PDA

צפייה בגרסה מלאה : מזרון מתנפח מאליו לשטח- המלצות

ד ו ר ו ן
04-06-17, 18:37
מישהו משתמש במזרוניח מתנפחים מאליהם ללינה בשטח?
מדובר על מזרונים עם ספוג פתוח שבפתיחת שסתום מתמלאים לבד בלי מפוח, ובסגירה אמורים לשמור על הצורה והנפח.

הכוונה למזרונים בעובי 5 ס״מ ולא מזרוני היוגה הדקים בעובי 2.5 הנפוצים.

הדר7
04-06-17, 18:41
יש לי....נוחים ומומלצים

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

המשוטט
04-06-17, 18:50
היו לי של תרם א רסט עד שנגנבו
ביצעו את המוטל עליהם בהצטיינות

Sent from my SAMSUNG-SM-G870A using Tapatalk

איל מ
04-06-17, 18:53
ניסיתי,
אם לפני כן ישנת על פלציב או שאתה נוסע על ג'ימני מילא.
אם ישנת בעבר על מזרון ספוג נורמלי ואין לך בעיית מקום, אתה לא תצליח להבין איך הסדי עינויים האלה נהיו כל כך פופולרים.

yoni_0000
04-06-17, 19:31
https://www.rei.com/product/870757/rei-co-op-camp-bed-35-self-inflating-sleeping-pad

בזמנו הבאנו רביעה במזוודה מארה"ב. מחזיקים יפה כבר 8 שנים ומאוד נוחים. על פניו אני ממליץ.

נק למחשבה- האחסון שלהם (כשאתה לא בטיול) אמור להיות כשהם פרושים לרווחה, אחרת הניפוח העצמי הוא תיאורטי בלבד. כמו כן בזמן האחרון מציק לי הסירבול של הקיפול. כשזה מזרון אחד או שניים זה בסדר... כשאתה צריך לקפל רביעיה זה כבר מעיק.

אמנון
04-06-17, 20:17
מצטרף להמלצות על Therm-a-rest, מוצרים מעולים.
יש לי 2 מזרונים ו-2 כריות שלהם (לטיולים רגליים בעיקר), נהדר. אני ישן כמו בבית.

ד ו ר ו ן
04-06-17, 21:48
יש לי....נוחים ומומלצים

של איזו חברה?

אפשר קישור?

- - - Updated - - -

ניסיתי,
אם לפני כן ישנת על פלציב או שאתה נוסע על ג'ימני מילא.
אם ישנת בעבר על מזרון ספוג נורמלי ואין לך בעיית מקום, אתה לא תצליח להבין איך הסדי עינויים האלה נהיו כל כך פופולרים.
ישנתי על מזרוני "רהט" עבים (7-8ס"מ) מאד נוח, אבל גם בטנדר, זה תופס נפח גדול מאד כשצריך 4.

היום יש "מזרוני ערבה", 5ס"מ, אבל הבידוד מהקרקע פחות טוב, והנפח עדיין גדול כשמדובר על 4.

אני מאד לא אוהב לנסוע עם מגדלים מעל לרכב.

המזרונים ה"מתנפחים מעצמם" האלו נראים פתרון ביניים אולי מעט פחות טוב ממזרוני רהט בנוחות, אבל הרבה יותר טוב בנפח, וכנראה לא פחות ואולי טובים יותר ממזרוני ערבה.

נתקלתי במוצרים בטווח 20$ ועד הרבה יותר.

- - - Updated - - -

https://www.rei.com/product/870757/rei-co-op-camp-bed-35-self-inflating-sleeping-pad
.
זה כבר הרבה מעבר לתקציב שאני מקצה לעניין.

יונתןמצפה
04-06-17, 21:54
השאלתי מזרן כזה סיני עלום שם לטיול של חודש בחול. ישנתי עליו לא מעט לילות ברצף והוא בהחלט שדרוג מכל מזרן פלציב. בסה"כ ישנתי לא רע ובאופן מפתיע זה עושה את העבודה נהדר. אבל כאמור, אין מה להשוות למזרן ספוג מסורתי.
עוד חסרון שלו הוא שהוא טוב בעיקר לשכיבה, אבל בישיבה מרגישים את הרצפה. אם אתה גם משתמש במזרנים במהלך הערב/ליד המדורה /רביצה על המחצלת בעצירות זה פחות סבבה.
קח בחשבון בלאי וגם אופציה לפנצ'רים...

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

idanw
04-06-17, 22:16
אתן את חוות דעתי הלא אובייקטיבית -

באופן כללי מדובר בפתרון מאוד מוצלח - המזרן נוח כמעט כמו מזרן ספוג (יש לא מעט אנשים שטוענים שהוא נוח יותר) והוא הפתרון היחיד למי שרכבו לא מסוגל לאכלס 4-5 מזרני ספוג למשפחה שלמה.

הוא עשוי בד עבה ועמיד יחסית.
החיסרון העיקרי הוא באמת האפשרות לפנצ'רים, שאמנם ניתנים לתיקון (בדומה לפנימית של אופניים) אבל כמו שיונתן ציין - הם פחות מתאימים להיזרקות סביב המדורה ודורשים סביבה נקייה (כמו אוהל או מחצלת).
הם אכן דורשים אחסון פתוח ולא מקופל (בדומה לשק"ש)
לגבי מותגים - Therm A Rest (Cascade Designהם אכן המרצדס של המזרנים - הם ממציאי הג'אנר. הבעיה שמחירם בארץ הופך את הייבוא שלהם ללא כדאי ובניגוד לתחומים אחרים, כאן המתחרים מהמזרח עושים עבודה לא רעה בכלל.

פתרון נוסף שחדש יחסית בארץ ובא דווקא מתחום התרמילאות הוא המזרנים המתנפחים בנשיפה - שלא כמו מזרני קמפינג מתנפחים עם המשאבות החשמליות שבורח להם האוויר בלילה ומרגישים כמו מיטות מים - אלה עשויים חומרים איכותיים ולא בורח מהם אוויר כלל ובזכות מחיצות שמתפקדות כ"קפיצי אוויר" הם אפילו מאוד נוחים. היתרון המוחץ שלהם הוא גודל מצחיק של כשני אגרופים למזרן.
ניתן לראות כמה אופציות כאן: http://www.e-shetach.co.il/items~74~176~2043.htm?Qsearch=&qmanufact=0&key=

באופן אישי - במשך שנים אני משתמש במזרני ספוג בלבד - אבל לאחרונה עברתי מדיפנדר ארוך לפטרול - ומכיוון שיש בו קצת פחות מקום אחסון אני שוקל ברצינות לעבור למתנפחים.

עידן

יונתןמצפה
04-06-17, 22:28
באותו טיול היו לנו 2 מזרנים. אחד כאמור מתנפח מאליו (שזה לא מדויק כי תמיד צריך להוסיף כמה נשיפות כדי שיהיה מספיק אוויר), והשני באמת היה מתנפח כמו שעידן הציג (גם משהו סיני עלום). לטעמי המתנפח מאליו היה נוח יותר ונראה עמיד יותר אם כי גם השני היה לא רע. עניין הנשיפות שולי יחסית ואין מה לחשוש מזה כ"כ.

חנן-ג'יפולוג
04-06-17, 23:02
קנינו בתחילת טיול של חודש בקנדה ארבעה מזרונים. שניים עם שם פחות מוכר ושניים של THERM A REST.

עד סוף הטיול כולם היו מפונצ'רים. מאז, עברו עשר שנים, אנחנו עם מזרוני ספוג פשוטים. אין תלונות.

ד ו ר ו ן
05-06-17, 00:50
תודה על התובנות.
אופי השימוש המיועד הוא בתוך אוהל.

מצאתי את זה באמזון;
https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01BV3S8IA/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1ROURDZ531VU T&psc=1

מישהו מכיר?

KOOKE
05-06-17, 07:53
4 מזרוני ספוג 5 ס״מ לא מקופלים לאורך הגג והקבינה של הטנדר הם לא כזה ״מגדל״ מעל הרכב- סך הכל 20ס״מ.

אישית לא הייתי מוותר על איכות השינה בשטח שבמזרוני ספוג בגלל ״מגדל״ כזה.

איל מ
05-06-17, 08:14
מזרון 5 ס"מ הוא לא מספיק מבודד (מאבנים), אלא אם הוא מהספוג הדחוס של פעם. הסטנדרט הוא 8 (מזרון בדואי) וגם אז כדאי שיהיה מספוג כחול (33-37 ק"ג למ"ק).

zivo
05-06-17, 09:59
אם שמים את נושא הכסף בצד, מה השאלה?!
5 ס"מ לעומת 5 ס"מ, מתנפח גם תופס פחות מקום וגם יותר נח לשינה.
מה השאלה בכלל???
אני מוכרח להודות שדורון הפתיע אותי עם הקישור והמחיר של מתנפח 5 ס'מ.
יש לי שני Therm a rest, בעובי 2.5ס"מ כבר כמעט שלושים שנה!
עד היום פאנצ'ר אחד.
בשנים האחרונות, עם הג'יפ הם כמעט לא בשימוש.
בטרופר אין לי בעיית מקום, אבל עם מחיר כזה..
אין ספק שבביקור הבא של בארה"ב אני חוזר עם שניים כאלו.

ד ו ר ו ן
05-06-17, 16:09
4 מזרוני ספוג 5 ס״מ לא מקופלים לאורך הגג והקבינה של הטנדר הם לא כזה ״מגדל״ מעל הרכב- סך הכל 20ס״מ.
אישית לא הייתי מוותר על איכות השינה בשטח שבמזרוני ספוג בגלל ״מגדל״ כזה.
אין לי גגון מעל לקבינה, רק מעל לארגז.

בטיולים יש שם 2 צימידנים גדולים של בגדי המשפחה ומצעי לינה, ואוהל גדול.
זה משאיר שליש גגון למזרונים.

במצב הנוכחי הציוד כבר עכשיו בולט כ-20 ס״מ לגובה.

אם אני מצמצם נפח אני יכול להעביר גם את הרשת צל והמחצלת לגג ומקל על השליפה בעצירות יום.

אם על הדרך אני גם מרוויח נוחות טובה יותר מאשר עם מזרוני ערבה אז בכלל.

ללכת אחורה בנוחות בטח שלא.

KOOKE
05-06-17, 16:42
דורון, ממה שאני הבנתי מתגובות המשתמשים, כולם ,ללא יוצא מהכלל, אמרו שמבחינת נוחות המזרנים המתנפחים מאליהם נחותים בהשוואה למזרני ספוג.

השד לא נורא אבל עדיין פחות נוח כך אני הבנתי....

