PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום רכשתי רקסטון 2004

sliran
26-05-17, 13:25
בנסיעה ראשונה בשטח מרגיש כאילו הוא לא משלב כמו שצריל 4X4 או שאני פשוט לא הבנתי איך לשלב חח

היה לי גימני לפני וזה אלקטרוני כמו בגימני יש את 4X4 HIGH שמרגיש בכלל כאילו זה בלי

ויש 4X4 LOW שם מרגישים את שזה שולב כמו שצריך אבל הרכב התקשה לעלות מעלה די פשוט

בנוסף אשמח לשמוע אם יש מוסך טוב ואמין באזור המרכז ? אור יהודה / יהוד ? שמטפל ברקסטון אני רוצה לעשות טיפול ישור קו

האם יש קבוצות של בעלי רקסטונים שאפשר להצטרף ? בוואטצאפ ?

עוד שאלה ... החלונות מאחור לא יורדים לא עולים אני הבנתי שזה קשור למתג שיש אצל הנהג גם משם זה לא עובד למישהו יש רעיון ?

תודה

elibaba
27-05-17, 14:56
בסאנגיונג יש לבדוק שהלוקרים מופעלי הוואקום לכלים הקדמיים אכן משלבים את הגלגלים לקבלת הנעה בהם.
השיטה הקלה ביותר לבדוק : הרם את הרכב על ג'ק מהסרן האחורי, שלב 4x4 high, סע בזהירות קדימה.
הרכב התקדם ונפל מהג'ק ? יופי, יש הנעה קדמית. לא קרה כלום? הזמן לוקרים ידניים מאליאקספרס או חפש את דליפת הוואקום

Sent from my A0001 using Tapatalk

בוזי
27-05-17, 15:10
למה להפיל מהג׳ק. תרים גלגל קדמי אחד, שלב ל 4x4 כשהמנוע מונע. נסה לסובב את הגלגל. אם הוא לא מסתובב (עד שמינית סיבוב נגיד) - תקין.
אח"כ נתק 4x4. אתה אמור להיות מסוגל לסובב את הגלגל בחופשיות.
כל מצב אחר הוא לא תקין. טפל כפי שנכתב לפני.

בוזי
27-05-17, 15:13
לגבי החלונות האחוריים, יש מתג ניתוק בדלת הנהג. בדוק שהוא לא לחוץ... ואז בדוק אם הוא תקין.

sliran
28-05-17, 15:50
לגבי החלונות האחוריים, יש מתג ניתוק בדלת הנהג. בדוק שהוא לא לחוץ... ואז בדוק אם הוא תקין.

בדקתי הוא לא לחוץ איך אני בודק אם הוא תקול ?

בוזי
28-05-17, 19:54
אם הוא לא לחוץ, כנראה שהוא תקול. נסה לעקוף אותו.

sliran
28-05-17, 20:04
אם הוא לא לחוץ, כנראה שהוא תקול. נסה לעקוף אותו.
אחלה תודה
ראיתי חדש כזה באייבי ב 280 שקל ( מפירוק הבחור רצה 400 בלי מעמ חח הזויים)
קיצר נראה לי נזמין חדש

יש לכם המלצה למוסך טוב ואמין! במרכז שמטפל ברקסטונים

Mushu
28-05-17, 20:14
יש לך את מוסך השלושה בתל אביב ואת המוסך המרכזי ברחוב תמנע בחולון. שניהם מפוצצים עד אפס מקום וחובה לתאם ביקור מראש.
בפתח תקווה יש את מוסך אקספרס ליד התחנה המרכזית, יחס הרבה יותר נעים, פחות לחוץ, מוסך של פעם.

לפני שאתה מזמין לחצן חלון צריך לבדוק האם זו באמת תקלה בלחצן. האם חלון הנוסע כן נפתח?

sliran
28-05-17, 20:24
יש לך את מוסך השלושה בתל אביב ואת המוסך המרכזי ברחוב תמנע בחולון. שניהם מפוצצים עד אפס מקום וחובה לתאם ביקור מראש.
בפתח תקווה יש את מוסך אקספרס ליד התחנה המרכזית, יחס הרבה יותר נעים, פחות לחוץ, מוסך של פעם.

לפני שאתה מזמין לחצן חלון צריך לבדוק האם זו באמת תקלה בלחצן. האם חלון הנוסע כן נפתח?

החלון נוסע נפתח רק מהכפתור אצל הנהג החלון נהג תקין

אבל 3 הכפתורים מאחור וחלון צד נוסע מקדימה לא עובדים בגלל זה נראה שיש בעיה בכפתור נעילת חלונות

יש קבוצות פה של רקסטונים אולי ? חרשתי פורומים ופייסבוק ולא מצאתי חח

בוזי
28-05-17, 20:37
פה זה הפורום של הרקסטונים.
מן הסתם יש עוד... אבל אנחנו מעדיפים אותך כאן.

sliran
28-05-17, 20:42
פה זה הפורום של הרקסטונים.
מן הסתם יש עוד... אבל אנחנו מעדיפים אותך כאן.

יש מישהו שמוכן לדבר איתי בטלפון כמה שאלות שמציקות לי בקשר לרכב פשוט יותר קל לי בטלפון או ווואטצאפ

-->