PDA

צפייה בגרסה מלאה : רחפן בשירות משטרתי + שוטר = רישום דוחות בכמות מסחרית.

אמיר ב.א
25-05-17, 19:37
בשעות האחרונות , בצומת יגור ישנו רחפן בשירות משטרתי ,
לרישום דוחות על שימוש בסלולרי בזמן נהיגה בפקק...

לא יודע אם כולם מודעים לזה , אבל החל מ2016 החל שימוש משטרתי ברחפנים ,
וזה יוצר מצב שהדוח מגיע גם במקומות שלא מצפים לזה.

asafk
25-05-17, 19:52
יופי.

אסף.

ishc
25-05-17, 20:15
לגבי אכיפת סלולארי בזמן נהיגה כל אמצעי מבורך

Sent from my iPhone using Tapatalk

boaz avrahami
25-05-17, 20:18
כן אבל...
שוב אכיפה מתחת לפנס איפה שקל להכניס דוחות.

שימו לב- בפקק!

oferg22
25-05-17, 22:17
נפוצה גם תופעה של זוג אופנוענים משטרתיים שנוסעים לאט בפקקים ומחפשים מחזיקי סלולר (בידיים).

ושוב כמו שנאמר - את התופעה הזאת צריך לעקור. אני רואה ברמה יומית אנשים מחזיקים נייד באוזן תוכ נהיגה, מסמסים בנהיגה (גם לא בפקק!) ועוד.

עופר

Derish
26-05-17, 07:22
שימו לב- בפקק!
ונחדד: 'שימוש בסלולרי'. לאו דווקא דיבור או התכתבות ארוכה.

כלומר מספיק שתיקחו אותו ביד כשעומדים בפקק, והדו"ח עשוי להירשם. מה הלאה, דוחות על זה שלא שמנו שתי ידיים על ההגה?

אני תומך ברעיון כשמדובר בהתעסקות עם הטלפון בנסיעה, אבל בפקק שעומד או זוחל במהירות חד-ספרתית... אנא.

ofiredri
26-05-17, 08:29
ונחדד: 'שימוש בסלולרי'. לאו דווקא דיבור או התכתבות ארוכה.

כלומר מספיק שתיקחו אותו ביד כשעומדים בפקק, והדו"ח עשוי להירשם. מה הלאה, דוחות על זה שלא שמנו שתי ידיים על ההגה?

אני תומך ברעיון כשמדובר בהתעסקות עם הטלפון בנסיעה, אבל בפקק שעומד או זוחל במהירות חד-ספרתית... אנא.

בפקק שעומד או זוחל, אנשים מתעסקים בטלפון וגורמים לפקק להיות פקוק יותר. ולעיתים לתאונות קטנות שגם הן גורמות לפקק להיות חמור יותר.
גם כשהפקק משתחרר, אנשים ממשיכים להתרכז בנייד.

או שנוהגים או שעוצרים במקום בטוח עצירה מלאה לסיום הסימוס או השיחה והופה חזרה לנהיגה רצופה ובטוחה.

די לתופעה הזאת גם בפקקים.

vik014
26-05-17, 11:02
1++

Derish
26-05-17, 11:57
בפקק שעומד או זוחל, אנשים מתעסקים בטלפון וגורמים לפקק להיות פקוק יותר.
טענה לגיטימית, אבל אתה ודאי מבין שהטבע האנושי לא סובל שעמום. אם לא יהיה שם טלפון, אז הנהגים פשוט יפתרו סודוקו, יקראו עיתון, יתגלחו/יתאפרו וכו'. לנטרל את הטלפון בפקקים ע"י הפחדה זה לא באמת פתרון.

באותו עניין... למה נכשל בארץ הפיילוט של טיימרים על רמזורים? הדבר הזה ממש עוזר במצבי עומס, ועובד יפה במדינות רבות בעולם.

נמרוד
26-05-17, 12:05
טענה לגיטימית, אבל אתה ודאי מבין שהטבע האנושי לא סובל שעמום. אם לא יהיה שם טלפון, אז הנהגים פשוט יפתרו סודוקו, יקראו עיתון, יתגלחו/יתאפרו וכו'. לנטרל את הטלפון בפקקים ע"י הפחדה זה לא באמת פתרון.

