PDA

צפייה בגרסה מלאה : הנה מתחילים עם היד השניה ..

גיא
16-05-17, 19:45
לא מכיר את האוטו ולא את המוכר ..
הבנתי שרוצה 80,000₪https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170516/4d59be2a299f63be9df23e3b5e0a08b0.jpg

Sent from my Pixel using Tapatalk

נמרוד
16-05-17, 19:48
אתה לא מתכוון לדווח פה בפורום באופן קבוע על כל אחד שאתה לא מכיר שמוכר דאסטר בפייסבוק, נכון?

פשוט זה לא הוגן כלפי צוקרברג.

ואם כן - אז תעשה את זה בלוח המודעות, לפי כל הכללים.

גיא
16-05-17, 20:01
לא ..

אלא אם תבקשו ..
זה מענה לכמה ששאלו אותי ..
אולי יתאים להם.

six 4 life
16-05-17, 20:08
עכשיו כשהגיע האוטומט יתחילו לצוץ עוד כאלו משומשים למכירה והמחיר עוד ירד.

גיא
16-05-17, 20:13
אבל הוא לא 4*4 .. זה לא קשור אלינו.

למרות שבסרטון פרסומת הוא משפריץ בשלוליות ... ולמרות שאת הסוזוקי איגניס החדש מוכרים בתור ה'גיפון החדש של סוזוקי' ... זה עדיין .. לא זה.

מה גם שזה נמכר כאוטומטי אבל זה למעשה רובוטי ומי שניסה יודע שזה לא תמיד הכי נעים .. ודורש הסתגלות.

מצד שני .. זה אחלה רכב משפחתי חסכוני נוח ומרווח ... ובעיקר זול .

avikkllk
16-05-17, 21:22
כן 67 אלף ק"מ בשנה ועוד לא וחצי ואני מרגיש שהוא לא עלה בינואר 15 לכביש זה לא ממש קצת במיוחד לרכב שלא יודעים עדין את רמת אמינותו בשוק.

לגבי האוטומט שמעתי שמגיע 4 על 4 באיזה פרסום.. לא אמין?? יש סיבה למה לא מגיע?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

גיא
16-05-17, 22:15
כן 67 אלף ק"מ בשנה ועוד לא וחצי ואני מרגיש שהוא לא עלה בינואר 15 לכביש זה לא ממש קצת במיוחד לרכב שלא יודעים עדין את רמת אמינותו בשוק.

לגבי האוטומט שמעתי שמגיע 4 על 4 באיזה פרסום.. לא אמין?? יש סיבה למה לא מגיע?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

תראה ..
אני עושה פלוס מינוס 250 ק"מ ביום .. אני לא יודע איך הבחור הזה נוהג .. אבל אני לא ידוע כעדין נפש במיוחד .. יש אומרים פסיכופט עם תעודות ...
האוטו הזה שורד אותי טוב מאד ..
אני לא רוצה לפתוח פה .. אבל אפילו עדיין הדש בורד לא מקרקש ...

אני על 72000 ק"מ כיום .. זה בערך אותו דבר. יש כבר שעברו את 100 אלף ק"מ והכל תקין ..
יש מוניות ... יש רכבי חברה שגוררים כל היום עגלות ... יש קבלנים / מודדים / .. שהאוטו עובד .. זה לא אוטו פראייר.

נכון שאין אותו בארץ יותר מ3 שנים .. אבל אותו האוטו בדיוק נמכר באירופה ודרום אמריקה כבר שנים ... ולפני זה הדגם הקודם שהיה דומה רק מנוע וגיר אחרים.

אז לא כזה נעלם לא ידוע ... תקרא קצת בפורומים בעולם.

לגבי האוטומט .. אני לא שמעתי דבר כזה, ולא מוצא בגוגל משהו כזה .. יש לך לינק?
כי רכב שטח רובוטי נשמע מצד אחד כמו הטוב שבכל העולמות .. ומצד שני עלול להיות סיוט שלא נברא בסוליהול ...
( בהתיחס לגיר .. כי כל השאר אני מניח אותו דבר )

** אלא אם אתה מתכוון לאורוך, הטנדר המדליק .. זה ככל הידוע לי כן יש באוטומט / רובוטי .. אבל לא אצלינו, לצערי.

- אין לי מניות בקראסו ואני לא מוכר .. אז מה שכתוב עכשיו זה דיעה אוביקטיבית ככל האפשר.
כיום אחרי שנה וחצי והמון ק"מ .. אני אוהב את האוטו יותר ממה שאהבתי אותו בהתלהבות של ההתחלה.

דרור ברלי
16-05-17, 22:34
הגיר בדאסטר האוטומטי הוא רובוטי כפול מצמדים של רנו.

