PDA

צפייה בגרסה מלאה : סדנת ironMADe (בהמשך לשאלות על סדנת המבוא לריתוך) + מתנה בהמשך

YosSima
16-05-17, 14:52
אחרי שכמה מכם עברתם את סדנת המבוא לריתוך, התחילו מלא שאלות להגיע אלי בוואצאפ ובטלפון, וגם כאן .
בכדי לענות על חלק מהשאלות האלו ובעידוד נמרוד , אספר קצת מה קורה פה...

אז קודם כל - שלום :)
אני יוסי , רתך ומסגר מקצועי (כן , עשיתי הסמכה) שאת רוב הידע ה"לא כתוב" למדתי אצל המאסטר.
אבל חוץ מארנון , עבדתי עם הרבה אנשי ברזל וותיקים ומנוסים , כאלו שאין להם פייסבוק (וספק אם הם שמעו על הדבר הזה)
ומהם למדתי הרבה מאד "טיפס אנד טריקס" בכל מה שקשור לייצור פרטים מברזל (אני יודע , אני יודע ... "פלדה")
ממסגרות בסיסית דרך ספורט מוטורי ועד לאומנות שימושית. ובתור הילד הכי צעיר בכל בית מלאכה שעברתי
סונג'רתי קשות! אבל מעולם לא קמתי וצעקתי שאני יודע, כי אבא פעם אמר לי שאי אפשר ללמד את מי שכבר יודע ולכן,
סתמתי , הקשבתי וישמתי!
כאשר סיימתי לעבוד ברוק סוליד, התפרנסתי כרתך פרילנסר למשך תקופה , עד שהגיע הרגע הנכון לפתוח סדנה משלי.
ולמען הסר ספק , את השירשור על הראט רוד בפורום READERS RIDE זו הבת שלי כותבת , לא אני (נשבא לכם!)

ברוכים הבאים לסדנת IRONMADE
את הסדנה הזו פתחתי במרץ 2016 במטרה לייצר מוצרי קאסטום. אין שערים , מעקות וסורגים, אין שטנצים
אני בנאדם שמשתעמם מהר מאד ומשתדל שכל יום שלי יראה אחרת.
הלקוחות העיקריים שלי מגיעים מעולם העיצוב והמידול ואני משתדל לתת להם מענה בייצור פרטים
כמו אבות טיפוס , מסגרות קונסטרוקטיבית מדוייקת ומוצרים שימושיים לא שיגרתיים ובמקביל
לייצר פרטי אומנות שימושית בהשראת השדים שמתרוצצים לי בראש.
במאי 2016 עברתי תאונת דרכים. לאחר השיקום הרופא אסר עלי להתחרות בספורט המוטורי ולהרים משקלים כבדים,
(הוא לא ממש אסר, אלא אישתי שישבה איתנו והקשיבה לרופא מתאר מה יכול לקרות אם..., שמה את החותמת)
מה שדחף אותי לבנות ולפתוח את הבצפר למסגרות חובבים .
מתחילת השנה הנוכחית, אני מעביר את כל הידע והנסיון שצברתי לכל התלמידים שעברו כאן.
אין אצלי סודות מקצועיים! אחד המשפטים הראשונים שמופיעים באנציקלופדיה לריתוך של אינג' יצחק נוימן הוא:
UNSHARED KNOWLEDG IS LOST KNOLEDGE
וזה המשפט שמכוון אותי מאז שאני זוכר את עצמי
הסדנה נמצאת בכפר טרומן

קורסים וסדנאות
בסדנה הקטנה שלי יש 5 עמדות מרווחות , עם רתכות משולבות (מיג וסטיק) וכל מיני כלים חשמליים וידנייים
בכל עמדה . את הדגש בקורסים אני שם על "עבודה ביתית" , אני מתכוון שלרובנו במקרה הטוב יש שולחן עם מלחציים,
דיסק ורתכת אלקטרונית בבית. ואני מנסה ללמד את התלמידים שלי שזה בד"כ מספיק . לא חייבים מכופפת פחים בשביל
לייצר כיפוף יפה וחזק, לא באמת צריך מכונה מיוחדת לחיתוך "נוצ'ים" בצינורות ולא צריך לפחד לעשות הכל בבית.
עם כל זאת , כל הכלים שבסדנה עומדים תמיד לרשות התלמידים (במידה ועברו שיעור בטיחות בעבודה)

