PDA

צפייה בגרסה מלאה : יום שישי, 26/5, טיול מסייעת 4X4, יש מקום לכוווולם :)

נדב42
19-05-17, 21:04
אז ככה:
"מסייעת 4X4 (http://www.mesa4x4.org/)" היא חבורה של ג'יפאים שמארגנת ומוציאה לפועל טיולי ג'יפים עבור נוער בסיכון ממסגרות שונות, בד"כ 2 טיולים בחודש.

ביום שישי הקרוב, 26/5 אנחנו יוצאים לטייל עם כפר הנוער עיינות (ליד בית עובד), ומאחר וטיול קודם של קבוצה שלהם בוטל בגלל מזג האוויר אנחנו מנסים להוציא במקביל את 2 הקבוצות, מה שאומר שנזדקק להמון ג'יפים.

כמובן שאנחנו נערכים בהתאם לכמות וכדי למנוע שיירות אינסופיות ופקקי תנועה בהתאמה, אנחנו מפרידים את הקבוצות לשני ראשי ציר נפרדים שייפגשו בסיום לארוחה משותפת.

חלוקת הג'יפאים לקבוצות תהיה בהתאמה ליכולת ורצון הנהגים:
ציר אחד יצא מקיבוץ גזר וייסע בשבילים קלים. פורסטר יעבוור שם ללא קושי מיוחד, אולי יזדקק להכוונה ב 2-3 נקודות.
ציר שני יצא מצומת נחשון בנתיב קצת יותר מאתגר שכנראה ידרוש שימוש בידית הקטנה :) . כמה מאתגר ? תלוי ברכבים ובנהגים שיגיעו, אבל בכל מקרה שום דבר מסוכן. יש מספר אופציות ברמות קושי שונות.
2 הצירים ייפגשו לארוחת צהריים משותפת במצפה צרעה, מצפה אשתאול, או איפשהו ביניהם.

נקודת המפגש היא בכפר הנוער עיינות (ליד בית עובד/נס ציונה) בשעה 09:00
כיבוד קל ושתייה בכינוס, וכן ארוחת צהריים, מאורגנים ע"י כפר הנוער.
סיום לא יאוחר מ- 15:00 באותו המקום בדיוק (עבור 2-3 רכבים נוכל לתאם סיום בסביבות 13:30 באזור מסילת ציון - דברו איתי אישית)

חשוב לי להדגיש שמי שיירשם לטיול הזה לא יוסף אוטומטית לרשימת תפוצה של המסייעת. מי שירצה להצטרף לרשימה יוכל לבקש זאת מפורשות.

שאלות ותהיות אפשר כאן בפומבי, בה"פ, או בטלפונים של ההרשמה, שהם:
אצלי: 058-4214242
דור: 050-2989302 (קמב"צ המסייעת)

נדב42
21-05-17, 17:57
200 צפיות ואף לא מתנדב אחד ???

נדב42
25-05-17, 14:40
350 צפיות ואפילו לא צדיק אחד בסדום.
מאכזב.

הצלחנו להגיע (בקושי) למכסת המקומות, עם הרבה סיוע מ-"תופעת טבע".
אז אולי זו חבורה רועשת, אבל ברגע האמת הם מתייצבים כמו גדולים.

אנחנו עדיין זקוקים לג'יפים נוספים כדי לאפשר לכמה סרדינים לנשום מעט יותר ברווחה, וישמח אותי לגלות בין כל הברברנים כאן גם מעט צדיקים שמוכנים לפנות קצת מזמנם הפרטי ביום שישי כדי להעניק חיוך לילדים (חמורים גדולים במקרה הזה...) שלא זכו לקלפים הכי טובים בחיים.

זה קורה מחר בבוקר.

שבת שלום,

נדב.

ronen7k
25-05-17, 15:09
לצערי אני אני ג׳פלס כרגע.
הייתי מצטרף בהנאה למטרה זו.

אם יש ג'יפ פנוי , אני יכול לנהוג..

נדב42
28-05-17, 01:47
תאמינו לי, יש לכם מזל ...
צדיק אחד הגיע מכאן, אז כנראה שבינתיים לא נחריב את ג'יפולוג ...