אפשר לקשור המזרנים ישירות לגג הקבינה גם ללא צורך בגגון.

איני יודע מה רוחב ההילקס אבל אני בטוח שהוא רחב יותר בהרבה מרוחב מזרון ספוג שעומד בממוצע על כ- 80 ס"מ. נשאר לך ברוחב להערכתי עוד כ- 40 עד 50 ס"מ. ארבע מזרונים לאורך ולצידם יתר ציוד השינה כמו אוהלים, מצעים ובגדים יכנסו לדעתי בכיף לאורך הגוגן וגג הקבינה.

חנן-ג'יפולוג
05-06-17, 16:45
בהחלט, והם גם לא נושמים, שזה מזיע ומגעיל, גם כשקר.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

KOOKE
05-06-17, 16:56
חוץ מזה, בזמנו כשהייתי מטייל בהרכב משפחתי (זוג+ תאומות) בדיסקו שהיה לי אז, היה לי תיק גגון ענקי שהכיל בנוחות 4 מזרוני ספוג "ספר" מקופלים + אוהלים+ מצעים.

הדיסקו שגם ככה גבוה + התיק גג הענקי אכן נראה כמו מגדל נוסע אבל חוץ ממפגע אסטתי זה לא הפריע לשום דבר לא בכביש ולא בשטח.

ד ו ר ו ן
05-06-17, 17:29
דורון, ממה שאני הבנתי מתגובות המשתמשים, כולם ,ללא יוצא מהכלל, אמרו שמבחינת נוחות המזרנים המתנפחים מאליהם נחותים בהשוואה למזרני ספוג..
התרשמתי שהדיעות לא אחידות.
חבר מוכן לתרום כזה לבחינה ונראה איך זה מרגיש.

ת'כלס אם אין אבנים שהתחמקו לי בנקיון לפני פריסת המחצלת ועליה האוהל, אני ישן טוב גם על מזרוני ערבה, שהחליפו את המזרוני רהט בדיוק בגלל נפח האריזה.

אפשר לקשור המזרנים ישירות לגג הקבינה גם ללא צורך בגגון.
אין מרזבים על הגג, ואני לא קושר דרך החלונות, זה הורס את האטימה של הדלתות, ואני די נהנה ומרוצה שהכל ארוז יפה בתיק גג תפור בדיוק למידות הגגון.
אז גג הקבינה לא בא בחשבון.

נבדוק את המזרון של החבר ונחליט.

איל מ
05-06-17, 17:39
אין מרזבים על הגג, ואני לא קושר דרך החלונות, זה הורס את האטימה של הדלתות, ואני די נהנה ומרוצה שהכל ארוז יפה בתיק גג תפור בדיוק למידות הגגון.
אז גג הקבינה לא בא בחשבון.

.
נשמע כמו תוספת מעניינת לשרשור "דיגום ארגז טנדר לטיולים".
משהו בסגנון של "ווי קשירה גג". או, "מרזב תוצרת בית" ;)
(או סתם גגון).

בנוסף,
שים לב שבקישור ששמת על המזרן מאמאזון, חלק מחוות הדעת אומרות שהוא התפוצץ כבר בלילה הראשון.

המשוטט
05-06-17, 18:27
לי היו המתנפחים הישנים והדקים של therm a rest (נקנו ב 98 בארה״ב).

העובי לא הפריע לי - אבל אני נרדם בכל מצב.....

לי לא היו תקרים אבל עם המזרונים הגיעה ערכת תיקון.

ואכן הם לא נושמים - לי זה לא הפריע מעולם.

אם החדשים עבים יותר אז בכלל טוב

zivo
05-06-17, 18:32
שלמה,
מזרון ספוג, פשוט, של 5 סמ ( כמו מזרונים של הצבא), לא מתקרב לאיכות של מזרון מתנפח!
אני לא מתווכח לגבי מזרונים איכותיים יותר ( מספוג כבד יותר ו סוגים שונים של ספוג), זה כבר משתנה לפי איכות המזרון, אבל זה כבר נפח ומשקלים שונים.
בתקופת הויטארה, השתמשתי בשני מזרונים 1 אינץ' ביחד, מבחינת ריפוד זה איכותי.
כפתרון, זה לא היה נח ( המזרונים ברחו כל הזמן).
ברגע שדורון ימצא מזרון מתנפח טוב, אני הראשון לאמץ.

ד ו ר ו ן
05-06-17, 19:14
ואכן הם לא נושמים - לי זה לא הפריע מעולם.
בכל מקרה באוהל אני שם סדינים על המזרונים, אז זה עניין הנשימה לא צפוי להפריע.

עדכונים ומסקנות בהמשך.

חנן-ג'יפולוג
05-06-17, 19:19
זה מובן מאליו שיש סדין/שק"ש על המזרון. עדיין, האטימות מפריעה. לי ולאלו שמסביבי.

כל אחד עם מה שטוב לו.

moriseven
05-06-17, 21:16
מישהו מכיר את החברה הזאת? המזרנים נראים יותר עבים ממה שאני מכיר כיום בשוק.

https://kamprite.com/shop/sleep/kamp-rite-queen-self-inflating-mattress/

סער
05-06-17, 21:26
אולי הגב שלי שונה משל כולם... אבל ניסיתי את כל 3 האופציות, ולאורך הרבה זמן-שטח
בסוף, הדירוג:
מזרון ספוג של פעם
פלציב (כן, פלציב. ועדיף עבה)
Therm a rest

נימוקים (בין פלציב למתנפח):
המתנפח דק מדי, אם אתה ישן על הצד או אם יש אבן (ותמיד יש את האבן הזאת....) מתחת, אתה מרגיש כאילו אין בכלל מזרון בגלל שאין לו את הקשיחות של המזרונים האחרים. שלא לדבר שאם אתה על הצד אז הגוף צמוד לאדמה ואז בכלל אין בידוד...
בנפח כשמקופל נכון שהמתנפח לוקח קצת פחות מקום אבל המשקל שלו גבוה יותר מפלציב בגודל/עובי דומה וכשסוחבים על הגב זה ניצח...
בסוף, כשהיו לי שלושתם, לשביל ישראל לקחתי את הפלציב הישן והטוב...

המלצתי - קנה מזרן פלציב עבה יותר מהרגיל. עדיין קל לגלגל אותו ולהצמיד ברצועות מתיחה מאחורה/מעל/מתחת/איפשבאלך. לא שוקל כלום, נגיש בהפסקה ולא מפריע

jacob72
06-06-17, 03:56
לדעתי אף מזרן מתנפח לעולם לא ייתן את אותה הנאה כמו מזרן ספוג אמיתי. אפשר לדון בזה עוד שנה שלמה,עובדה שאף אחד לא ישן בבית על מתנפח !!!

לעניין הדיון : אם אתה מטייל רגלי יש לך אילוצי מקום,משקל ונפח.
אם אתה מטייל עם רכב ,זה בעיקר שיקול של נפח/מקום,יחד עם זאת לאחרונה יצאה חברת צימיגג עם מוצר לקשירת 5 מזרנים על הגג לא בדקתי ,אבל נראה מעניין ופותר הרבה בעיות.
http://www.chimigag.com/צ-ימיבייס-מארז-למזרונים-על-הגג.html.

באופן אישי פעם טיילתי רק עם המתנפים האישיים (לא זוגי) ,מוצר איכותי מאוד מאירופה בדומה למה שהוזכר כאן של חברת REI מוצרים מצויינים ואמינים. אם בוחרים מתנפח ,לדעתי רק משהו איכותי.

בשנתיים האחרונות העברתי את כל המשפחה לשינה על ספוג 6 סמ.
נכון תופס מקום, קיפול ביום חם זה מבאס , אבל מבחינתי מוצר מנצח ,והכי מרגיש לי כייף.
זו דעתי האישית הסובייקטיבית. אחרי יום גדוש פעילות,ריכוז בנהיגה,מדורה,ואוכל, אני אוהב לשים ת'ראש ולהירדם בשיא הנוחות.

אני בכלל לא מתייחס לתרבות שיש אצלנו בארץ ,לרכוש מתנפחים ב 60 שח בזול ולצוף איתם בכינרת,ואז אם יש חור אתה ישן על הארץ ומקלל את אותו לילה.

בהצלחה בכל מה שתחליט

ד ו ר ו ן
06-06-17, 08:24
Jakob
תודה על התגובה אבל נקודת הפתיחה לשאלת השרשור היא להקטין נפח, לא להגדיל.
מה גם שציינתי שאין אופציה של פריסת מזרון על כל הגג.

בנוסף,
״מתנפח מעליו״ כולל בתוכו ספוג.
זה מוצר שונה ממזרון מתנפח רגיל.

boaz avrahami
06-06-17, 08:29
דורון, אני הייתי מוותר על ילדים ולא על מזרון טוב... בעצם ויתרתי על ילדים בשביל מזרון טוב.
גם יש מקום במושב האחורי לאחסן את המזרונים בגודל ועובי נכון

לחילופין משאיר ספוגים להורים ומתקמצן על הילדים.
יש להם עצמות רכות וככול שהם יסבלו יותר בשטח כך תוכל לטייל יותר מהר בשקט

ד ו ר ו ן
06-06-17, 10:45
הילדים שלי עוד בשלב שהם מתאכזבים כבר ביציאה מהבית שהטיול הוא ״רק לילה אחד/שניים/שלושה וכו׳״.

zivo
06-06-17, 14:15
דורון,
נראה לי שהחלטנו מזמן.
אני מחכה שתמצא משהו טוב, ואתה לא מרוכז, כי מפריעים לך פה באתר :-)

יאללה תמצא משהו טוב.
דרך אגב, אני חושב שמזרון זוגי זו אופציה שיכולה להתאים לי. אם זה עולה כמו שני יחידים זה לא מעניין (האופציה של יחידים מוסיפה גמישות), אבל זה אם חיסכון משמעותי, זה בהחלט אופציה (בשבילי).

ד ו ר ו ן
06-06-17, 21:14
התרשמות רשונית ממזרון של 2.5-3ס"מ של טרמהרסט.

זה טוב יותר ממזרון ערבה של 5ס"מ ספוג.

כולל ניסוי מבוקר של הכנסת קוביית משחק בגודל 3X5 לדימוי האבן הסוררת שנדחקה לה מתחת לאוהל דוקא במשבצת שלך, וגילית רק בשלב השינה כשכולם כבר ישנים ואין איך להרים את האוהל להוציא את הנפקנית.

כשאני מקפל אותו ל-2 לדמות +\- מזרון של 5ס"מ, ההבדל גדול עוד יותר לטובת המזרון המתנפח מאליו.