נכון, יש רק פתרון אחד מהיסוד - שאנשים יפסיקו לנהוג. אבל זה דיון אחר:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/99438

אמיר ב.א
26-05-17, 12:08
לשלוח וואטסאפ בזמן נהיגה בפקק זה גם משהו שיכול לסכן חיים - יש פעמים שהפקק משתחרר,

אנשים מתחילים לסוע מהר , ופתאם יש אחד שלא זז כי היה שקוע ולא שם לב , ואז מישהו ניתקע בו.

כבר ראיתי תאונות בסיגנון הזה קורות מול העיניים.

Tsafrir
26-05-17, 12:13
לשלוח וואטסאפ בזמן נהיגה בפקק זה גם משהו שיכול לסכן חיים - יש פעמים שהפקק משתחרר,

אנשים מתחילים לסוע מהר , ופתאם יש אחד שלא זז כי היה שקוע ולא שם לב , ואז מישהו ניתקע בו.

כבר ראיתי תאונות בסיגנון הזה קורות מול העיניים.

1++

רמי חיפה
26-05-17, 13:26
אתמול חזרתי מאילת, איזה פקקים כל כביש 6.
באמצע אחד הפקקים משפחה החליטה לדלג ילד אחד קטן לבד (טימטום) מרכב אחד לרכב אחר, נהג אחד היה עם העיניים בתוך הנייד (למטה) החל בנסיעה ואם לא הייתי צופר כמו משוגע זה היה נגמר באסון!
לא משנה מה הסיבה שבגינה מורידים את העיניים מהכביש, זה מסוכן, עזבו את החוק, זה מסוכן!
ככל שניתן יש להשאיר את המבט על הכביש ולהיות ערניים כמובן, ולא אני לא צדיק!

רמי

ofiredri
26-05-17, 16:37

באותו עניין... למה נכשל בארץ הפיילוט של טיימרים על רמזורים? הדבר הזה ממש עוזר במצבי עומס, ועובד יפה במדינות רבות בעולם.

יש הרבה דברים שהטבע לא סובל וזה הרבה יותר גרוע משעמום.
קוראים לזה סבלנות, ואנחנו כנהגים מאוד גרועים בזה.

אבל אין ברירה אלא לנהוג בזהירות ובסבלנות ולא להתעסק בדברים אחרים כל עוד אנחנו על ההגה - אחרת באמת נסיים כאן עם איסור לנהוג.

avikkllk
26-05-17, 21:22
את האמת אני שבוע שעבר סיימתי רענון נהיגה
המרצה שלנו הוא מורה נהיגה במקצועו איש קבע לשעבר
על פניו נראה אדם אמין ורציני
לאחר ההרצאה שעשה לנו על טלפונים ותמונות
אני מברך כל דו"ח על טלפון.
לאחר שהוארו עניי את הטלפון הנייד בזמן נהיגה החלטתי לשים בתא בכפפות שהוא מחובר לבולוטוס בלבד לקבל שיחות בדיבורית ממליץ בחום לכולכם.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

six 4 life
26-05-17, 22:42
כך נראית שמירה על חיי תושבי ישראל (או על הארנק שלהם?)

114926114927

boaz avrahami
27-05-17, 07:33
רעיון גדול..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170527/11d1b0591c991cbb2f39fc308561f52b.png

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170527/ec7e0be8699b811a63f2bf2e35020feb.png

Derish
27-05-17, 09:03
לאחר שהוארו עניי...
זה בסדר, יעבור לך.

Derish
28-05-17, 22:53
אפשר להירגע: http://bit.ly/2s4efqF

משיחה עם השוטרים שביצעו אתמול את האכיפה עולה שזו היתה יוזמה פרטית של השוטרים ולא נרשם אף דוח בעקבות יכולות הרחפן בלבד.
הכל היה מגובה בשוטר שראה בפועל את העבירה.
האכיפה לא היתה על פלאפונים אלא היתה על עבריינים שעקפו את כל הפקק וקיפחו את זכותם של הממתינים בפקק. חלקם אף הגדילו ועלו על אי התנועה המסומן וכמובן פונקו בהתאם.

הכותב המצוטט הוא שוטר לשעבר מאזור הצפון, מקור מהימן למדי.

-->