היה טיול יפהפה, עם כ- 40 ג'יפים בשני צירים מתואמים להפליא לארוחת צהריים משותפת.

תודה אורן :)

orenc
28-05-17, 07:50
האמת, מי שלא בא הפסיד, הפסיד לראות פנים מאושרות של נוער מקסים שהמציאות קצת הקשתה את התחלת חייהם.
כל הכבוד נדב על האירגון למופת.
אני יכול לומר בוודאות שמעכשיו ״מסייעת 4x4״ היא מתחרה ראוי מול ״מחוברים לחיים״ על הקוביה של יום שישי ביומן שלי.
אורן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נדב42
28-05-17, 08:30
תודה אורן (ושוב תודה גם על הטיול :) )
רוב הטיולים של המסייעת הם באמצע השבוע, אבל יש גם בימי שישי ואפילו בשבתות.

אורן (וכל מי שרוצה), אם אתה מעוניין לקבל הזמנות לטיולים של המסייעת, אפשר להירשם אצל דור בטלפון 050-2989302 (עדיף מסרון או ווטסאפ), או אצלי 058-4214242/ה"פ כאן.

הטיול הבא ב- 8 ליוני, יום חמישי אחה"צ, בעמק חפר.
למעשה זו תהייה פעילות ייחודית בה כל ג'יפ נוסע עצמאית כאשר הילדים מנווטים ע"ג תצ"א :)

שוב תודה :)

נדב.

GodsFather
28-05-17, 11:28
אני חושש להגיע למפגש הבא, כי אחריו פשוט תעליב בכל פעם שלא אוכל להגיע...
נדב, נסחפת. ואני פותח את זה כאן ולא בפרטי מהסיבה הפשוטה שאתה בחרת לעשות כן.

התנדבות צריכה לבוא מרצון (בשילוב יכולת עמידה בהתחייבות כמובן). לא מהכרח או חשש של "מה יגידו...".

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

ishc
28-05-17, 13:34
אני חושש להגיע למפגש הבא, כי אחריו פשוט תעליב בכל פעם שלא אוכל להגיע...
נדב, נסחפת. ואני פותח את זה כאן ולא בפרטי מהסיבה הפשוטה שאתה בחרת לעשות כן.

התנדבות צריכה לבוא מרצון (בשילוב יכולת עמידה בהתחייבות כמובן). לא מהכרח או חשש של "מה יגידו...".

+1
זה שאתה מצליח לפנות זמן ותקציב לצורך ההתנדבות הזו מוערך ככל שיהיה לא אומר שכולם יכולים. לבוא לבקר אחרים על כך זה פשוט לא בסדר.

נדב42
28-05-17, 13:41
אמיר, אני מתנצל אם נעלבת, אשמח אם תאיר את עיני מה מדבריי גרם לך להיעלב.

הדברים נכתבו בשילוב של אכזבה ובדיחות הדעת (ועייפות מצטברת גם ...)
אנחנו מוציאים בממוצע 2 טיולים בחודש, ואתם לא מוצאים פה קריאות נואשות כל שבועיים.
וכן, אני מאוכזב, ציפיתי שתהייה קצת יותר היענות. אחוז אחד מחמש מאות צפיות היה מוריד ממני הרבה לחץ ...

ולא, אף אחד לא חייב שום דבר לאף אחד אחר.
מבחינתי אפשר להניח לנושא.

oferc
28-05-17, 20:48
כל הכבוד לכם על הפעילות :-)

אבל אל תזלזל בחברי הפורום , לא תמיד אפשר לעזור , ולפעמים אנשים גם עסוקים בעזרה בתחומים אחרים ונשאר להם קצת זמן פנוי למשפחה שלהם בסוף שבוע :)

מקווה שאמצא זמן פעם להצטרף אליכם.

GodsFather
28-05-17, 20:55
נדב, תעבור על הפוסטים שלך מתחילת השרשור הזה. אם עדיין תצטרך שאעיר את עינייך, נעבור לפרטי. אני רוצה להאמין שהבנת את המסר שלי ושאני לא ברברן או כופר

-->