מה שכן, הגדרת הניפוח מאליו מאד גמישה, צריך לתת כמה נשיפות כדי לקבע נפח טוב יותר.

בגלגול, זה פחות מחצי מנפח מזרון ספוג.

יאללה הזמנו.

zivo
07-06-17, 13:37
מה הזמנת?

ד ו ר ו ן
07-06-17, 18:49
http://m.ebay.com/itm/Self-Inflate-Foam-Sleeping-Mat-Camping-Mattress-Air-Bed-Double-Single-Roll-Up-IM-orange-/162285245222?nav=WATCHING_ACTIVE&skus=Color:orange&varId=461275426503

נמרוד
08-06-17, 14:33
דורון הזמנתי גם אחד כדי לנסות... אם זה לא מוצלח על מצפונך!
:rolleyes:

לא הגבתי כאן אבל אני סובל אני חושב מאותה בעייה שיש לדורון - מזרוני ספוג על הגגון נוחים, אבל מפגע אסטטי שלא לדבר על צריכת הדלק. שווה לנסות להנמיך את המגדל.

115147

איל מ
08-06-17, 15:27
נמרוד,
במקרה שלך, הגגון במילא בולט מעל קו הקבינה. אני לא רואה למה של תוסיף שני פסי גגון פשוטים עליה ותהנה משטח אחסון נוסף (שגם לא פוגע בגרר יותר ממה שהוא עכשיו).
ובהערת אגב,
אם הגעתם למצב שבו גם טנדר לא מספיק לכם, אתם כנראה לוקחים סתם ציוד עודף. מילא הייתם נוסעים לעשות חנייה של שלושה ימים בלי לטייל באמצע.....

המשוטט
08-06-17, 15:36
רק תזכרו שלרכב עד 3.5 טון מותר להגיע לגובה של 3 מ׳.....

ד ו ר ו ן
08-06-17, 16:08
אם הגעתם למצב שבו גם טנדר לא מספיק לכם, אתם כנראה לוקחים סתם ציוד עודף. מילא הייתם נוסעים לעשות חנייה של שלושה ימים בלי לטייל באמצע.....
א. זה לא שטנדר לא מספיק, אלא אפשר לסדר את הציוד בצורה יעילה יותר, וכמו שנמרוד ציין, הגרר מורגש מאד בדלק בנסיעה אל ומאת השטח.

אצלי התקנתי שובר רוח אלכסוני ששיפר בצורה ניכרת, אבל זה עדיין מפגע אסתטי לדעתי.

אצלי, דווקא הסידור והגגון אפשרו לי להכניס עוד ציוד כי הנפח מנוהל הרבה יותר טוב.

ולבסוף,
כן, יש טיולים שמטרתם להגיע למדבר ולהתנחל בנקודה אחת גם יומיים בלי לזוז.

חצי יום נסיעה פנימה, מתמקמים בנקודה טובה, ניקוי ראש יומיים, ואז קיפול ונסיעה לכביש.

מיכה100
08-06-17, 17:21
ובהערת אגב,

או שהגיע הזמן לעבור לטנדר פול סייז אמריקאי.

golyat
08-06-17, 17:51
קניתי פה בארץ שני מזרונים מתנפחיפ מעצמם בעובי של 8 ס'מ. היתרון הגדול שלהם שיש להם תיקתקים בצדדים ואפשר לחבר אותם אחד לשני אחרי שהם מתנפחים. ככה מתקבלת מיטה זוגית משולשת או מרובעת. תלוי כמה מזרונים מחברים. עברו רק 6 או 7 לילות בשטח אז לא יודע מה האיכות או כמה יחזיקו. עלו לי כ300 שח לאחד.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

יונתןמצפה
08-06-17, 20:51
לגבי צריכת הדלק... בכמה היא משפיעה? 10%? 20? עלות נסיעה לכל כוון נניח 200 ש"ח. פחות סנדוויץ' אחד בארומה בדרך חזרה מהטיול סוגר את הפינה. יותר זול מקומבינות ומזרונים לא נוחים.......

נמרוד
08-06-17, 21:08
צריכת דלק בטיול על הז' שלי. אבל זה מפגע אסטטי.

boaz avrahami
08-06-17, 21:24
צריכת דלק בטיול על הז' שלי. אבל זה מפגע אסטטי.

מזתומרת מפגע אסטטי, תגיד אתה נוסע לדגמן או לטייל?
מילא הייתם נוסעים בסמוראי הייתי מבין אבל אתם עם טנדר עם מסגרת אז אני בכלל לא מבין את הראש שלכם.
בדרך מ ואל המסלול דחוף אותם בארגז ובמסלול שים אותם בשקיות או תיק גג משמשונית על הארגז.
הכי נח ופרקטי שיכול להיות מכל הבחינות.

ד ו ר ו ן
08-06-17, 21:58
מזתומרת מפגע אסטטי, תגיד אתה נוסע לדגמן או לטייל?.
זה עושה לי תחת שמן מאחורה..
;)
נו בחייאת בועז..

כן,
זה מפריע לי בעין.
ומסתמן שזה גם יותר נוח ממזרוני ערבה אז זה גם שדרוג.

גיא
09-06-17, 00:33
בקיצור מי מוסר שלושה מזרוני משהו משומשים במצב סבבה... אחרי שידרוג למתנפחים ?
[emoji51][emoji51][emoji51]

Sent from my iPhone using Tapatalk

יונתןמצפה
09-06-17, 01:46
אני מתנדב לקחת את המתנפחים אחרי שיבינו שזה לא זה...

PW
09-06-17, 06:09
אני סובל אני חושב מאותה בעייה שיש לדורון
אי אפשר לנסח את זה יותר טוב :-)
(לא מדובר כמובן בבעיה אסתטית או פיזיקלית...)

ד ו ר ו ן
09-06-17, 07:43
אני מתנדב לקחת את המתנפחים אחרי שיבינו שזה לא זה...
בשבילך במחיר כפול מעלות המוצר לאור תשומות נפשיות שנגזרו מהתהליך.

boaz avrahami
09-06-17, 08:51
אם אני בוחן את התמונה של נמרוד מקרוב אז לדעתי ניתן להישאר עם 4 מזרונים נוחים תוך סידור יותר אופטימלי של הארגז שהוא חצי ריק.
למשל לשים בניצב מקופל או אף פתוח שני מזרונים בכל צד של הארגז.

יש לי מזרון מתנפח 4 או 5 סמ משנת 95.
ניסיתי אותו כמה פעמים וויתרתי. מאז הוא משמש בעיקר כמגן שמש בחניה או בחורף כשיכבת בידוד נוספת על המזרון ובטיול עצמו הוא עוטף את הג׳ריקן שלא יישה סימנים על הריפודי עור.
עם כל הכבוד זה לא זה. במיוחד למשקלי HD כמו שלי...
הלוואי וזה היה פתרון יעיל. הלוואי ותהיו מרוצים [emoji4]

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170609/6f31dc1ac3df4b263398eb888326b15e.png

OFF-RoaD
09-06-17, 08:56
אם אני בוחן את התמונה של נמרוד מקרוב אז לדעתי ניתן להישאר עם 4 מזרונים נוחים תוך סידור יותר אופטימלי של הארגז שהוא חצי ריק.
למשל לשים בניצב מקופל או אף פתוח שני מזרונים בכל צד של הארגז.

יש לי מזרון מתנפח 4 או 5 סמ משנת 95.
ניסיתי אותו כמה פעמים וויתרתי. מאז הוא משמש בעיקר כמגן שמש בחניה או בחורף כשיכבת בידוד נוספת על המזרון ובטיול עצמו הוא עוטף את הג׳ריקן שלא יישה סימנים על הריפודי עור.
עם כל הכבוד זה לא זה. במיוחד למשקלי HD כמו שלי...
הלוואי וזה היה פתרון יעיל. הלוואי ותהיו מרוצים [emoji4]

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170609/6f31dc1ac3df4b263398eb888326b15e.png
הוא לא חצי ריק, זה המקום של הכלבה!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

erezgur
09-06-17, 09:16
הכלב של נדב כפול בגודל ומקבל מקום ברכבו שהוא לכל היותר שליש מהנפח של המקום של הכלבה אצלך...
החיים שלה טובים...

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

נדב42
09-06-17, 11:14
נראה לך ???

הכלבלב מקבל את כל המושב האחורי 😊

ואם יש נוסע מאחורה אז זה מגיע עם צומי כל הדרך ...

ואם, במקרה הנדיר, יש שני נוסעים מאחורה אז הכלבלב מקבל את כל הבגאז' (ומישהו אחר סוחב את הציוד ...)

ד ו ר ו ן
09-06-17, 11:28
יונתן,
אני מתפלא עליך, אצלך, כשכל סמ"ק אחסנה חשוב, מזרון מתנפח כזה יכול לשמש אותך לדברים הבאים:
א. שפאלה..
ב. ג'ק מתנפח.. לרכב שלך מספיקים 2 מגולגלים אנכית, חבר לאגזוז ותן בגז.
ג. מפרש מסייע על הגג בכביש 6 בדרך צפונה עם רוח דרומית של אחה"צ.

בועז,
זה המצב אצלי כרגע.
לא מגדל בבל כמו אצל נמרוד, אבל אם אני מצליח להפחית נפח בגגון אני מצליח להכניס לשם את הצילייה והמחצלת.

ואז, יהיה יותר קל לשלוף דברים מהארגז עצמו.

ולכל המלעיזים, ומייעצי עיצות סרק לשבש את התהליך..
אני יודע שזה רק בגלל שאתם מקנאים בצרות של "עשירים" עם נפח כמו ארגז של טנדר..
:cool:

115160

חנן-ג'יפולוג
09-06-17, 11:30
ברצינות, הגודל הוא לא כזה יתרון. הוא בעיקר גורם לך ליותר זמן סבלות. עדיף ג'ימני בהקשר הזה.

יונתןמצפה
09-06-17, 11:37
ועדיין, עם נפח אחסנה לא גדול משמעותית מנפח המנוע, לא היה טיול שבו וויתרתי על לפחות 2 מזרנים עבים וטובים, כאלו שסיימו את תפקידם הזמני במיטת נוער ישנה.
עם קצת נחישות הם מתגלגלים קטן, בערך כמו מזרני הערבה האלו, ומוצאים את מקומם בגגון יחד עם המחלצת, רשת הצל, הפוך, המצאים והכריות, והעצים למדורה.
איך נמרוד אמר, על הפין שלי צריכת דלק בטיולים, וכנ"ל גם האסטתיקה.
אני מעדיף לישון טוב בלילה ולהינות מסטלבט בכיף ליד המדורה עם מזרנים שלא קורה להם כלום גם אם שמת אותם על גחל חם/שיח קוצים/זכוכית שבורה או מסמר. כל מה שתמיד יש בכל חניון לילה ולא יחוס על שום מזרן מתנפח.
אבל דורון, האוטו שלך יפה. באמת! חבל לקלקל בשביל לישון טוב... 😁

איל מ
09-06-17, 11:57
הבעיה של דורון היא שהוא כל הזמן משווה את המתנפחים למזרני ערבה.
טעות מרה.
מזרני ערבה לא מספקים איכות שינה.
אני מתנדב להשאיל לך זוג מזרונים נורמאליים. אתה יכול לישון איתם גם על המדרגה של המצלעות ולא להרגיש.