כרגע נפתחו מספר קורסי "מסגרות לחובבים" ומספר מועדים ל"סדנת המבוא לריתוך"
בסדנת המבוא , אני מנסה להזריק לתלמידים הרבה ידע תיאורטי מהעולם שלי , כי אני מאמין שהבנה תיאורטית
מובילה להצלחה מעשית טובה יותר. אני עובר גם על נושאים שקשורים במסגרות בסיסית וגם קצת על בטיחות ורגולציות.
בחלק השני של המבוא , התלמידים מתנסים בריתוך מעשי עם אלקטרודה מצופה ובשני מנחי ריתוך וסוגי מחברים.
מתאים לחברים וחברות שרוצים לטעום קצת מהעולם המופלא הזה , או שיודעים לרתך מעולה , אבל רק לא מצליחים לחבר את שני החלקים

הקורסים המלאים , בני 7 מפגשים 3 שעות כ"א , מהשיעור השני כבר מרתכים במיג, כל שיעור מתרגלים נושא אחר שקשור
למסגרות בסיסית כשבשיעור הרביעי לומדים כמה נושאים שיותר קרובים לעולם הפאבריקציה .
בשלושת השיעורים הנותרים , כל תלמיד בונה לעצמו את פרוייקט הגמר שלו שאיתו הוא גם חוזר הביתה .
יכול להיות כל דבר שרוצים כמעט. במהלך בניית הפרוייקט אני נותן מענה לבעיות ושאלות נוספות שנתקלים בהם.
מתאים למי שרוצה לנקות את הראש למשך כמה שעות , פעם בשבוע וללמוד לנגר בברזל.

חוצמזה - ככה בלי קשר , רק שתדעו - נשים מרתכות יותר טוב מגברים! כן כן ! ומי שהוא גבר גבר ולא מאמין -
שילך לגלח ת'ביצים ויחזור לקרוא את המשפט הזה שוב : נשים מרתכות יותר טוב מגברים!

מספיק לחפור.
כל הפרטים הנוספים שתרצו לדעת (תאריכים , שעות , עליות , מה אכלתי בצהריים... ) הכל בטלפון 052-6969365
או במייל : [email protected] או בפרצוףספר של ironmade (https://www.facebook.com/ironmade.co.il/)

וכמו שהבטחתי בכותרת - מתנה
ואל תתרגלו לחינם כי זו הפעם האחרונה ;)
בדיוק כמו בפעמים הקודמות - נשארו 3 מקומות לסדנה של הערב ושוב אשמח לפרגן לכם

מי שמתקשר ראשון זוכה . לא שומר מקומות ולא בטיח , וגם הפעם אין פרוטקציה למנהלים
איפה ? - בכפר טרומן
מתי ? הערב 17:30 עד 22:00
כמה זה עולה ? - חינם
מה להביא? - בגדי עבודה ונעלי עור
מה לא לעשות לפני ? לא לעשן סמים ולא לשתות אלכוהול
מה להגיד לאישה? שאתם הולכים ללמוד איך לבנות לה משהו מגניב
מה צריך להביא? סבלנות (לחלק התאורטי) כל השאר מקבלים כאן

ולמי שלא קרא הכל ודילג ישר לכאן - הנה מספר הטלפון שלי שוב
052-6969365
טלפונים אפשר מ - ע - כשיו!

114853

114854

ishc
16-05-17, 15:50
המון בהצלחה איש יקר ומוכשר

yoni_0000
16-05-17, 18:43
בהצלחה גבר!
ואתה חייב להפסיק עם הספונטניות הזאת כדי שאפשר יהיה להתארגן..
צפה ביקור.

לביא
16-05-17, 19:00
כל הכבוד.
לי פחות מתאים הזנקות.
אשמח לשלם ולהשתתף בסדנא חודש חודשיים קדימה.
לביא

גיתאי נוה
16-05-17, 22:13
יוסי אני מפרגן לך מכל הלב!
מקווה שתראה ברכה בעמלך, ושהקורסים האלו יכניסו לך מספיק כדי להמשיך איתם עוד ולחיות בטוב.
אני מתכוון להגיע בהמשך כשיתפנו כמה מזומנים. קורס חובה מבחינתי.

