PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכירים ספק שמוכר אוזניות רעש משולבות עם מכשיר קשר?

Derish
25-05-17, 16:08
או בשמן המקצועי, 'אוזניות תקשורת' - בסגנון הזה (http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/en_EU/PPE_SafetySolutions_EU/Safety/Product_Catalogue/~/3M-PELTOR-LiteCom-Headsets?N=7576577+3294361572+3294857473&rt=rud).

הרעיון הוא לאפשר דיבור בין מספר אנשים העובדים על מכונה תעשייתית גדולה ורועשת. חשוב שהאינטרקום יהיה משולב באזניות ולא רק שיציעו חיבור למכשיר חיצוני.

דיברתי עם ליוגב ונראה שהם לא מחזיקים את זה במלאי, כך שזמן האספקה יהיה ארוך. אם יש אלטרנטיבה פשוטה ונגישה יותר - אשמח לנצלה.

מודה לכם מראש.

http://multimedia.3m.com/mws/media/921846P/product-mt53h7a4400-eu1-jpg.jpg

asypeer
25-05-17, 17:42
תבדוק עם Silynx בנתניה, זול זה לא יהיה.

המשוטט
25-05-17, 19:10
+1.

ruby572
25-05-17, 19:18
חברת מגן אופטיק בראשל"צ.
הם היו יבואן בלעדי של peltor לפני ש 3M קנו אותם.
תבדוק אם יש להם.
הם סיפקו לצבא מערכות כאלה.
אין לי קשר אליהם.

אבל יש לי פתרון אחר. (לא ברמת אלתור)

יש מערכות שמע ואינטרקום הרבה יותר טובות שמיועדות לקסדות אופנועים.
קח אחת כזו ותשתול אותה על האוזניות הרלוונטיות לרמת המיגון שאתה צריך.
אני עשיתי את זה על הדגם האדום/שחור.

שתלתי מערכת כזו: scala rider http://www.barcom.co.il/product/scala-rider-g9x/
ואז אתה מקבל מערכת עם השתקת רעשים טובה יותר משל 3M לדעתי. (ניסיתי את שניהם)
בנוסף אתה מקבל אינטרקום ל8 אנשים, רדיו , MP3, וחיבור חיצוני.
וכמובן תמיכת BT לשני טלפונים במקביל.

מבחינת המחיר יצא לך פחות מחצי מ3M.
מבחינת איכות, אתה מקבל לדעתי יותר.
ברמת ההשתקה תוך כדי שיחה, ברמת זמינות חלקים והתחזוקה, ומשך הטעינה , היחידה היא חיצונית, וניתנת להחלפה.

אני משתמש במערכת כזו כבר 3 שנים ללא תקלות.

אם תרצה פרטים נוספים או להתרשם ולנסות, אתה מוזמן. (תשאיר ה"פ)

אין לי קשר מסחרי או אחר עם אף חברה או מוצר.

Derish
25-05-17, 21:09
תודה לכל המגיבים, אדבר עם הספקים שהוצעו בשבוע הבא.

ברור לי שזה לא יהיה זול, אבל אני עובד כרגע בחברה שיכולה להרשות לעצמה להתפרע.

אבל יש לי פתרון אחר. (לא ברמת אלתור)
זה פתרון נפלא, ואני רושם לך נקודות ריספקט על זה שחשבת עליו. בשביל דברים כאלה אני בא להתייעץ פה!

אני מכיר את מוצרי סקאלה די טוב בתור רוכב, ואף התראיינתי אצלם ברעננה לפני כשנה לתפקיד במחלקה הטכנית. חברה די מעניינת. משום מה זכרתי שהמוצרים שלהם מאד יקרים בארץ, וישב אצלי בראש מספר של אלפיים ש"ח. כעת אני רואה שאפילו את הדגמים הכי משוכללים מוכרים ב-1200 ומשהו, וזה עוד לפני שבדקתי את ההיצע של המתחרה העיקרית, מידלנד.