לגבי אסתטיקה וצריכת דלק,
לא מבין את המניעה להשתמש בגגון על הקבינה.

ואם אני מצליח לצאת לטיול של כמה ימים עם דיסקו, ואפילו בלי גגון, לא מוכן לקבל את האמירה שחסר מקום למזרונים בטנדר.
תעיפו לפח כבר את כל ערכות חלקי החילוף והשמנים המיותרים שאתם סוחבים (וזה מאחד שנוסע בפאקינג לנדרובר. אי אפשר להגיד שאני זקוק לשמן וח"ח פחות ממכם...).

ד ו ר ו ן
09-06-17, 11:59
יונתן,
אתה מפספס את הפואנטה..

עם מזרונים קטנים יותר באחסנה אני משפר את הנגישות לציוד אחר בארגז.

boaz avrahami
09-06-17, 11:59
יונתן כל מילה בסלע

ד ו ר ו ן
09-06-17, 12:14
הבעיה של דורון היא שהוא כל הזמן משווה את המתנפחים למזרני ערבה.
טעות מרה.
מזרני ערבה לא מספקים איכות שינה.
אני מתנדב להשאיל לך זוג מזרונים נורמאליים. אתה יכול לישון איתם גם על המדרגה של המצלעות ולא להרגיש.

יש לנו מזרונים רגילים, הם נוחים יותר בלי ספק.
אבל אז חוזרים לעניין הנפח.

לגבי הדלק, זו לא באמת בעיה כי טיול זה טיול, זה מחוץ לסטטיסטיקה אחרת זה לא היה..

ח"ח ושמנים:
יש לי ארגז כלים רגיל ברכב, זהו.

על שמנים ונוזלים אני לא מוותר, וגזילת הנפח הכללית קטנה מאד, בתחתית הארגז צמוד לקבינה.

יונתןמצפה
09-06-17, 12:21
אתה מפספס את הפואנטה..

עם מזרונים קטנים יותר באחסנה אני משפר את הנגישות לציוד אחר בארגז.
ניסיתי להימנע מהדיון על אסכולת תצורת הרכב... אבל אתה גורר אותי.
אני חושב שכל הדיון הזה מוכיח (שוב) שאין שום הגיון בטנדר פתוח.

יונתןמצפה
09-06-17, 12:34
אגב....
הנסיונות (המרשימים יש לומר) של חלק מבעלי הטנדר הפתוח, ודורון אתה בראש הרשימה, לזווד ולשפצר את הארגז ולהפוך אותו למה שהוא לא, מזכירים קצת מחלה חשוכת מרפא של קבוצת אוכלוסיה אחרת- לקנות פרייבט ולהפוך אותו לג'יפ (דצ'יהטיטיס/סוברואלגיה וכד').
ברזנט/גגונים מודולרים/ארגזים נשלפים... לא יותר פשוט כבר לסגור את הארגז עם תאי צד נפרדים? הרי גם ככה כבר איבדם כל ייתרון שהיה במקור לארגז פתוח. (איזה יתרון דרך אגב? חוץ מהיכולת להעמיס משטח גבוה עם מלגזה שזה משהו שאתם כבר לא יכולים לעשות...).
בחיי, לא מצליח להבין את הצורך הזה לעטוף את כל הציוד במליון ברזנטים כשיורד גשם, או תמיד לדאוג לציוד שיש בארגז הפתוח בכל עצירה בדרך הביתה...

elephant man
09-06-17, 12:57
היתרון בארגז פתוח, לעומת רכב סגור זה אפשרויות הגישה, כמעט מכל כיוון אפשרי. מה שברכב סגור תצטרך לשלוף חצי ציוד בשבילו, בטנדר זה יהיה עניין של לטפס על הגלגל ולשלוח יד.
ולגבי הסובאראלגיה, זו לא מטרת הפורום?
לבנות את הרכב, גם אם אינו מתאים (לדעת אחרים, לדעתי הכי מתאים לי שיש) במקום לקנות מוכן?

יונתןמצפה
09-06-17, 13:16
היתרון שכתבת לא רלוונטי לטיולים בהם הכל מכוסה בציוד שאין בו צורך במהלך היום ובברזנטים. ראה את מה שדורון כתב ואת התמונה שצרף.
זה יתרון אולי אם אתה נהג משלוחים, לא בטיול גדול.

חנן-ג'יפולוג
09-06-17, 13:27
גם לטנדר עם ארגז סגור אפשר להגיע מכל כיוון.
http://imageshack.com/a/img924/6459/npNL48.png

ד ו ר ו ן
09-06-17, 13:51
ניסיתי להימנע מהדיון על אסכולת תצורת הרכב... אבל אתה גורר אותי.
אני חושב שכל הדיון הזה מוכיח (שוב) שאין שום הגיון בטנדר פתוח.
אז תתאמץ ותמנע, זה לגמרי לא נושא הדיון.

יונתןמצפה
09-06-17, 14:09
היישר.
אבל מה עוד אפשר לכתוב על המזרונים...? ועכשיו שישי בצהריים ונחמד כאן. 😊

נמרוד
09-06-17, 14:12
לכל סיר יש מכסה יונתן. מבחינתי SUV יהיה חזרה אחורה שאני מתקשה לדמיין, גם בטיולים (טיולי משפחה, כלב גדול) וגם בשימושיות היומיומית (השבוע הבאתי בארגז קומפרסור 270 ליטר באורך 1.6 וגובה 1.2 מטר). ואפילו צריכת הדלק לא רעה בכלל (10 ק"מ לליטר).

יונתןמצפה
09-06-17, 14:29
נמרוד, בכיף.
רק לדייק- מכסה של סיר (טנדר) יהיה ארגז סגור עם תאי צד.
אבל דורון ביקש ואני משתדל להקשיב לחברים.
תתחדש על הקומפרסור!

GodsFather
09-06-17, 15:28
נמרוד, בכיף.
רק לדייק- מכסה של סיר (טנדר) יהיה ארגז סגור עם תאי צד.
אבל דורון ביקש ואני משתדל להקשיב לחברים.
תתחדש על הקומפרסור!

הרגע כתב לך שהוא מבשל פתוח...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

הכוכב הכחול
09-06-17, 21:14
אני רק שאלה..

מה ל$^%*#@ אתם סוחבים לטיול?

בתמונה המצורפת-
המזרנים הכי נוחים שיש. נקודה. (בכל זאת נושא השרשור..)
נקנו לפני כמה שנים דרך חבר מאיזשהו גן שנסגר.
3 מזרנים מכסים את כל שטח האוהל (זוגי -פתיחה מהירה). אבנים, קור מהאדמה וכו' ממש לא מורגשים.
תוסיפו על זה מצעים נקיים ופוך, בהחלט יכול להתחרות עם המיטה בבית.

ובהמשך לשאלה שלי מלמעלה
מתחת למזרנים יש-
מקרר
אוהל
פוך
אוכל
שתייה
כלי עבודה
קומפרסור
רשת צל גדולה (בקיץ)
רצועות ועוד כל מיני שטויות,
מעל מחצלת שמכסה את הכל.
וכל זה בסמוראי קטן ופתוח.
(המזרנים תופסים יותר גובה כרגע כי הם מקופלים, אפשר להוריד את הגובה בכמה סמ' או להוסיף גובה ע"י 2,3 משטחים למדורה)

אתם עם טנדרים.
מישהו יכול להסביר לי איך אין לכם מספיק מקום??

חנן-ג'יפולוג
09-06-17, 21:36
3 ילדות וכלבה על מטלטליהן?

פחות או יותר כל מה שהזכרת, רק כפול שלוש.

נמרוד
09-06-17, 21:45

והאמא שלהן, זה מחושב מכפיל 1.5 על הכל [emoji6]

boaz avrahami
09-06-17, 21:45

נו... ולא עדיף לישון נוח?

הכוכב הכחול
09-06-17, 21:47

והאמא שלהן, זה מחושב מכפיל 1.5 על הכל [emoji6]

בהחלט טיעון משכנע ;)
אני מאמין שבסטטוס כזה אמצא את עצמי עם 110 פתוח (בלי גגון)

חנן-ג'יפולוג
09-06-17, 21:48
אני ישן נוח מאוד, עם מזרונים, פוך וכו'. אוהלים נפרדים לנו ולבנות.
רק שבניגוד למה שהוזכר כאן, אני לא מתעניין בצריכת דלק, חזות וכו'.
כמו שרואים בתמונה כל ציוד הלילה על הגג ושנמרוד יקפוץ.

boaz avrahami
09-06-17, 22:12
לכל סיר יש מכסה יונתן. מבחינתי SUV יהיה חזרה אחורה שאני מתקשה לדמיין, גם בטיולים (טיולי משפחה, כלב גדול) וגם בשימושיות היומיומית (השבוע הבאתי בארגז קומפרסור 270 ליטר באורך 1.6 וגובה 1.2 מטר). ואפילו צריכת הדלק לא רעה בכלל (10 ק"מ לליטר).

מה שאתה סוחב בארגז מינהלתית אני סוחב עם רנו פלואנס ו...נגרר קטן

נמרוד
09-06-17, 22:21
אין עליך בועז, לא יכול להתחרות בסטייל שלך.

ד ו ר ו ן
10-06-17, 11:51
יונתן,
יא דראק שכמוך.

איכשהו סחפת את הדיון לכיוון מה שמים בארגז.

אז לסדר את הדברים קצת לגבי השיקולים, ואולי לעצור את הסחף.

היינו בעבר עם מזרוני "רהט" עבים ונוחים מאד.

עם התרחבות המשפחה (4 נפשות) זה נהיה חתיכת ערימה של ציוד וכמו שנמרוד ציין, כל בעל סמוראי רווק/נטול ילדים.. אתם לא בכיוון של הכמויות וסוג הדברים.. אפילו תיק הצעצועים צריך מקום.

אז עברנו למזרוני ערבה, 5 ס"מ שמבחינת הילדים זה סבבה, ומבחינתנו בסדר.

