוספות לרכב 7 מקומות?
איזה דגמים מומלצים ברכבים שציינתי?
איזה דברים כדאי לבדוק בדגמים אלו?

שאלה נוספת כללית - האם כדאי לקנות רכב ממוגן מוגבהה וכו שעבר כבר בשטח או לקנות רכב נקי ללא כלום שלא היה בשטח ולשפר אותו לבד?

תודה רבה יום מצויין!

יונתן

יונתן לזרסון
24-05-17, 17:19
האם מישהו יוכל לעזור?

agabay
25-05-17, 12:08
אנסה לעזור למרות שיש מומחים גדולים ממני
מבין 3 הרכבים כנראה הטראנו הוא הקרבי ביותר למרות ששלושתם יעשו את העבודה
לי יש רקסטון (חדש יותר ממה שאתה מחפש) - מאוד מרוצה ממנו - רכב אמין, מספיק חזק לאדם הממוצע, מרווח וכו
הבעיה היחידה שיש ברקסטון (גם במודלי 2007-2008 שהתקציב שלך מכוון אליהם) זה שדירוג המהירות של הצמיג הוא H - אז אין אפשרות לשים צמיגי שטח ראויים
מבחינת עם מיגון\בלי מיגון - בד"כ עדיף כבר לקנות רכב ממוגן ומוגבה. עלות מיגון היא כ 4000 ש"ח והגבהה ראויה היא 6000 ש"ח, אז אם אתה קונה רכב ממוגן ומוגבה ומקבל את התוספות בעלות של 50% ממיגון והגבהה חדשים הרווחת

-->