PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסוף לשריפות בתא המנוע ונזקי מטפי אבקה

lindner
30-05-17, 08:11
http://lindner-fps.com/Shop?category_id=8302

114976

lizard
30-05-17, 08:37
אני יודע שזה אולי ישמע טיפשי אבל זה עמיד בחום? כלומר, נניח שאני משקיע בדבר כזה, זה ישרוד לאורך זמן?

asafk
30-05-17, 09:18
יש כמה מוצרים כאלו בשוק. לכולם בעיה דומה - טמפ ההתפרצות המוכה מדי בשביל תא מנוע של מכוניות מסויימות.
מה הטמפ בה המוצר הזה מתפרץ?

אסף.

נדב42
30-05-17, 11:28
יש אפשרות להפעלה ידנית ?
הכוונה בלי תחכומים מיוחדים - או ידית על המיכל עצמו כמו בכל מטף פשוט, או (עדיף) ידית משיכה שאפשר למקם בנוחות עם כבל מכני פשוט.

נמרוד
30-05-17, 12:16
נדב מערכות כיבוי בהפעלה מרחוק ידנית הן חובה במכוניות מרוץ מכל הסוגים כמעט (למעט בישראל, אגב) דוגמא:
http://www.ebay.com/itm/Sparco-4-25-Litre-Race-Rally-FIA-MSA-Approved-Fire-Extinguisher-System-Kit-/301501290100?var=&hash=item4632e09674:m:me3DW8Fqp_bu7NAYoL mSOUQ

ואחת קטנה וזולה יותר:
http://www.ebay.com/itm/JJC-2-25-Ltr-Plumbed-In-Mechanical-Fire-Extinguisher-System-MSA-Race-Rally-AFFF-/360833802000?hash=item54035edf10:g:AyEAA OSw0vBUeauv&vxp=mtr

lindner
30-05-17, 17:19
יש אפשרות להפעלה ידנית ?
הכוונה בלי תחכומים מיוחדים - או ידית על המיכל עצמו כמו בכל מטף פשוט, או (עדיף) ידית משיכה שאפשר למקם בנוחות עם כבל מכני פשוט.

יש הרבה אפילקציות ליצרן, כולל פרסוסטט לאינדיקציה שהמטף פרק והפעלה חשמלית מרחוק ע"י סולנואיד.
המטרה פה היא הפעלה אוטומטית ופריקה באיזור הבעירה ללא התערבות חיצונית.

lindner
30-05-17, 17:29
יש כמה מוצרים כאלו בשוק. לכולם בעיה דומה - טמפ ההתפרצות המוכה מדי בשביל תא מנוע של מכוניות מסויימות.
מה הטמפ בה המוצר הזה מתפרץ?

אסף.

המוצר נועד להתקנה בתא המנוע והגז הנמצא בתוכו בלחץ 1 באר יודע לעמוד עד טמפ של 5 באר ב160 מעלות רגעי, טמפ פריצה בנקודת בעירה 110 מעלות.

בוא נקח לדוגמה רכבי ספורט משופרים עם טמפ גבוהה באיזור סעפת הפליטה, אם אין מיגון חום לסעפת וההתקנה היא לא נכונה של המוצר ברור שתהיה פריקת שווא מכיוון שטמפ סעפת יכולה לעבור את ה300 מעלות.
לכן צריך להתקין בהתאם , לדוגמה מוצר כזה באורך מטר מכסה נפח של 0.250 קוב , ההתקנה צריכה להיות הרחק ממקור החום של הסעפת ועדיין יתקבל כיסוי מלא לתא המנוע.
ישנם אורכים שונים כשהגדול בהם הוא 4 מטר וכיסוי עד 1 קוב, המטרה פריצת הגז רק עם בעירה בתא המנוע ובדיוק מעל מקור החום הגבוה וללא נזקים למערכות השונות כדוגמת הנזק הנגרם מאבקה.

lindner
30-05-17, 17:37
אני יודע שזה אולי ישמע טיפשי אבל זה עמיד בחום? כלומר, נניח שאני משקיע בדבר כזה, זה ישרוד לאורך זמן?

יש למוצר חיי מדף ארוכים של 10 שנים, אחריות של שנה.
המוצר הזה הוא כמו פוליסת ביטוח לרכב, ההשקעה משתלמת רק אם קרה משהו, פרצה שריפה והצלת את המנוע.

מבחינת עלות\תועלת ונפח כיבוי בהפעלה אוטומטית זה המוצר הכי משתלם לרכב !

