PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיבור 2 מצלמות למסך המולטימדיה בקורולה

Toyota17
17-05-17, 13:48
שלום לחברי הפורום,

ברכב מותקנת מצלמת רוורס, אני רוצה להוסיף מצלמה נוספת ולחבר גם אותה למסך המולטימדיה.
המצלמה הקדמית מותקנת על מסגרת לוחית הרישוי ואני רוצה להתקינה מקדימה.
בנוסף למצלמה מותקנים גם שני חיישני חניה.
מצלמת הרוורס מקלה מאוד ביציאות מחניות, לדעתי גם המצלמה+חיישני חניה יעזרו בחניה במקומות צפופים.
את לוחית הרישוי אפשר לחבר למסך נייד שנרכש בנפרד ,אני מעוניין להשתמש במסך המקורי לשתי המצלמות במידת האפשר.

תודה למגיבים

גיא
17-05-17, 17:02
עשיתי את זה לא מזמן .. אתה מוזמן להתרשם ו/או לשאול ...

Sent from my Pixel using Tapatalk

Toyota17
17-05-17, 20:59
באיזה פורסם השרשור ? (באופ-טופיק לא הצלחתי למצוא ).

לא יודע אם העובדה שמדובר ברכב חדש שקנה לפני כ3 חודשים עם מולטימדיה מסוג טאץ' 2 תשפיע על התקנת המצלמה הנוספת ויחד איתה החיישנים מקדימה .
זהו המוצר המדובר (https://www.aliexpress.com/item/Auto-Parking-Assistance-System-4-3-Digital-TFT-Colorful-Car-Monitor-Waterproof-Special-CCD-Car-Front/32347897009.html)

לאחר כמה חודשים אני ברגשות מעורבים , מצד אחד , קורולה=סוס עבודה אך מצד שני , השמרות יחד עם חוסר הרצון של מהנדסי טויוטה יצרו רכב בינוני למדי.
מערכת המולטימדיה די בסיסית ובשמחה הייתי מחליף אותה במערכת אנדרואיד שתתאים למסגרת המקורית .
אולי אעשה זאת בעתיד .

גיא
17-05-17, 21:22
עכשיו אני מבין שאתה מנסה לחבר את שתי המצלמות למולטימדיה המקורית של הקורולה ...

את זה אני לא חושב שאפשר לעשות.

אני חברתי למסך נפרד את שתי המצלמות

לא יודע איך ליצור הפניה מפה. זה הפוסט /בלוג שלי על הדאסטר פוסט #528

Sent from my Pixel using Tapatalk

Toyota17
18-05-17, 08:18
תודה רבה

Toyota17
18-05-17, 14:43
לאחר חיפוש בנושא, מצאתי דרך לחבר את המצלמה הקדמית.
בדרך כלל ברכב ישנן 2 כניסות ווידאו.
אחת מיועדת למצלמת רוורס והשניה להתקנים נוספים כמו טונר ,מצלמת דרך או מצלמה נוספת -במקרה הנדון, מצלמת חניה.
את מצלמת החניה צריך לחבר לAUX .
לחיבור הזה 2 חסרונות-

1.בכדי להפעיל את המצלמה הקדמית צריך לעבור למצב AUX במערכת.
בקורולה שלי יש לכך פתרון חלקי-המעבר למצב AUX נעשה על ידי לחיצה על כפתור MODE שנמצא על ההגה.

2.הפעלת מצלמת הרוורס(על ידי ידית ההילוכים) מבטלת את מצב AUX
משמע-בחניה צפופה כאשר צריך לנסוע קדימה-אחורה מספר פעמים , השימוש במצלמה הקדמית לא נוח.

-->