בארגז עצמו יש ציוד קבוע (מקרר, עם המסגרת שלו, מטבח, שולחן, מיכל מים, שמים ונוזלים לרכב, תאורה וכו'), ועליו או לידו ציוד נשלף שצריך במהלך היום, נגיש מתחת לברזנט.

על הנ"ל יש צילייה 6X5 מגולגלת, ומחצלת גדולה 6X5 שמנפחות מאד את הערימה, בנפח עם משקל מועט.

על הגגון יש 2 צ'ימידנים גדולים שמכילים את הביגוד של כולנו, ומצעים ושמיכות, אוהל GONATURE6 ו-4 מזרוני ערבה מגולגלים.
אם אני מפחית בחצי את הנפח של המזרונים אני יכול להעלות את הצילייה והמחצלת לגגון, ומטייב את הגישה לארגז.
אם על הדרך אני משפר את איכות הלינה, אז בכלל הרווחתי.

מהניסוי המבוקר בבית, שכלל עזרים מדעיים בדמות קוביית עץ, התרשמתי שמזרון מתנפתח מעצמו/בסיוע קטן, נוח משמעותית ממזרון ערבה, ויאפשר לי לצמצם נפח ולהעלות לגגון את הצילייה והמחצלת.

למרות שאני באמת לא אוהב את המגדלים מעל הרכב, לא זה ולא הדלק הם שיקולים בעלי משמעות או משקל אמיתי בהתלבטות.

וכן, כרגע טנדר זה "המכסה" שלי, לא חושב שזה אינוס של תצורה כמו ג'יפונים שנאנסים לשטח לא להם, אלא ניצול היתרוןן של התצורה הזו, כמו שמאד נפוץ בעולם לרכבי טיולים.
אנחנו בישראל החריגים שלא מסדרים את הארגז, ולרוב מתייחסים אליו כמו אמבטיה לזרוק אליה דברים.

נכון, יש דיגומי טיולים מדהימים עם ארגז סגור ייעודי עם פתחים ותאים אבל זה עולה המון, ולא עומד על הפרק מבחינתי ולא באמת נדרש.

התצורה שיש לי כרגע מוןכיחה את עצמה בענק מבחינתי, עם כיסוי ברזנט שנתפר בדיוק למידון הגגון, והברזנט על הארגז, אין אבק או מים על הציוד, וזה מהתנסות של נסיעה מרבה באבק, וגם בגשם שוטף.

(היינו בדיון הזה כשחיפשתי רעיונות לסידור הארגז)

יונתןמצפה
10-06-17, 12:57
א. אתה מתעלם מהחסרונות המובנים של מזרן מתנפח שעלו כאן כמה פעמים.
ב. הייתי משאיר 2-3 מזרונים אמיתיים בכל מקרה. גם להפסקות ביום וגם לסטלבט ליד המדורה. וגם כספייר אם המתנפח מתפנצ'ר.
ג. משכבר זרמת עם הסתת הדיון (כשאני כבר חדלתי)...
ארגז סגור איכותי עם תאי צד ומדפים וגגון מסיבי יעלה סביב 10. הרבה או מעט זה סובייקטיבי, לטעמי עלות בהחלט סבירה כשקלול מעלות הטנדר. בטוח יש יד שניה שלא לדבר על קניה של טנדר שכבר יש לו ארגז (רלוונטי לקוראים אחרים לא לך).

אני חושב שפתרון מעט שונה בתצורת ההעמסה וויתור על עקרון התחת של הדוגמנית יהיה יותר יעיל ונכון.
נסה לקפל את המזרנים לחצי ולהניח אותם בתחתית הגגון, מעליהם את הצ'ימידנים ומעליהם את המחצלת ורשת הצל המגולגלים (אפשר אפילו מעל הברזנט בקשירת שמרלינג פשוטה, מה שינגיש לך אותם בעצירות ביום מבלי לשחרר את הכל).

ולעניין כמות ציוד/סמוראי וכד'...
טיילתי עם טנדר בתצורה האידיאלית לטעמי 4 שנים. בחלק מהטיולים הצטרפו חברים /משפחה עם ילדים. בנוסף מטייל לא מעט עם חברים עם הרבה ילדים (כולל אחד עם 4 ילדים שיוצא קבוע לטיולים ארוכים מרובי ציוד). אני מדבר מנסיון בנושא...

בטנדר שהיה לי הגעתי למצב שבו היו לי על הגגון 5 משטחים, מעליהם מזרנים עבים מאוד, מחצלת, רשת צל וציוד לינה. בתוך הטנדר בתא המרכזי כל נושא האוכל והבישול, המים, וציוד נוסף שמשמש רק ללילה (ממוקם בחלק הפנימי על מיכל המים).
בתאי הצד תיקים ליום, ציוד חילוץ וכד'.
הכל כולל הכל נגיש תוך פחות מדקה, מבלי לפרוק דברים מיותרים.
נכון, היה מגדל מטורף על הגגון. So what? זה אפילו היה די נחמד כשבאופן קבוע המגדל הזה שימש כמגדל תצפיץ ביום האחרון בשקיעה ביחד עם קפה שהוכן על הגג...
הפגיעה ביציבות זניחה יחסית עבור טנדר במשקל הזה.
הכל עניין של השקפה וקצת גמישות...

ד ו ר ו ן
10-06-17, 13:20
א. אתה מתעלם מהחסרונות המובנים של מזרן מתנפח שעלו כאן כמה פעמים.
לא מתעלם, הכל נכנס לשקלול.

בנוגע לשאר התגובה, עד שלא תצתרך לארוז ולתפעל את הילדים שלך)דגש על שלך. ולא אחרים שמטילים איתך), אף פעם לא תבין את העניין.

כל הקומבינציות שתיארת נוסו במהלך השנים (למעט ארגז עם גישה צידית), ואני מוצא את הנוכחי הכי מתאים לי כרגע.

יונתןמצפה
10-06-17, 13:23
איחלתי לחייל בהצלחה

ד ו ר ו ן
10-06-17, 16:41
איחלתי לחייל בהצלחה

שוב בג׳יפולוג..

בא בנאדם, מחפש המלצה למוצר ולא משנה איזה, ויוצא עם המלצה להחליף אוטו.

נמרוד
10-06-17, 16:56
דורון למה ככה? אפשר לאחל לחייל בחזרה בהצלחה.

בחיפוש טנדר טויוטה.

יומו יגיע גם, עם הילדים והילדות והמגדל והמקדם [emoji6]

גיא
10-06-17, 16:58
דורון למה ככה? אפשר לאחל לחייל בחזרה בהצלחה.

בחיפוש טנדר טויוטה.

יומו יגיע גם, עם הילדים והילדות והמגדל והמקדם [emoji6]

ואז מגיע השלב שאתה מטייל רק עם האשה או לבד ;)
ופתאום יש מלא מקום באוטו ...

אל תשברו !

יונתןמצפה
10-06-17, 17:25
שוב בג׳יפולוג..

בא בנאדם, מחפש המלצה למוצר ולא משנה איזה, ויוצא עם המלצה להחליף אוטו.
באמת למה ככה...?
תשובה על המזרנים קיבלת, הפנמת, והסקת מסקנות (שנמצאות כרגע בדרך מחו''ל).
עד שיגיעו, ממשיכים לז**ן ת'שכל.
אמנם לא זוכר שראיתי המלצה להחליף אוטו, אבל אם בכל זאת תחליט להחליף תדאג להודיע לי לפני שאתה מפרסם...
וההצלחה אוחלה באמת ומכל הלב. השתכנעתי שבשבילך זה כנראה הפתרון הנכון.

בלי קשר, צפה לטלפון בעניינים אחרים בקרוב.

GodsFather
10-06-17, 19:49
יש מצב שהוא ירצה ממך המלצה לגבי ילדים אחרי הדיון הזה ;)

ד ו ר ו ן
10-06-17, 21:12
יש מצב שהוא ירצה ממך המלצה לגבי ילדים אחרי הדיון הזה ;)
נראה לי שהוא עוד בשלב שהוא נזהר מילדים..

אני ויונתן מכירים כמה? 15 שנים?
אז הכל ברוח טובה ביננו, אני מקווה..

יונתןמצפה
10-06-17, 21:15
רק בג'יפולוג...
בא בן אדם מבקש המלצה על מוצר והממליץ יוצא עם המלצות לילדים.
[emoji23]

זיף
10-06-17, 21:56
רק בג'יפולוג...
[emoji23]

נו יפה.
אגב יונתן זה רק ממחיש את מה שדיברנו.
אני גם עם טנדר פתוח וגגון. עם שני ילדים ולא רואה שום סיכוי לשינוי. אני חושב שיש כאן פשוט שתי אסכולות שלעולם לא ייפגשו- של רכב סגור או פתוח. מה גם שלעבודה שלי זה הרבה יותר שימושי כרגע.

נמרוד
10-06-17, 22:04
יפגשו, יפגשו.

אלא אם יונתן יעשה לנו דווקא, ולא נראה לי שהוא הטיפוס, הוא ייסע על טנדר טויוטה בילד השני, אם לא כבר בראשון.

יונתןמצפה
10-06-17, 22:10
אתם חבורה של קשקשנים.
חבל שאתם לא מנתבים את יכולת הקשקוש הזו לזמנים יותר ראויים, נניח בימי חמישי.
אה סליחה, יש לכם תירוץ. ילדים.
וטנדר. פתוח.

זיוון, שיקולי עבודה לא נכנסו כאן לדיון. למרות שגם לזה יש פתרונות אחרים שכבר דיברנו עליהם.
אכן שתי דוקטרינת שונות.

יונתןמצפה
10-06-17, 22:14
אגב שני ילדים זיו, מכיוון שבקרוב לשני כסאות הבטיחות שלהם יצטרף בקרוב כסא נוסף, יש לי הרגשה שה'שום סיכוי לשינוי' שלך עשוי להזיק לסטטיסטיקה הגרועה ממילא של טיולים משותפים שלנו.
נחיה ונראה.

נמרוד
10-06-17, 22:20
אנחנו לא קשקשנים, פשוט הפכנו את הדיון על הראש שלך כמו שאתה עשית לדורון :rolleyes:

zivo
10-06-17, 22:44
מאחר שכבר שכחנו ממה זה התחיל...
המזל של כולנו, שלכל אחד יש דעה שונה, תארו לכם את כולם רצים אחרי אותה אישה? :confused:
בדיוק כמו הדיון האין סופי של גיא על הדאסטר, לא רק שלכל אחד יש צרכים אחרים, גם הגישה שונה.
זה אחד הדברים היפים בקהל הזה, ברגע שעושים לבד, לכל אחד יש קישורים, קשרים ואמצעים שונים, ולכן גם מגוון הפתרונות השונים.