גיתאי

YosSima
16-05-17, 22:53
תודה רבה לכולכם
רוצים להתעדכן מראש ? שלחו מייל ואכניס אתכם לרשימת התפוצה
כבר עכשיו יש הרשמה לקורסים שמתחילים לקראת סוף החודש ובתחילת חודש הבא.
בכל מקרה , בתכנון עוד הרבה דברים מעניינים וחינמיים
מעוניינים להשתתף בפיילוט סדנה לזוגות בחינם? - תשלחו מייל עם הפרטים שלכם
מתוכננת אחת כזו לסוף חודש הבא. רק קחו בחשבון שאני כבר מוצף בפניות ולא יכול להבטיח השתתפות
ואל תתבאסו אם האישה תרתך יותר טוב מכם ;)

:)

IlanG
17-05-17, 09:28
שלחתי לך מייל, בהצלחה.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

gradar
17-05-17, 09:41
בהצלחה !!

אמיר ב.א
18-05-17, 22:14
בהצלחה!!!

סולי
19-05-17, 08:40
הילד... מוכשר... ידיים זהב... ולב זהב!!
שתעלה ותפרח ילד! (:
המון בהצלחה..

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

נמרוד
19-05-17, 08:48
הילד לא רק מוכשר, אלא גם חמוד. זה חשוב. עלה והצלח.

אם אפשר לבקש - כתבות טכניות פשוטות וברורות כמו שאתה יודע להכין על נושאים כמו איך לבצע fishmouth מדויק באמצעים ביתיים.

YosSima
19-05-17, 09:54
תודה רבה חברים . אתם באמת מחממים את הלב.
נמרוד, אני אעשה כאלה בשמחה. אם הוטלה עלי המשימה להחזיר את הברזלים לג'יפולוג, אקח את התפקיד בכיף גדול. קחו בחשבון שאני one man show ולפעמים לוקח לי זמן להגיע למטרות . אבל אני תמיד מגיע!
שבת שלום😎

היילקס אספנות
06-08-18, 19:08
אז לקח זמן אבל הצלחתי להגיע לסדנת הריתוך.
יוסי אתה אדם כשרוני ובעל יכולת העברת מסרים מצויינת.... אבל מעל הכל אתה אדם טוב! ציוני, אוהב את הבריות ומרבה שמחה ושלום.
תודה.
אה... ובניתי לפרוייקט גמר
שתי קשתות התהפכות נתיקות.
ברזנט ועריסה לגמל וכל זה בעלות של 1000 שח.
מומלץ לכולם.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180806/624f8b6bac975d69395c01a74a682379.jpghttp s://uploads.tapatalk-cdn.com/20180806/1c1035898e9649d0490d264e5f2612e4.jpghttp s://uploads.tapatalk-cdn.com/20180806/4a7d56f8cb6660eb4eef55b14f93a6c9.jpg

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

איל מ
06-08-18, 19:18
מרחוק באמת נראה יפה.
אמיץ אמיתי היה מצלם את הריתוכים מקרוב...😆

asafk
04-05-19, 16:45
מודה שלקח לי הרבה בה יותר זמן ממה שרציתי.... אבל בסוף הגעתי לסדנת המבוא אצל יוסי.
מה יש לומר..... תראו, לא משנה כמה שנים אנחנו עושים כאילו אנחנו מרתכים, בסוף צריך מישהו כמו יוסי שיזיז את היד והזווית של האלקטרודה ב'קצת'.. ופתאום הכל נראה אחרת.
באמת כיף, באמת הרגשתי גרף למידה תלול בחמש שעות מרוכזות, ובאמת מתבאס שלא באתי קודם. הרבה דברים שיצרתי היו נראים יותר טוב...
תודה.

אסף.

YosSima
07-05-19, 11:39
מודה שלקח לי הרבה בה יותר זמן ממה שרציתי.... אבל בסוף הגעתי לסדנת המבוא אצל יוסי.
מה יש לומר..... תראו, לא משנה כמה שנים אנחנו עושים כאילו אנחנו מרתכים, בסוף צריך מישהו כמו יוסי שיזיז את היד והזווית של האלקטרודה ב'קצת'.. ופתאום הכל נראה אחרת.
באמת כיף, באמת הרגשתי גרף למידה תלול בחמש שעות מרוכזות, ובאמת מתבאס שלא באתי קודם. הרבה דברים שיצרתי היו נראים יותר טוב...
תודה.

אסף.

תודה רבה אסף :)

danob
03-07-19, 18:44
הייתי בשבוע שעבר. במילה אחת, מומלץ
ואם להרחיב קצת אז...מאוד מומלץ!
זה לא שעכשיו אני יודע לרתך, בשביל זה צריך לתרגל (והרבה) אבל אני כן יודע איך צריך לרתך.
איך להחזיק את האלקטרודה ולאן לכוון אותה במצבי הריתוך השונים. היה מאוד מעניין.
תודה יוסי

ליאור

-->