אני לא יודע על בעיות כרוניות של הגיר הזה במכוניות רנו אבל הנסיון בארץ עם הטכנולוגיה הזו לא תמיד חיובי בלשון המעטה.
הדאסטר האוטומטי מגיע בהנעה 2X4 בלבד והוא לא רכב שטח. בכלל לא. לפי מה שאומרים אנשי היבואן אין וגם לא יהיה 4X4 אוטומטי.

גיא
16-05-17, 23:42
הגיר בדאסטר האוטומטי הוא רובוטי כפול מצמדים של רנו.

אני לא יודע על בעיות כרוניות של הגיר הזה במכוניות רנו אבל הנסיון בארץ עם הטכנולוגיה הזו לא תמיד חיובי בלשון המעטה.
הדאסטר האוטומטי מגיע בהנעה 2X4 בלבד והוא לא רכב שטח. בכלל לא. לפי מה שאומרים אנשי היבואן אין וגם לא יהיה 4X4 אוטומטי.
דרור, יצא לך לנהוג על זה ?
עד כמה מציקה החלפת ההילוכים הרובוטית ?

KOOKE
17-05-17, 01:45
גיא
בגיר רובוטי דו מצמדי לפי מה שאני יודע ולפי מה שהרגשתי בגיר הדו מצמדי של קונצרן פולקסוואגן אין שום דבר מציק. ההיפך ההילוכים עוברים חלק ומהר ייותר מגיר אוטומטי פלנטרי

הגיר הרובוטי החד מצמדי מציק לגמרי ואפילו דיי סיוט לנהיגה. כך זה בל אופן בגיר הרובוטי החד מצמדי של פיאט 500 של הבת שלי. כך זה בגיר הרובואי של פיג׳ו 107 וגם בטויוטה קואולה נאמר שהוא זוועתי.

לא מכיר את הגיר הרובוטי הדו מצמדי של רנו אבל לא שמעתי על בעיות מיוחדות או על היותו ״מציק״.

boaz avrahami
17-05-17, 04:46
אני חושב שהמנוע הוא אותו מנוע כמו בפלואנס דיזל.
מתוך 2 מכוניות שהיו לי כל אחת שנתיים והוחלפו במאה אלף קמ, אחת בכמעט מאה נתקעה והוחלף טורבו בהרבה כסף על חשבון היבואן ולאחר לחץ כבד עם משקל של צי גדול מאוד. לא יצליח ללקוח פרטי...

לא יודע לגבי הגיר האוטומטי בדאסטר אבל אם הוא כמו בפלואנס אז הוא מרגיש נהדר ושורד ללא דופי.

למיטב הבנתי מדובר בעצם על מנוע וגיר של ניסן שרנו עושה בהם שימוש.
בסך הכול למעט תקרית הטורבו מדובר על רכבת הנע יוצאת מהכלל. באמת.
הרבה יותר מוצלח מהמון בנזין אחרים

גיא
17-05-17, 07:23
גיא
בגיר רובוטי דו מצמדי לפי מה שאני יודע ולפי מה שהרגשתי בגיר הדו מצמדי של קונצרן פולקסוואגן אין שום דבר מציק. ההיפך ההילוכים עוברים חלק ומהר ייותר מגיר אוטומטי פלנטרי

הגיר הרובוטי החד מצמדי מציק לגמרי ואפילו דיי סיוט לנהיגה. כך זה בל אופן בגיר הרובוטי החד מצמדי של פיאט 500 של הבת שלי. כך זה בגיר הרובואי של פיג׳ו 107 וגם בטויוטה קואולה נאמר שהוא זוועתי.

לא מכיר את הגיר הרובוטי הדו מצמדי של רנו אבל לא שמעתי על בעיות מיוחדות או על היותו ״מציק״.
עם הפיאט וה סי 1 יש לי נסיון אישי.

רע.

bitfield
17-05-17, 17:58
אני חושב שהמנוע הוא אותו מנוע כמו בפלואנס דיזל.
מתוך 2 מכוניות שהיו לי כל אחת שנתיים והוחלפו במאה אלף קמ, אחת בכמעט מאה נתקעה והוחלף טורבו בהרבה כסף על חשבון היבואן ולאחר לחץ כבד עם משקל של צי גדול מאוד. לא יצליח ללקוח פרטי...

לא יודע לגבי הגיר האוטומטי בדאסטר אבל אם הוא כמו בפלואנס אז הוא מרגיש נהדר ושורד ללא דופי.

למיטב הבנתי מדובר בעצם על מנוע וגיר של ניסן שרנו עושה בהם שימוש.
בסך הכול למעט תקרית הטורבו מדובר על רכבת הנע יוצאת מהכלל. באמת.
הרבה יותר מוצלח מהמון בנזין אחרים
למיטב ידיעתי דווקא המנוע הוא של רנו, וניסן עושה בו שימוש. הגיר הרובוטי כפול המצמדים של רנו אכן נחשב לטוב מאד, מוצלח יותר מזה של פולקסוואגן.

-->