ולמרות כל מה שאמרתי, אין מצב שמזרון ספוג 5 ס"מ מצ'וקמק (כמו של הצבא), מתחרה עם מזרון מתנפח 5ס"מ.
לא בנוחות, לא בבידוד, לא באכסנה, ולא בהובלה.
ומי שנוסע עם מוסך שלם באוטו שלו, שלא יספר לי שלהדביק פץ' לסתימת חור לוקח יותר מ 10 דקות.
מי שאומר אחרת, עושה את זה סתם בשביל הוויכוח :)

ד ו ר ו ן
11-06-17, 00:47
רק בג'יפולוג...
[emoji23]
תמשיך ככה וזה יהפוך להמלצה על בובה מתנפחת עבורך.

KOOKE
11-06-17, 08:13
לכל המטיילים עם הילדים, תנצרו את הרגע, מהר מאד מגיעה השלב שהילדים מעדיפים את קניון עזריאלי על פניה קניון ברק... אני כבר שם מזמן... מטייל רק אני והכלבה (זו שהולכת על אבע... למען הסר ספק :rolleyes:).

בנוגע לנושא השירשור- בעולם הזיווד לשטח נתקלתי בתופע מוזרה לא משנה תצורת הרכב, לא משנה גודל הרכב ונפח האיחסון, תמיד אבל תמיד חסר מקום איחסון....

מהתמונות של הטנדרים שהועלו כאן וברבים אחרים משום מה נמנעים מלנצל את את גג הקבינה.... כנראה שסוג של קיבעון פסיכולוגי.... יש ארגז אז לא צריך לפגוע בקדוש גג הקבינה. אני שואל למה? למה לא לשים גגון או אפילו רק שתי פסי אורך על הקבינה והנה פיתרון למזרונים או כל צורך איחסון אחר מבלי לבנות מגדלים בארגז.

zivo
11-06-17, 09:42
כמו שכבר נאמר...

1- המזרון ספוג פחות נח.
2- גשם? אבק? תתחיל לעטוף, ואז לנסוע 100 קמ"ש.....

חוץ מהעלות של המזרון (אז תוותר על טיול שבת אחת, ובדלק שחסכת תקנה את מזרון מתנפח), למה לא מתנפח?
ואם אתה מתעקש, קשור את המתנפח על הגג :-)

מיכה100
11-06-17, 12:50
ואז מגיע השלב שאתה מטייל רק עם האשה או לבד ;)
ופתאום יש מלא מקום באוטו ...

אל תשברו !

אכן.

נמרוד
12-06-17, 11:14
מהתמונות של הטנדרים שהועלו כאן וברבים אחרים משום מה נמנעים מלנצל את את גג הקבינה.... כנראה שסוג של קיבעון פסיכולוגי.... יש ארגז אז לא צריך לפגוע בקדוש גג הקבינה. אני שואל למה? למה לא לשים גגון או אפילו רק שתי פסי אורך על הקבינה והנה פיתרון למזרונים או כל צורך איחסון אחר מבלי לבנות מגדלים בארגז.

שלמה, לא באמת חסר מקום אחסון בטנדר. אנחנו נוסעים חמש נפשות בקבינה ואחת בארגז, עם משמעותית יותר ציוד מאשר כשהיה לנו SUV (צ'רוקי) - שתי צידניות גדולות במקום אחת, בין 2-4 ג'ריקנים של מים בלי בעייה, מזרונים עבים, שני אוהלים, שתי מחצלות, תיק ציוד לכל אחת בלי להתחשבן, ועדיין חצי ארגז ריק לנוחות הכלבה ולנוחות של פריקה וטעינה - הכל נגיש כמעט בלי להזיז ולהחזיר דברים. אין ערמות. גם אין ציוד בתוך הקבינה - בצ'רוקי היינו דוחפים תיקים ושקי שינה מתחת לרגליים של הילדות. גם הגגון רחוק מלהיות דחוס. בעיית המגדל היא באמת אסטטית בלבד.

מבחינתי שווה לנסות את המזרון של דורון, הזמנתי אחד. אם יעבוד יהיה שימושי לטיולים כשהילדות כבר לא יצטרפו והCJ7 יהיה מוכן :rolleyes:

גיא
12-06-17, 11:24
שלמה, לא באמת חסר מקום אחסון בטנדר. אנחנו נוסעים חמש נפשות בקבינה ואחת בארגז, עם משמעותית יותר ציוד מאשר כשהיה לנו SUV (צ'רוקי) - שתי צידניות גדולות במקום אחת, בין 2-4 ג'ריקנים של מים בלי בעייה, מזרונים עבים, שני אוהלים, שתי מחצלות, תיק ציוד לכל אחת בלי להתחשבן, ועדיין חצי ארגז ריק לנוחות הכלבה ולנוחות של פריקה וטעינה - הכל נגיש כמעט בלי להזיז ולהחזיר דברים. אין ערמות. גם אין ציוד בתוך הקבינה - בצ'רוקי היינו דוחפים תיקים ושקי שינה מתחת לרגליים של הילדות. גם הגגון רחוק מלהיות דחוס. בעיית המגדל היא באמת אסטטית בלבד.

מבחינתי שווה לנסות את המזרון של דורון, הזמנתי אחד. אם יעבוד יהיה שימושי לטיולים כשהילדות כבר לא יצטרפו והCJ7 יהיה מוכן :rolleyes:

שמתי לב שרשמת "לכל אחת" ... אתה יכול גם לקחת תיק, זה נעים להחליף חולצה בטיול :)

שנית, אל תשכח שצ'רוקי זה SUV ממש קטן ( יחסית ) ובטח לעומת טנדר, שהקבימה שלו קטנה .. אבל הארגז גדוווווול.

נמרוד
13-06-17, 09:41
שנית, אל תשכח שצ'רוקי זה SUV ממש קטן ( יחסית ) ובטח לעומת טנדר, שהקבימה שלו קטנה .. אבל הארגז גדוווווול.

ואללה צודק, לא שמתי לב.

ד ו ר ו ן
14-06-17, 10:28
מה שנקרא לפספס הזדמנות..
אישטח יצאו במבצע מזרונים:
http://www.e-shetach.co.il/pl_product~7296049156027~74~176.htm?utm_ source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=Pesah%2017

הבדל של30 שקל מול איביי, אם היה לפני שבועיים זו הייתה הבחירה.

גיא
14-06-17, 10:32
מה שנקרא לפספס הזדמנות..
http://www.e-shetach.co.il/pl_product~7296049156027~74~176.htm?utm_ source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=Pesah%2017

מעולה ! תודה

ישבתי על הגדר עד עכשיו ;) ...

zivo
14-06-17, 17:23
ואללה צודק, לא שמתי לב.
שמת לב שקיבלת הערה מבעלים של דאסטר (לגבי החוסר מקום של צ'ירוקי) :D

גיא
14-06-17, 17:56
שמת לב שקיבלת הערה מבעלים של דאסטר (לגבי החוסר מקום של צ'ירוקי) :D

מה אתה מחמם את הגיזרה ? [emoji19]

RINCEWIND
15-06-17, 09:32
מי אמר שאין מקום בצ'ירוקי? לאחרונה עברתי למזרון ספוג איכותי של פולירון והוא הרבה יותר נוח מהמתנפח. תופס המון מקום אבל בעיני שווהhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170615/27148cc1a346fffe20473a3662b7a7d7.jpg

ד ו ר ו ן
15-06-17, 11:38
לאחרונה עברתי למזרון ספוג איכותי של פולירון והוא הרבה יותר נוח מהמתנפח. תופס המון מקום אבל בעיני שווהg[/IMG]

אתה מתכוון למזרון אויר כמו בנושא השרשור או מתנפח קמפינג הנפוץ שמצריך מפוח?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

RINCEWIND
15-06-17, 18:44
היה לי את המתנפח מעצמו כמו בשרשור. המתנפח קמפינג הוא פח אשפה

ד ו ר ו ן
15-06-17, 20:45
המתנפח קמפינג הוא פח אשפה
בהחלט.

boaz avrahami
15-06-17, 21:15
מה שנקרא לפספס הזדמנות..

הזמנתי כזה.
אחלה מגן שמש לחלונות

boaz avrahami
16-06-17, 07:27
הזזתי עכשיו את האוטו ופתאום אני רואה שהצ׳יקמוק הזה שיש אצלי כבר עשרים שנה זה המותג ששיבחתם.
אפילו לא ידעתי שזה מותג ועד הבוקר לא שמתי לב שיש עליו בכלל שם...
אם זה נחשב טוב אז בטח הפחות טובים זה בכלל פח אשפה..

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170616/5445c147265ed6ee7423b7372f89b449.jpg

נמרוד
16-06-17, 07:44
20 שנה לא הזזת את האוטו?

המשוטט
16-06-17, 08:34
הלוגו הזה עתיק יותר מ 20 שנה

בסך הכל הם המציאו את הקטגוריה

היתה קפיצת מדרגה באיכות החומרים והטכנולוגיה

ד ו ר ו ן
16-06-17, 09:15
הזזתי עכשיו את האוטו ופתאום אני רואה שהצ׳יקמוק הזה שיש אצלי כבר עשרים שנה זה המותג ששיבחתם.
אפילו לא ידעתי שזה מותג ועד הבוקר לא שמתי לב שיש עליו בכלל שם...
אם זה נחשב טוב אז בטח הפחות טובים זה בכלל פח אשפה..

קיבלתי אחד כזה, בן 20 לנסיון בבחינת ה"קונספט", זה שונה למדי מהחדשים.
הוא 3 ס"מ עייפים עם ספוג וחומרים של לפני 20 שנה.

גם ביחס לAZTECH 3 חדש שגם אותו ניסיתי.

ה-GONATURE 5 הרבה יותר טוב מהמוצר בן- 20 הזה.

נחכה שיגיעו ונתן חו"ד על הרכש, מקווה שיצדיק.

boaz avrahami
16-06-17, 09:18
20 שנה לא הזזת את האוטו?

תגיד, לא נפגשנו בשטח רק לפני שבועיים? [emoji4]

המשוטט, החומר המרכזי שם הוא האוויר.
בכל מקרה הזמנתי אחד מאיש שטח.
בלי הרבה ציפיות. בעיקרון הוא מיועד להיות סוכל שמש לחלון אלא אם יפתיע לטובה

גיא
16-06-17, 10:06
תגיד, לא נפגשנו בשטח רק לפני שבועיים? [emoji4]
ה

חשבנו שאתה מחכה לאיזה חלקי חילוף מאמזון ..
[emoji51][emoji24]

ד ו ר ו ן
23-06-17, 14:22
הגיעו המזרונים.
מתנפח מאליו עם עם עזרה של כמה נשיפות להקשיח (הבדל ברור מול ניפוח עצמי בלבד) אבל בהחלט כשפותחים את השסתום בפעם הראשונה שומעים שנשאב אויר פנימה.

