PDA

צפייה בגרסה מלאה : מולטיפלייר CENTER DRIVE חדש במחיר השקה

Extreme Gear
15-05-17, 21:22
הי,
ה-CENTER DRIVE של חברת GERBER בדרכו לארץ ואנו יוצאים בהשקה למוצר,
תמונות וסרטונים בהמשך...

מבצע בלעדי להזמנה מוקדמת של המולטיטול המדובר GERBER CENTER DRIVE - עד ליום שלישי, 16/05/2017 בשעה 13:00 - לאחר מכן המחיר עולה למחיר הרגיל!

רוכשים את המולטיטול ב-499 ש"ח בלבד (במקום 619) ומקבלים במתנה אולר Gerber Paraframe Mini (בשווי 149 ש"ח)!

*** שימו לב - המוצרים ישלחו ב-30/05 באמצעות דואר רשום ***

לרכישה מאובטחת באמצעות פייפאל >>> https://goo.gl/P4MziN

המולטיטול החדש של גרבר מציע ביצועים חסרי-פשרות בעזרת עיצוב מהפכני. הוא בעל מברג עם הינע 3.25ג€³ מגנטי לשימוש בביטים סטנדרטיים מתחלפים, בעיצוב חדשני וממורכז ממש כמו מברג אמיתי המנצל את מקסימום המומנט ואת מלוא יכולת הסיבוב.

בנוסף תמצאו להב ארוך ב-30% מהמתחרים ופלייר שנפתח בהחלקה באמצעות האגודל בלבד.

ה- Center Drive מתוכנן ומיוצר בארה”ב, הוא בנוי לאתגרים אמיתיים ועובד כמו הדבר האמיתי.

המקום השני זה לא משהו לשאוף אליו… בכדי להתעלות על המולטיטולים שקדמו לו, הסנטר-דרייב היה חייב להיות חדשני, קשוח והכי קרוב לדבר האמיתי – והוא בהחלט כזה.

מהמשרד ועד למוסך, תוכלו לראות כיצד ה-Center Drive בנוי לאנשים אמיתיים לנצח את האתגרים היומיים שלהם.

זה נראה ברור מאליו- אך עד היום אף מולטיטול לעולם לא הציע מברג בגודל מלא, על ציר מרכזי ובשימוש ביט סטנדרטי, על כל אפשרויותיו, ה- CENTER DRIVE (סנטר דרייב) כן!

רוכשים את המולטיטול ב-499 ש"ח בלבד (במקום 619) ומקבלים במתנה אולר Gerber Paraframe Mini (בשווי 149 ש"ח)!

*** שימו לב - המוצרים ישלחו ב-30/05 באמצעות דואר רשום ***

לרכישה מאובטחת באמצעות פייפאל >>> https://goo.gl/P4MziN

סרטון שמשווה את ה-Center Drive למתחרים:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/jLGykRRU-bg" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

1148281148291148271148301148311148321148 33114834

Extreme Gear
15-05-17, 21:34
עוד סרטון,
כזה שמדבר אל אנשי הרכב...

לרכישה מוקדמת של ה-Center Drive + אולר מתנה במחיר של 499ש"ח, לחצו על הקישור>>>https://goo.gl/P4MziN
המחיר בתוקף עד יום ג', ה-16/5/17 בשעה 13:00, מהרו!!!

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/l-UY7DggDwI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

zivo
15-05-17, 23:07
הנה עוד קישור ...
זה מוצר של $90 באמזון, 619 ש"ח, לא הגזמנו קצת?
יש סיבה לא להזמין באמזון (או איבי....) ולקבל תוך חודש?

savyon
16-05-17, 00:45
הציעו לך את זה ב-499₪ + מתנה, מה שהופך את זה לפחות מהמחיר בחו"ל
אבל בחרת להתלונן על מחיר החנות...
כן יש סיבה למחיר, עוד יד שעוברת באמצע... אבל אתה לא חייב לשלם אותו.

סביון

zivo
16-05-17, 11:02
סביון,
בדיוק מה שכתבתי על המוצר העיקרי נכון גם על המתנה ( המחיר המוצהר לעומת המחיר האמיתי), ולכל מה שכתבתי תקף, ועוד כתבתי את זה בעדינות.