חשבתי על אינטגרציה כזאת כשרק התחלתי לחפש פתרונות בתחום. מיהרתי לפסול אותה, בעיקר עקב המחיר ש(כך זכרתי בשעתו) היה נמוך סה"כ ב-25% ממה שאנחנו משלמים על ה-PELTOR, ולכן לא הצדיק את ההתעסקות. עכשיו כשאני קורא את מה שכתבת ובודק את המחירים ברשת, אני הולך לעמוד בפינה ולחשוב על מה שעשיתי.

מכאן כבר נמשיך בפרטי, אני חייב לראות את הדבר הזה עובד. :D

פרנצ'י
26-05-17, 01:45
היה לי ניסיון צבאי עם משהו בסגנון הזה בין היתר.
http://www.envirosafetyproducts.com/peltor-comtac-iii-hearing-defender-coyote-brown.html
פלוס אלחוט.

לא ציינת איך התקשורת אמורה להתרחש, האם כולם על קשר או בשיחה ישירה בעזרת מיקרופונים חיצוניים.

כללית, עשו עבודה טובה, אבל בכל תחום היה טוב יותר.
ביטול רעשים אקטיבי - לא היה הטוב ביותר שנתקלתי
אטימה - כנ"ל
הפיצ'ר של השיחה הישירה עם מי שלידך - מדהים ופרקטי במצב של רב שיח (לא עוברים תדרים בשביל לא להפריע) אבל טוב רק לתקשורת קצרה (כי הוא מכניס לך רעש חיצוני), לא כזה שאתה יכול להסתמך עליו לבטיחות, ואתה חייב להיות קרוב למי שמדבר אליך.
תקשורת על קשר משותף - כל החסרונות המשתמעים.

בקיצור - זה מסוג הדברים שחייבים להתאים לשימוש הספציפי שלך.
האם כל בעלי האוזניות מדברים ומאזינים על אותו תדר ויכולים להתמודד עם מגבלת מדבר אחד ?
האם כולם יכולים להתחבר לכבלים ?
מה אופי התקשורת שצריכה להתקיים (שיחות סלון/צעקות "עצור")
האם זה בסדר שדיבור יכניס גם רעש רקע לכולם באוזניות

Derish
26-05-17, 07:11
מדובר במכונה תעשייתית באורך עשרים ומשהו מטר, שנמצאת בתוך אולם יצור/פיתוח. לא כזה גדול, אבל מספיק רחוק כדי לאבד קשר עין ולא לשמוע מה צועקים לך מהקצה השני. בזמן עבודה רמת הרעש באולם מגיעה ל-80 דציבל.

יעבדו עליה בד"כ אדם אחד או שניים. כשזה שניים, אחד יהיה תקוע עם הראש בארון החשמל או על איזה מכלול, והשני בעמדת המפעיל. השיחה תהיה משהו בסגנון 'אני לוחץ על הכפתור, אתה רואה איזה לד מהבהב על הבקר?', לפרקי זמן של עד רבע שעה.

באולם השכן יש מכונה קצת יותר גדולה ורועשת, שעליה עובדים בצוותים של עד חמישה אנשים. הם משתמשים במערכת של PELTOR. בשביל המכונה שלי זה די אוברקיל, אבל כשאמרתי למנהל הפיתוח שנוכל להסתפק בזוג ווקי-טוקי'ז ב-200 שקל, הוא אמר שיש לו נסיון גרוע איתם ב'אזרחות' ושבטיחות זה תחום שהוא מעדיף לא לחסוך בו, כך שאין מניעה ללכת על ציוד מקצועי. אני מבין שיש פה גם אלמנט מסויים של פרסטיז', כי ציוד הבטיחות בחברה שלנו הוא בסטנדרט מאד גבוה, וזה משהו שאוהבים להשוויץ בו באופן דיסקרטי בעת ביקורי לקוחות או קולגות מהתעשייה.