בחינה השוואתית מול מזרוני ערבה במבחן הקוביה/אבן מתחת לאוהל הם לוקחים בגדול, בלי ספק בכלל.
לדעתי מהבחינה הזו הם לא נופלים מזרוני ספוג 8 סמ רגילים.

הגיברת ביצעה בקרת איכות..

מבחינת נפח אחסון, חצי מזרון ערבה.

מבחינתי הצלחה.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170623/e305784a696b9c42fa420b3977549bd0.jpg

ד ו ר ו ן
05-08-17, 19:18
בדיקת שטח ראשונה, מבחינתי לוקח בלי להתבלבל את המזרוני 5ס"מ ספוג, אין מה להשוות.

גם מול מזרוני ספוג 7+ס"מ "מזרון רהט", אין מה להתבייש, המזרון מעט יותר נוקשה כשנותנים כמה נשיפות מעבר לניפוח העצמי שלו.

הבידוד מהקרקע מצויין, בשכיבה לא היה מגע עם הקרקע, למרות סיבובים ושכיבה על הצד וכו'.

הפתעה קטנה בתוך האריזה- קיט תיקון עם פצ'ים בצבעים תואמים למזרון.

שגיא S
05-08-17, 23:30
בדיקת שטח ראשונה, מבחינתי לוקח בלי להתבלבל את המזרוני 5ס"מ ספוג, אין מה להשוות.

גם מול מזרוני ספוג 7+ס"מ "מזרון רהט", אין מה להתבייש, המזרון מעט יותר נוקשה כשנותנים כמה נשיפות מעבר לניפוח העצמי שלו.

הבידוד מהקרקע מצויין, בשכיבה לא היה מגע עם הקרקע, למרות סיבובים ושכיבה על הצד וכו'.

הפתעה קטנה בתוך האריזה- קיט תיקון עם פצ'ים בצבעים תואמים למזרון.

נשמע מעולה! אתה יכול לפרסם שוב את הלינק שממנו הזמנת?

ד ו ר ו ן
06-08-17, 21:49
נשמע מעולה! אתה יכול לפרסם שוב את הלינק שממנו הזמנת?

זה מה שהוזמן:

http://m.ebay.com/itm/Self-Inflate-Foam-Sleeping-Mat-Camping-Mattress-Air-Bed-Double-Single-Roll-Up-IM-orange-/162285245222?nav=WATCHING_ACTIVE&skus=Color:orange&varId=461275426503

מצד שני,
באיש שטח, יש עכשיו מבצע על מזרונים דומים מאד, רק במעט מעל המחיר באיביי- אם היה בזמנו המבצע הייתי רוכש מאישטח.
בכל מקרה, אם אתה נגיש לשם, תוכל להתרשם מהמוצר, לפי התיאור והתמונות הוא די זהה.

boaz avrahami
06-08-17, 22:29
תדווח גם כשתישן על אבנים ולא רק על חול כמו השבוע

שלי ( מאיש שטח) עדיין לא נפתח כי המזגן של האוהל התקלקל

ד ו ר ו ן
06-08-17, 23:42
את מבחן האבן/קוביה ביצענו עוד בבית.

מבטיח לעדכן אם יהיו רג'קטים.

לגבי המיזוג,
מאחה"צ והלאה היה מזג אויר מעולה עד כמעט קריר.

אם מה שאתה מחפש זה להיות בחוץ, אז צא מאוחר, כמו שאנחנו עשינו, ותרוויח את המדבר.

גיא
07-08-17, 00:59
איך במעט יותר ?
איש שטח 200₪ ואיביי 120 שח ...

או שאני מפספס משהו ?

ד ו ר ו ן
07-08-17, 01:14
היה ב-150.. אולי נגמר המבצע.

המשוטט
30-08-17, 12:23
אופציה חדשה נוספה - דוקטלון (אני יודע .....דקטלון.....אבל אחרי הרבה ריסוסים בתפו״א זה נתפס[emoji12] )

היתה שעה לשרוף עד לפגישה

עשיתי סיבוב קצר וברחתי.....כאילו מחלקים שם בחינם[emoji33] https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170830/407dbc543fb83338853ca6252bd838e0.jpghttp s://uploads.tapatalk-cdn.com/20170830/bbd8b0b03cdcca6c8f87462d1578fc01.jpghttp s://uploads.tapatalk-cdn.com/20170830/c7b5066270821e710577ee555db5683f.jpg

GodsFather
30-08-17, 12:42
מעניין האם יש זוגי?

המשוטט
30-08-17, 12:45
אלו שני הדגמים שהיו...

ד ו ר ו ן
30-08-17, 13:32
הם דקים מידי..

המשוטט
30-08-17, 13:43
חבר שלי בדיוק מחפש מזרנים לילדים....אני חושב שלהם זה מספיק

נמרוד
04-09-17, 18:37
הזמנתי מזרון אחד לפי הקישור שדורון שם (http://www.ebay.com/itm/Self-Inflate-Foam-Sleeping-Mat-Camping-Mattress-Air-Bed-Double-Single-Roll-Up-IM/162285245222?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3A IT&_trksid=p2060353.m2749.l2649) ולפני שבוע יצא לנו להשתמש בו ללילה אחד בשטח.

בסך הכל חביב. עבורי נתן חוויה סבירה, לילדות שניסו אותו היה בסדר גמור. לא פחות טוב ממזרון ספוג שלושה ס"מ שהם רגילות לישון עליו, ומתקפל לנפח קטן יותר. לא משתווה למזרון 8 ס"מ קשיח שאשתי ישנה עליו בשטח - אבל גם תופס רבע מהנפח.

jacob72
04-09-17, 20:32
הזמנתי מזרון אחד לפי הקישור שדורון שם (http://www.ebay.com/itm/Self-Inflate-Foam-Sleeping-Mat-Camping-Mattress-Air-Bed-Double-Single-Roll-Up-IM/162285245222?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3A IT&_trksid=p2060353.m2749.l2649) ולפני שבוע יצא לנו להשתמש בו ללילה אחד בשטח.

בסך הכל חביב. עבורי נתן חוויה סבירה, לילדות שניסו אותו היה בסדר גמור. לא פחות טוב ממזרון ספוג שלושה ס"מ שהם רגילות לישון עליו, ומתקפל לנפח קטן יותר. לא משתווה למזרון 8 ס"מ קשיח שאשתי ישנה עליו בשטח - אבל גם תופס רבע מהנפח.יש גם מזרמים מתנפחים בעובי ל 8 סמ.
הם רק יקרים יותר.

סולי
05-09-17, 07:42
יש קישור לכזה דבר?

ד ו ר ו ן
05-09-17, 08:51
הם לא יקרים בהרבה אבל המשלוח מאד יקר, כי איכשהו המוכרים מאוסטרליה/לא רוצים לשלוח לישראל/מחיר בסיס גבוה אצל חלקם.

לא מצאתי כאלו מהמזרח.

סולי
05-09-17, 11:10
יש קישור ? אפשר לראות?

GodsFather
05-09-17, 11:18
הם לא יקרים בהרבה אבל המשלוח מאד יקר, כי איכשהו המוכרים מאוסטרליה/לא רוצים לשלוח לישראל/מחיר בסיס גבוה אצל חלקם.

לא מצאתי כאלו מהמזרח.יש חבר פורום שחי בניו זילנד, אולי הוא יכול לעזור בשילוח?

golyat
05-09-17, 11:20
קניתי ב300 שקל לאחד שנה שעברה פה בארץ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ד ו ר ו ן
05-09-17, 13:00
קניתי ב300 שקל לאחד שנה שעברה פה בארץ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
אז באוסטרליה זה 370 לזוגי..

ד ו ר ו ן
05-09-17, 16:39
יש קישור ? אפשר לראות?

https://www.ebay.com/itm/122018163020

סולי
05-09-17, 17:38
מגניב! תודה רבה...

erezgur
15-09-17, 12:49
המזרון שלי מ"איש שטח", הכתום (http://www.e-shetach.co.il/pl_product~7296049156027~74~176.htm?utm_ source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=Pesah%2017) ברשותי כבר מספר שנים אבל בשימוש מועט בלבד (רק כאשר אשתי מצטרפת) בבדיקה שעשיתי היום (לאחר חשד שהתברר כנכון) - אוויר דולף ממספר מקומות (חור ליד פתח המילוי ועוד מספר מקומות קטנים כנראה לאורך התפר בין שני הצדדים.

אז שוב הנושא הפך להיות אקטואלי אצלי.

או שארכוש אחד זהה מאיש-שטח, או מזרון כמו שדורון פרסם (אישית מעדיף מוכרים עם ציונים גבוהים יותר באיביי) או שאשבר וארכוש מזרון סבא-בני נוסף, למרות הנפח הגדול יותר ברב ובאחסון בביית, השינה ללא ספק טובה יותר עליו.

כרגע בהתלבטות.. אם למישהו יש תובנות חדשות בנושא, אני קשוב...

ד ו ר ו ן
15-09-17, 13:57
אישטח מוכרים עכשיו ב-170, מול ההפרש של 40שח לאיביי הייתי קונה אצל עידן (כשקניתי המחיר היה 270).

שים לב שיש גם מזרונים כאלו ב 7.5 וגם 10סמ וזה לדעתי לוקח בגדול מזרון שהוא רק ספוג או רק אויר (המתנפחים מאליהם משולבים ספוג ואויר).

erezgur
15-09-17, 14:30
המזרון המתנפח מאליו שיש לי כיום הוא בדיוק הכתום שבקישור לחנות של עידן.

קצת מציק לי שלאחר שנים בודדות עם פעמיים-שלוש בשנה לכ היותר שעושים בו שימוש (ושומרים עליו היטב, פרוש בביית ולא מגולגל) - יש דליפות אוויר ממספר מקומות. לכן טרם הזמנתי אותו שוב (במקור שילמתי גם קרוב ל-300 שח).

מהם המזרונים העבים יותר שהזכרת?

ד ו ר ו ן
15-09-17, 14:48
יש ברשת ויש במחיר די זהה בארץ בקמפינגלייף אם אני לא טועה.׳

יותר יקר מה-5סמ

E-Shetach
16-09-17, 06:40
המזרון שלי מ"איש שטח", הכתום (http://www.e-shetach.co.il/pl_product~7296049156027~74~176.htm?utm_ source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=Pesah%2017) ברשותי כבר מספר שנים אבל בשימוש מועט בלבד (רק כאשר אשתי מצטרפת) בבדיקה שעשיתי היום (לאחר חשד שהתברר כנכון) - אוויר דולף ממספר מקומות (חור ליד פתח המילוי ועוד מספר מקומות קטנים כנראה לאורך התפר בין שני הצדדים.