1- אין פה שום עיסקה מיוחדת, מי שצריך! את זה, זה אולי אפשרות סבירה , אבל זה בטוח לא איזה עיסקה ששווה לקנות בגלל העיסקה הזו (אני הסתכלתי, כי אני עדיין משתמש בלדרמן מהסדרות הראשונות! ואני מחפש הזדמנות, לשדרג את עצמי. זו לא הזדמנות מיוחדת).
2- לא מבין את הדיבורים על יד נוספת. מה זה מעניין אותי, הצרכן? אפילו שאני לא קונה את הסיפור של יד נוספת ( יש ברחבי ואמזון עשרות ספרים, אתה באמת יודע כמה ידיים כל אחד מהם עובר), הנקודה פשוטה, לא מעניין אותי. זו אחת המהפכות של האינטרנט, העולם נהייה קטן.
אין שום סיבה אמיתית להפרשים כאלו.
3- וזו הסיבה העיקרית שהגבתי פה, השיטה של להרים את המחיר הרשמי, ע"מ להציע במחיר אמיתי ההנחה משמעותית, זה תרגיל ישראלי מיותר, מטופש, שאולי עבד פעם, אבל בעידן של האינטרנט, זה פשוט כמו לכתוב לי, לפנים ..."לקוח טיפש, בא נעבוד עליך"
בא ונראה את היבואן מעלה באמת את המחיר ל 600 ש'ח ומוכר בל מבצעים.
לפני 8 שנים, כתבתי פה את אותם הדברים, לגבי ערכות הגבהה המחירים של בולמים במיוחד.
מי שלא מסוגל להציע מחיר סביר, שלא יציע.
מרחק ושפה לא מהווים יותר מכשול.

savyon
16-05-17, 11:05
קשה להתמודד עם מי שיודע הכל, או לכל הפחות בטוח שהוא יודע הכל.

Sent from my A0001 using Tapatalk

נדב42
16-05-17, 11:13
זיו, זה פער מחירים מקובל בין ארה"ב לארה"ק, אני לא מבין מה ההתרגשות. קנה איפה שבא לך...

גם אישטח לא מתחרים במחירי חו"ל ואף אחד לא מתקומם...

ד ו ר ו ן
16-05-17, 11:19
לא מבין את האינטרס לחרב פרסומות של מפרסמים בתשלום באתר, שמתחזקים לנו את המקום מפגש לתחביב.

tamir128
16-05-17, 12:07
לא מבין את האינטרס לחרב פרסומות של מפרסמים בתשלום באתר, שמתחזקים לנו את המקום מפגש לתחביב.

1++

איל מ
16-05-17, 12:46
שאלה,
האם הביט של הסנטר דרייב הוא ביט סטנדרטי או ביט קטן יותר (כמו שיש בחברות אחרות )?

savyon
16-05-17, 12:48
סטנדרטי!!!

savyon
16-05-17, 12:51
ונשארו לך 10 דקות לרכישה במחיר המוזל...

איל מ
16-05-17, 12:57
חבל... לא אספיק

savyon
16-05-17, 13:01
שלח לי טלפון שלך,
יצרו איתך קשר

zivo
16-05-17, 15:19
אפשר לרמות הרבה אנשים מעט זמן...
מעט אנשים הרבה זמן....
אי אפשר לרמות הרבה אנשים, הרבה זמן.

האתר הזה לי חי בזכות פרסום לא מדוייק, ולכן אני לא חושב שההערה שלך רלוונטית ( או שאתה בעצם מציע, שאתה יודע שזו לא אמת אבל מעדיף לשתוק כדי שהם ימשיכו לשלם לאתר?).

כל אחד והאמת שלו, ולדעתי, ברגע שמתחילים לדון האם נכון להעיר, ללא קשר אם זה נכון, ורק בגלל שיקולים זרים, זה המבוא להרבה עיגול פינות.

השאלה היחידה, שרלוונטית לדעתי, האם יש טעות בעובדות שכתבתי.
ולא סביון,
אני לא יודע הכל, אבל גוגל יודע (כמעט) הכל.
אני פשוט צירפתי קישור לדוגמה, אתה חושב שטעיתי במידע, בבקשה תתקן, אבל סתם לתקוף אותי?
זה רק מאיר עוד זווית בדיון הזה - ניגוד אינטרסים.