נראה לי שרעיון ה-BT יכול להתאים פה, למעשה החשש היחידי שלי הוא לגבי סינון הרעשים. יש הבדל בין רעשי רוח בקסדה לרעשי בוכנות ומשאבות באולם, ואני לא יודע איך סקאלה או מידלנד יודעים להתמודד עם זה. לשם כך אצטרך לבקר אצל ruby ולראות את הפתרון שלו בפעולה.

פרנצ'י
26-05-17, 07:40
המכונה גדולה ואין קשר עין אז המיקרופונים החיצוניים שהזכרתי לא רלוונטיים.

הרעיון של רובי אכן נשמע מתאים ומעניין מאוד.
לא הבנתי מה אמרת על קסדה (של אופנוע? הוא אמר לשתול את זה בתוך אוזניות מיגון מקצועיות)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Derish
26-05-17, 09:18
לא הבנתי מה אמרת על קסדה (של אופנוע? הוא אמר לשתול את זה בתוך אוזניות מיגון מקצועיות)
הדיבוריות שהוזכרו מיועדות במקור להרכבה על קסדת אופנוע. בד"כ יש להן שני פדים עם רמקולים שאפשר באותה מידה להרכיב בתוך כוסות של אזניות רעש סטנדרטיות, אבל עם המיקרופון זה לא מסתכם במכניקה. קיים בו מנגנון סינון רעשים שהוא אלקטרוני ולא פיזי, ומכוייל לתדרים של רעשי רוח טיפוסיים ומונוטוניים שרוכב חווה בתוך קסדה במהלך הנסיעה. אני תוהה איך יעבוד הסינון בסביבה עם רעש מתפרץ או מקוטע של בוכנות ומשאבות למיניהן, ועד כמה יהיה אפקטיבי.

אני מעריך שלצרכים שלנו זה יספיק בכל אופן, אבל זה משהו שכדאי לקחת בחשבון.

jacob72
26-05-17, 10:09
ציוד צבאי הכי מתקדם בעולם.
עם סינון רעשי סביבה

jacob72
26-05-17, 10:10
הצעה שלי ,תחפש ברשת תחת : "head set broadcast"
ציוד לאולפנים ותמצא לא מעט,איכותיים במחירים סבירים

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Asaf-a
26-05-17, 13:29
מדובר במכונה תעשייתית באורך עשרים ומשהו מטר, שנמצאת בתוך אולם יצור/פיתוח. לא כזה גדול, אבל מספיק רחוק כדי לאבד קשר עין ולא לשמוע מה צועקים לך מהקצה השני. בזמן עבודה רמת הרעש באולם מגיעה ל-80 דציבל.

יעבדו עליה בד"כ אדם אחד או שניים. כשזה שניים, אחד יהיה תקוע עם הראש בארון החשמל או על איזה מכלול, והשני בעמדת המפעיל. השיחה תהיה משהו בסגנון 'אני לוחץ על הכפתור, אתה רואה איזה לד מהבהב על הבקר?', לפרקי זמן של עד רבע שעה.

באולם השכן יש מכונה קצת יותר גדולה ורועשת, שעליה עובדים בצוותים של עד חמישה אנשים. הם משתמשים במערכת של PELTOR. בשביל המכונה שלי זה די אוברקיל, אבל כשאמרתי למנהל הפיתוח שנוכל להסתפק בזוג ווקי-טוקי'ז ב-200 שקל, הוא אמר שיש לו נסיון גרוע איתם ב'אזרחות' ושבטיחות זה תחום שהוא מעדיף לא לחסוך בו, כך שאין מניעה ללכת על ציוד מקצועי. אני מבין שיש פה גם אלמנט מסויים של פרסטיז', כי ציוד הבטיחות בחברה שלנו הוא בסטנדרט מאד גבוה, וזה משהו שאוהבים להשוויץ בו באופן דיסקרטי בעת ביקורי לקוחות או קולגות מהתעשייה.