אז שוב הנושא הפך להיות אקטואלי אצלי.

או שארכוש אחד זהה מאיש-שטח, או מזרון כמו שדורון פרסם (אישית מעדיף מוכרים עם ציונים גבוהים יותר באיביי) או שאשבר וארכוש מזרון סבא-בני נוסף, למרות הנפח הגדול יותר ברב ובאחסון בביית, השינה ללא ספק טובה יותר עליו.

כרגע בהתלבטות.. אם למישהו יש תובנות חדשות בנושא, אני קשוב...

ארז שלום,

למוצר הנ"ל יש אחריות לכל החיים על השסתום, התפרים וההדבקות.
במידה ויש לך בריחת אוויר בהדבקות, אתה מוזמן להביא אלינו ולקבל חדש במקום.
במידה ויש חור בבד המזרן, תקן אותו עם ערכת התיקון המצורפת למזרן (תוכל לקבל אצלנו ערכה נוספת במידת הצורך).

צוות איש שטח

erezgur
16-09-17, 08:43
תודה עידן / איש שטח,

אתם שוב מוכיחים שיש מתחרה לאמזון בישראל מבחינת השירות :)

האמת שאתמול החלטתי לנסות בדיוק את זה - מצאתי כ-7 חורים סביב שולי המזרון (לא בדיוק בתפר אבל כולם בגוף המזרון עצמו ממש בצמוד לתפר) ובעזרת הערכה שצורפה למזרון עשיתי "מבצע פנצ'ר" ותיקנתי את מה שראיתי.

הבוקר נבדק שוב - באחד המקומות כנראה לא הדבקתי טוב ומצאתי גם עוד חור אחד לפחות. אתרן ואדביק את מה שצריך ונראה. המצב כבר יותר טוב, לכן אני יותר אופטימי.

בכל מקרה אשמח לקבל ערכה חדשה לתיקון כי כנראה הדבק כבר נגמר / ייגמר היום. אזכיר לכם ברכישה הבאה שלי.

גיא
19-09-17, 11:23
הוזמן בלילה לבן והגיע היום .. עכשיו צריך למצוא זמן לנסות.

תודה.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170919/e337bc86c583407eacd19906cf77c6bc.jpg

GodsFather
19-09-17, 17:44
כנל אצלי. מתכוון לנסות בחמישי הקרוב.

גיא
19-09-17, 22:27
פתחנו. שמנו על הרצפה .. כנראה ציפיתי למשהו אחר. זה לא התנפח.

בכל מקרה כשרוצים לקפל. פשוט מגלגלים עם שסתום פתוח ודוחפים לתיק ? השסתום נשאר פתוח תמיד ?

boaz avrahami
19-09-17, 22:33
הצלחת להצחיק אותי.
זה לא מגיע לרמת הניפוח המקסימלי אבל נשאר לך רק כמה נשיפות וסגירת השסתום.

בקיפול אתה פותח שסתום ומגלגל תוך ״גיהוץ״ האוויר החוצה ואז סוגר שסתום את זה מיצר מעין וואקום שמתנגד לרצון להתנפח מחדש.
למען אריכות ימיו מומלץ לאפסן בבית פרוש ללא לחץ / שסתום פתוח

zivo
19-09-17, 23:04
ארז שלום,

במידה ויש חור בבד המזרן, תקן אותו עם ערכת התיקון המצורפת למזרן (תוכל לקבל אצלנו ערכה נוספת במידת הצורך).

צוות איש שטח

עידן,

שאפו גדול על המחיר והשרות.

דרך אגב, אני מוכרח להודות שהתגובה שלך ממש גרמה לרצות לקנות, אבל אני לא קונה כי פשוט בניגוד לכל החורנים, אני כבר מזמן לא ישן על הריצפה בשטח :-)

idanw
19-09-17, 23:32
תודה רבה לכולם על המחמאות, חשוב שתבינו שמדובר בעסק כלכלי ואנחנו לא עושים טובה לאף אחד ;) פשוט הבנו כבר מזמן שלקוח לא מבסוט הוא לא כלכלי לעסק בטווח הארוך ואנחנו רצים למרחקים ארוכים.

פתחנו. שמנו על הרצפה .. כנראה ציפיתי למשהו אחר. זה לא התנפח.

בכל מקרה כשרוצים לקפל. פשוט מגלגלים עם שסתום פתוח ודוחפים לתיק ? השסתום נשאר פתוח תמיד ?

גיא - לשאלתך: מזרן שעמד מקופל ולא מנופח יותר מיום-יומיים (ומזרן חדש הוא כזה) לא יתנפח מעצמו כמעט בכלל ותצטרך לנפח כמעט את כל נפחו בעזרת ריאותיך.
רק במידה ותאחסן את המזרן במצב פתוח ומנופח והוא יהיה מקופל רק לימים ספורים (זמן הטיול) הוא יתנפח מאליו בזמן פתיחת השסתום בכ80-90% מנפחו ואת היתר תצטרך לנפח בעצמך.

בנוסף - מזרנים שעמדו מקופלים מספר שנים יאבדו את יכולת הניפוח העצמית שלהם לגמרי.

הנתון הזה נכון לגבי מזרנים מתנפחים מעצמם מכל המותגים ובכל רמות המחיר.

עידן

גיא
19-09-17, 23:33
תודה.

כדאי לשים דף הסבר קצר בשקית ..
לטובת אלו שפעם ראשונה נתקלים.

ד ו ר ו ן
19-09-17, 23:48
פתחנו. שמנו על הרצפה .. כנראה ציפיתי למשהו אחר. זה לא התנפח

משעשע.. כן, רצוי וכדאי לתת כמה נשיפות לפני שסוגרים את השסתום.

GodsFather
22-09-17, 17:11
גם אצלי זוג מעידן כאמור , דווקא נפתחו והתנפחו יפה. קצת תוספת לחיזוק הקשיחות אבל עשו את העבודה נהדר.

חשוב מאד המדריך שנכתב כאן לשימור היכולת בעתיד. עכשיו צריך למצוא מקום במחסן...

erezgur
22-09-17, 17:34
עכשיו צריך למצוא מקום במחסן...

אפשר להיות גם יצירתיים -
להניח בין המיטה לקיר (במיוחד לקראת החורף הבא עלינו לטובה,
ברווח שבין ארון לקיר
מתחת למיטה
מעל ארון גדול
...

RINCEWIND
22-09-17, 17:46
עוד פתרון לאחסון, עכשיו צריך להרכיבhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170922/7c9ad5adc21f7933a9e675f7329acebd.jpg

jacob72
07-10-17, 16:57
עוד פתרון לאחסון, עכשיו צריך להרכיבhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170922/7c9ad5adc21f7933a9e675f7329acebd.jpg

Sent from my SM-G920F using Tapatalkגדול[emoji23] . אבל עם קצת רצינות,קניתי צימיגג 650 ליטר אטום למים. כל הבית נכנס לשם:5 מזרנים ושקשים,2 אוהלים 2 מחצלות כסאות בגדים. תענוג שווה כל שקל מבחינתי

ד ו ר ו ן
07-10-17, 17:39
במסגרת ההתייעלות יש גם כריות באותו הסגנון:

https://www.ebay.com/i/162624674107

הגיעו ובהחלט נותן פתרון ביחס לכריות מהבית.

הילדים משתמשים בהן גם בנסיעה.

jacob72
07-10-17, 17:46
במסגרת ההתייעלות יש גם כריות באותו הסגנון:

https://www.ebay.com/i/162624674107

הגיעו ובהחלט נותן פתרון ביחס לכריות מהבית.

הילדים משתמשים בהן גם בנסיעה.תתחדש. כרית זה כבר ארוע אחר ואינדיבידואלי. יש לנו כאלה הם אחלה .אבל בתכלס אין על המגע והרוך שיש בכרית אישית .ולכן אנו לוקחים את הכרית שבבית.

GodsFather
07-10-17, 18:04
עוד מוצר שמצריך אכסון יצירתי...

ד ו ר ו ן
07-10-17, 18:24
תתחדש. כרית זה כבר ארוע אחר ואינדיבידואלי. יש לנו כאלה הם אחלה .אבל בתכלס אין על המגע והרוך שיש בכרית אישית .ולכן אנו לוקחים את הכרית שבבית.
ברור.
נתתי לנשוא המבחן לאשר..

בנוסף, לא מנפחים למצב קשיח.

גיא
07-10-17, 21:53
בילינו כמה שעות בדקטלון בצרפת. בכמה סניפים. כמות ומגוון המוצרים הללו שיש פה ... אם היה לי כמה ק׳ג ספייר במזוודה.

RINCEWIND
08-10-17, 00:31
גדול[emoji23] . אבל עם קצת רצינות,קניתי צימיגג 650 ליטר אטום למים. כל הבית נכנס לשם:5 מזרנים ושקשים,2 אוהלים 2 מחצלות כסאות בגדים. תענוג שווה כל שקל מבחינתירק הזהרה לגבי צ'ימיגג, אל תשאיר חשוף לשמש. אני עשיתי את הטעות הזאת וכל הרצועות גומי התפוררו. פייר, מאכזב

jacob72
08-10-17, 00:56
רק הזהרה לגבי צ'ימיגג, אל תשאיר חשוף לשמש. אני עשיתי את הטעות הזאת וכל הרצועות גומי התפוררו. פייר, מאכזב

יש לי אותו שנה. עשה שימוש 6 טיולים ,עדיין נראה כמו חדש. אצלי אין רצועות גומי !
בלי קשר תקפוץ למחסן להם בי-ם ויסדרו לך הכל בלי תשלום.
116992

erezgur
24-10-17, 21:06
ארז שלום,

צוות איש שטח
עידן מצליח להפתיע מחדש באמת השירות וההגינות.

בחוה"מ סוכות קפצתי לחנות (רגע לפני שהיא נסגרת והם עוברים להיות אתר וירטואלי) עם המזרון והשארתי אותו לאחראי בחנות.
אתמול קיבלתי מזרון חדש מהקרטון, עם שליח עד אלי, ללא תוספת אגורה אחת.

שירות מדהים ברמה שאולי אפשר לצפות רק מענקים כמו אמזון, בהחלט מגיעה מילה טובה ושאפו ענק לעידן וצוות איש-שטח על הסטנדרטים הגבוהים שהם מציבים בנושא השירות לפני ואחרי הקנייה.

תודה !

-->