יום טוב, וכל אחד יקנה איפה שהוא רוצה.
אני קונה בזול.

savyon
16-05-17, 15:27
הווה שאמרתי,
אתה יודע הכל, גם את מה שאתה לא יודע, אתה יודע!
קטונתי מלתקן אותך, גם בדבר הרמאי (הוצאת דיבה, משהו...)

סביון

zivo
16-05-17, 16:01
סביון,
המקום היחידי שהשתמשתי במילה רמאות זה ציטוט של משפט מאוד מפורסם, וכל מה שניסיתי להגיד לדורון, שאני לא מבין את ההערה שלו.
לעומת זאת, אתה ממשיך להאשים אותי שאני ידע גם שאני לא יודע...... בקיצור אני לא בטוח שאת רוצה לדבר על הוצאת דיבה.

אתה לא עושה את הדבר הכי פשוט, במקום להתנפל עלי, תראה לכולם שאני טועה.
תעזור לכולם , שאלי חושבים שההצעה יקרה לעומת העולם, אז תעזור להם, תראה שאני טועה.

וגם
ולא פחות חשוב, במיוחד לבעלים של האתר, תתחיל להתיחס לגופם של הדברים ולא של הדוברים.

האם אני טועה שאני אומר שזה מוצר שאין בעיה לקנות באינטרנט בפחות מ 350ש"ח, ללא מבצעים מיוחדים ומכמה ספקים שונים?

בבקשה, אם אני טועה תתקן אותי ואני הראשון להגיד "סליחה טעות שלי" , אבל תנסה לחנך אותי (ניגוד אינטרסים.....משהו :-) ).

ולכל "המחנכים" האחרים -
גם שכתבתי את זה - http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/29894-Grand-Vitara-2006-Rocky-Road-Lift-kit
(תראו את הקטע בסוף)
קיבלתי, בכל מני ערוצים, תגובות של למה אתה תוקף גופים שמפרסמים פה באתר, וגם אז עניתי אותו הדבר.

זה פשוט מאוד - יש כאלו שהולכים להפגין נגד יוקר המחייה (פעם אחת בחיים?) ,ויש כאלו שנלחמים בזה כל הזמן.
אני מבין את הבעיות , ומוכן לשלם יותר עבור שירות בעברית ובארץ, אבל יש גבול.....
ומוצר שעולה (ללא מבצע) 350ש"ח בחול, אי אפשר להגיד שהמחיר מחירון שלו בארץ הוא עובר את 600 ש"ח ( מה זה NorthFace ? :- ).

ואני מבטיח לככככווולללכככם.... כל פעם שאני אראה דבר כזה אני אגיב, פה, ובכל מקום אחר שאני רואה את זה.

יום טוב

savyon
16-05-17, 16:02
צודק!

tamir128
16-05-17, 16:15
אני לא מבין מה הבעיה, יש מחיר לקניה ברשת ויש מחיר לקניה מקומית.
בקניה מקומית בד"כ המחיר יהיה גבוה יותר אבל מצד שני יש לה יתרונות כמו אספקה מהירה יותר, שירות, אחריות וכיוצ"ב.

כל אחד שיקנה איפה שבא לו אבל להידחף להצעה של ספק מקומי ולנסות לתקוע לו אצבע בעין, נראה לי מעט גסות רוח.
כולם כאן יודעים שאפשר למצוא בחו"ל כל דבר.
גילוי נאות: אני לא מכיר לא את היבואן ולא את סביון ולא אף אחד.

shachar
16-05-17, 16:28
בשרשור של מפרסם אחר מחקו תגובות דומות ובצדק.
כאן מגלים עודף רגישות וסבלנות.

יש הבדל בין מה שנאמר בדיונים בין חברים לפורום המסחרי.

ולמי שלא הבין כוונתי להערה של זיו.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

asafk
16-05-17, 16:59
בדיון אחר מישהו מספר שהזמין מוצר מאיביי וקיבל מה שנראה זיוף. עכשיו תתחיל עם החזרות מדבקות זיכויים תלונות והשד יודע מה, גם תחכה וגם תישאר באי וודאות עד סוף הסיפור.
יש מי שאותם 100 שקל הפרש בין המחיר בארץ (אני לא מתייחס למחיר המחירון אלא למחיר השוק במקרה הזה) לבין המחיר ברשת הם תשלום סביר מבחינתו עבור שקט נפשי והקטנת הסיכון. יש מי שיעדיף את הסיכון שברוב המקרים לא מתממש מה שאומר שלאורך זמן אפשר רק להרוויח.
שתי הגישות לגיטימיות וחבל לפתח מחלוקת סביב זה.

