PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לחנות לרכישת חצי חליפת גלישה \ צלילה (רק חלק עליון) באיזור חיפה

snirjeepdreamer
01-06-17, 15:18
כמו בכותרת.
אשמח להמלצות

nirs
01-06-17, 19:47
מומלץ להפריד בין חליפת צלילה לגלישה (עוביים, צורת לבישה שונה, תפרים, בצלילה בדר"כ 2 חלקים, בגלישה חלק 1 ועוד).
לדעתי, חליפת גלישה קצרה היא בזבוז כסף, בשל תקופת שימוש קצרה להחריד (אלא אם אתה בים על בסיס יומי).
ממליץ לרכוש חליפת גלישה שלמה בעובי 2-3ממ.
לגבי חנויות בחיפה אין לי מושג. במרכז יש את אינטרסרף וחני (גילוי נאות, שניהם חברים).

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Asaf-a
01-06-17, 21:44
תרשה לי לחלוק עליך בנושא אורך החליפה אם מדובר על גלישה ולא צלילה, לגלישה (סאפ, גלשן רוח) חליפה קצרה נוחה בהרבה ושימושית מאוד, רק בחודשי החורף הקרים יש עדיפות לחליפה ארוכה.

golyat
02-06-17, 07:01
אני קניתי שנה שעברה מפרי גל בשדות ים חליפת גלישה מלאה 750 שח. חליפת צלילה ממליץ לך להתאמץ ולהגיע לשוקן בתל אביב. יש שם את חנות המפעל של sepa. מבחר גדול ויכולים לתפור לך לפי מידה אם תרצה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

גיא
02-06-17, 10:41
יש בחיפה את bg בבת גלים , נחמדים ושרותיים מאד. קנינו משם סאפ וביגוד.

יש גם את surf club בחוף ליד המלון. לא קניתי מהם כלום אף פעם אבל פשוט כי לא יצא גם שם נחמדים.

לא יכול להמליץ על חליפה כי לא קניתי בסוף למרות שהתלבטתי עמוקות.

בסוף קניתי מ sun way בהוד השרון חליפה קלה /פליס, מתברר שלשימוש שלי זה בהחלט מספיק. גם ביום קר מאד וגשום חתרתי בים של 17 או 16 מעלות והזעתי ..
גם הם שירותיים ונחמדים.

Sent from my Pixel using Tapatalk

nirs
02-06-17, 16:24
תרשה לי לחלוק עליך בנושא אורך החליפה אם מדובר על גלישה ולא צלילה, לגלישה (סאפ, גלשן רוח) חליפה קצרה נוחה בהרבה ושימושית מאוד, רק בחודשי החורף הקרים יש עדיפות לחליפה ארוכה.
התכוונתי לגלישת גלים.
בסאפ ורוח אין לי ניסיון (וגם לא יהיה).
לייקרה ובגד ים מספיק ממאי עד סוף אוקטובר ואז עוברים לחליפה ארוכה.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

snirjeepdreamer
04-06-17, 11:40
תודה לכולם על התשובות,
אנסה למקד את החיפוש שלי: בסה"כ אני מחפש עבור בחורה דתייה חלק עליון עם שרוול קצר
מפאת שיקולי צניעות. היא כן רוצה בד כמו שיש בחליפות צלילה.

על כן אתם מבינים שצורך הוא מאוד ספציפי ואין צורך במותג כזה או אחר.

תודה

גיא
04-06-17, 11:47
לסאן וואי יש אוריינטציה חזקה למגזר הדתי וליין מוצרים מיוחד.

Sent from my Pixel using Tapatalk

-->