הדסופה
30-05-17, 19:36
כמו בטנקים...אחרי שמתקינים אסור להרים מכסה מנוע עם סיגריה

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

נדב42
30-05-17, 22:55
יש הרבה אפילקציות ליצרן, כולל פרסוסטט לאינדיקציה שהמטף פרק והפעלה חשמלית מרחוק ע"י סולנואיד.
המטרה פה היא הפעלה אוטומטית ופריקה באיזור הבעירה ללא התערבות חיצונית.

חיפשתי אצלכם באתר ולא מצאתי. אתה יכול להציג פתרון כזה + מחיר ?

למשל כמו המוצר שנמרוד הציע (אבל אי אפשר לשלוח לארץ):

ואחת קטנה וזולה יותר:
http://www.ebay.com/itm/JJC-2-25-Ltr-Plumbed-In-Mechanical-Fire-Extinguisher-System-MSA-Race-Rally-AFFF-/360833802000?hash=item54035edf10:g:AyEAA OSw0vBUeauv&vxp=mtr

בכל מקרה, הייתי מעדיף מוצר שאפשר לבדוק ולמלא בארץ במידת הצורך.

- - - Updated - - -

המוצר הזה הוא כמו פוליסת ביטוח לרכב, ההשקעה משתלמת רק אם קרה משהו, פרצה שריפה והצלת את המנוע
תיקון: הצלת את כל הרכב - ראיתי כבר כמה רכבים שנשרפו כליל בעקבות בערה בתא המנוע ...

lindner
31-05-17, 09:42
חיפשתי אצלכם באתר ולא מצאתי. אתה יכול להציג פתרון כזה + מחיר ?

למשל כמו המוצר שנמרוד הציע (אבל אי אפשר לשלוח לארץ):

בכל מקרה, הייתי מעדיף מוצר שאפשר לבדוק ולמלא בארץ במידת הצורך.

- - - Updated - - -

תיקון: הצלת את כל הרכב - ראיתי כבר כמה רכבים שנשרפו כליל בעקבות בערה בתא המנוע ...

צודק לגמרי, אם אתה מכיר את עולם הדריפטים יש כאלו שבגלל השיפורים בתא במנוע מעבירים את המצברים לתא המטען, גם שם יש שריפות שמחסלות את הרכב לגמרי.

בארץ מוכרים מטפים מלאים בגז הלטרון, המוצר יקר מאוד והמילוי עוד יותר. לספק שלי יש אפליקציות זהות , קח בחשבון שעלויות הייבוא והמשלוח גבוהות לרבות עלויות שחרור ותקנים שעלו לי אלפי שקלים. מוצרים מלאים בגז נחשבים חומר מסוכן ונארזים באריזות מיוחדות ויקרות.

יש מספר אפשרויות שמכסה את הדוגמאות שנמרוד העלה :

1. הפעלה ידנית
2. הפעלה חשמלית - מקומית או מרחוק
3. צג מידע להתקנה ליד לוח השעונים ברכב
4. צופר התראה לפריקה
אני מצרף מספר דפים מהקטלוג לדוגמה, הדבר הכי טוב כלכלית לרכישה הוא קבוצתית להוזלת עלויות , אם אתה מכיר עוד חברים שרוצים לשמור על הרכב שלהם מפני שריפה ניתן לבצע הזמנה אחת גדולה מהספק בעלות נמוכה יותר.
תעבור על הקבצים שאני מצרף, תצביע לי על החבילה שתרצה להרכיב וצור קשר לתמחור.
114990114991114992

נדב42
31-05-17, 10:23
התכונתי להרבה יותר פשוט, כמו שנמרוד קישר, הנה תמונה:

114993

ובנוסף לזה כמובן להוסיף את הצינור לפיזור הגז בתא המנוע...
האפשרות לשתי ידיות משיכה היא חשובה, אגב. אחת לשימוש מתוך הרכב ואחת מבחוץ ...

lindner
31-05-17, 11:09
התכונתי להרבה יותר פשוט, כמו שנמרוד קישר, הנה תמונה:

114993

ובנוסף לזה כמובן להוסיף את הצינור לפיזור הגז בתא המנוע...
האפשרות לשתי ידיות משיכה היא חשובה, אגב. אחת לשימוש מתוך הרכב ואחת מבחוץ ...

ניתן לשלב כמה אמצעי הפעלה במקביל, מכנית וחשמלית , בתוך ומחוץ לרכב
114994

-->