מה שכן, טוב שנדע כמה מוצר עולה כאן ושם כי המידע עוזר בקבלת ההחלטה, לכאן או לכאן וכמו שכתבתי קודם איש איש לפי ניהול הסיכונים הפרטי שלו. אני בטוח שהמידע כשלעצמו גם לא מפריע לאף מפרסם מסחרי כי ממילא הוא זמין ברשת. מה שכן מפריע, לי לפיות וזה ברמה האישית ולא כבעל עניין, זה שהמידע מלוןה בפרשנות אודות כוונותיו או אופיו או במקרים אחרים יושרו של המפרסם. את הפרשנות הזו השאירו בבקשה מחוץ לפורום המסחרי מתוך הכנסת אורחים. זה רק עניין של דרך ארץ.

אסף.

boaz avrahami
16-05-17, 17:05
ואם מדייקים במה שזיו רשם אז מאה דולר שם פלוס משלוח ומיסים זה לא 350 שח אז גם ההשוואה שהוא עשה לא הגונה.

מעבר לכך כפי שנאמר ובצדק, לא פוגעים במפרסמים של האתר.
זו יריה ברגל.
אני גם משתדל לפרנס אותם ולטפח את הקשר שלהם עם האתר גם אם זה יעלה מעט יותר.
כך אני מרגיש שאני מחזיר לאתר את מה שאני מקבל חינם.

ואם זיו אתה תגיב על זה בעתיד אתה פוגע בכולנו ולא מועיל

zivo
16-05-17, 20:27
ואם מדייקים במה שזיו רשם אז מאה דולר שם פלוס משלוח ומיסים זה לא 350 שח אז גם ההשוואה שהוא עשה לא הגונה.

מעבר לכך כפי שנאמר ובצדק, לא פוגעים במפרסמים של האתר.
זו יריה ברגל.
אני גם משתדל לפרנס אותם ולטפח את הקשר שלהם עם האתר גם אם זה יעלה מעט יותר.
כך אני מרגיש שאני מחזיר לאתר את מה שאני מקבל חינם.

ואם זיו אתה תגיב על זה בעתיד אתה פוגע בכולנו ולא מועיל

בועז,
אני אולי לא מבין בעסקים ויבוא , אבל למקרא הדברים שלך, עלה לי הרעיון הבא-
אני שם $100 ואתה משלים לכמה שהספק יבקש.
כך כולם יהיו מרוצים,
לי יהיה אולר חדש.
לספק יהיה ביזנס טוב.
נכתוב על זה פה באתר ונגדיל את התעבורה (בתמורה למה שאנחנו מקבלים בחינם).
ואתה תצליח לפרנס ולטפח את הקשר עם הספק (אתה תעשה את ההזמנה, אולי גם בא לך לאסוף, אז תוכלו להפגש).

עושה שכל?

:):):)
Put your money where your mouth is

boaz avrahami
16-05-17, 21:03
הפוך גוטה.
אני שם 100 דולר ואתה תראה לי איך יש לנו כזה במאה דולר.... :-) (ואתה באמת לא מבין בעסקים כנראה)

מה שאני אומר שהפער בין המחיר שסביון פרסם למחיר שיעלה לך להביא מאיביי נמוך מאוד וזאת מבלי לשקלל את המתנה המגולמת בהצעה של סביון והתמיכה באתר שהמפרסמים עושים.

בכל מקרה, אני לא בטוח שאתה רוצה אולר כמו שבא לך להתנצח

JustDoB
16-05-17, 22:38
אני שם 100 דולר ואתם מפסיקים את ההתנצחות הזו ? [emoji41]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

boaz avrahami
16-05-17, 22:39
לכל אחד?
אז כן

נדב42
17-05-17, 22:37
גם לי, אחרת אני ממשיך אפילו אם אני לבד פה 😊

חנן-ג'יפולוג
18-05-17, 01:49
אני מבקש שתעצרו את זה.
פורום מסחרי נועד לפרסומות.
ביקורות אפשר לפתוח בפורום אחר.
המקסימום שמותר לעשות בשרשור פרסום בפורום הספציפי הזה זה שאלות טכניות כאלה ואחרות לצרכי הבהרה.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

-->