נראה לי שרעיון ה-BT יכול להתאים פה, למעשה החשש היחידי שלי הוא לגבי סינון הרעשים. יש הבדל בין רעשי רוח בקסדה לרעשי בוכנות ומשאבות באולם, ואני לא יודע איך סקאלה או מידלנד יודעים להתמודד עם זה. לשם כך אצטרך לבקר אצל ruby ולראות את הפתרון שלו בפעולה.
לצורך שתיארת אני הייתי מנסה כיוון אחר על פני מכשיר קשר, בודק אוזניות איכותיות כמו אלו שיש לטיסות עם סינון רעשים שמתחברות לטלפון עם חוט או בלו טוס ובתרחיש שתיארת מבצע שיחת טלפון או ועידה בין חברי הצוות, לי יש נסיון לא טוב עם מכשירי קשר בסביבה דומה לזו שתיארת.

asypeer
26-05-17, 13:32
Silynx מייצרים בדיוק לאפליקציה הזו בסביבה צבאית

פרנצ'י
26-05-17, 18:03
Silynx מייצרים בדיוק לאפליקציה הזו בסביבה צבאית
אפשר קישור למוצר?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

asypeer
26-05-17, 20:20
https://www.silynxcom.com

Derish
27-05-17, 09:17
לאחר שיטוט באתר שלהם, אני בספק שזה יתאים לנו. מדובר פה במערכת שלמה שצריך להלביש כל פעם, ובאוזניות כפתור שלא תרצה להעביר בין אנשים מזדמנים העובדים על המכונה. פלוס כל הקטע של הציוד המוקשח/צבאי בטח מוסיף פרמיום למחיר, כמו כל דבר של 'חתונות' או של 'תינוקות'. סתם מתוך סקרנות, יש לך מושג מה הטווח שלהם?

בלי קשר, תמיד כיף לשטוף את העיניים בקצת פורנו טכני.

asypeer
27-05-17, 09:51
אני לא יודע, עבדתי שם לפני 10 שנים כסטודנט. בזמנו המוצרים היו לשוק הביטחוני בלבד ולא נמכרו לפרטיים. היום יש להם מוצרים גם לשוק האזרחי שאפילו הצלחתי למצוא באיביי.

ser
28-05-17, 12:14
מה לגבי Bone Microphone עם אוזניה שישולב בתוך אוזניות חוסמות רעש?
היתרון של המיקרופון הזה הוא שהוא לא מעביר בכלל רעשי סביבה.

Derish
28-05-17, 14:42
רעיון יפה, אבל קצת רדיקלי מדי לתאגיד שבו אני עובד.

Derish
21-06-17, 23:33
עדכון מסכם: נרכשו אוזניות פלטור/3M מסדרת WS (http://bit.ly/2sBPKSm), דומות למה שנמצא כיום בשימוש אבל קצת יותר מתוחכמות ועם בלוטות'. הרכישה בוצעה ממגן אופטיק (http://www.magenoptic.co.il/) שהומלצו לעיל, והמחיר היה קרוב ל-3K לזוג. התנהלותם עד כה זריזה ומקצועית ויש גם חנות לפרטיים. מומלץ.

למה הלכנו על הפתרון הזה? בעיקר משום שאני עוזב את התפקיד בקרוב, ומי שיבוא אחריי כנראה לא יעריך את הרעיון המקורי של ruby אלא ירצה משהו קרוב יותר לסטנדרט המקובל בחברה. גם תחזוקה ותיקונים עתידיים יהיה קל יותר לעשות אצל אותו ספק, במקום להבין מאיפה הנפצתי את הדיבורית של קארדו/מידלנד ומה עושים איתה.

תודה לכל המייעצים, כאן ובפרטי.

-->