PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ לגבי שחרור מכשירי קשר מהמכס - BaoFeng UV-5R

tamir245
07-06-17, 20:51
שלום רב,הזמנתי זוג מכשירי קשר (לינק בהמשך) וקבלתי הודעה ראשונה מהמכס שהפריט ממתין לשחרור ע"י אישור שצריך להפיק ממשרד התקשורת (הידוע לשמצה...)
https://www.aliexpress.com/item/BaoFeng-UV-5R-long-range-wireless-Portable-Walkie-Talkie-power-5W-Professional-Dual-Band-VHF-UHF136/32447803339.html?spm=2114.13010608.0.0.n Ndq4m

אין לי נסיון עם התהליך הנ"ל, אבל הסתייעתי ב-UPS במקרה של ייבוא טלפונים אלחוטיים מאמזון (כל העלויות ומסים שולמו מראש) שהפיקו את האישור, ללא עלות נוספת מצידי, עם נתונים טכניים ששלחתי מאתר היצרן - הופק ושוחרר תוך כשבועיים מההגעה לארץ.שאלות להלן:
1. האם כדאי להשתמש בשירות UPS או אחרים בנושא זה - כדאי מבחינת עלויות שחרור, הפקת אישור ויכולת לקדם את הנושא במהירות?
2. האם מישהו התנסה בשחרור ספציפי של פריט זה מהמכס לאחרונה - האם ניתן בכלל לקבל אישור ממשרד התקשורת (תדרים/עוצמת שידור וכו'..) אודותיו?
3. במידה שלא ניתן להפיק אישור - כיצד ניתן להחזיר מוצר שתקוע במכס חזרה לשולח, מבלי להכנס לתשלום עבור עלויות אחסון?
תודה מראש!

zerez
07-06-17, 21:00
אם אתה לא חובב רדיו לא תוכל לשחרר אותם.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

tamir245
07-06-17, 21:13
תודה, אינני חובב רדיו.

מה הדרך המהירה ויעילה ביותר לשחרר מהמכס ולהחזיר לשולח?כדי לחסוך את העלויות האחסון שיגבו..

boaz avrahami
07-06-17, 22:04
לבקש מהמשלח

לא בטוח שלא יהיה כדאי לנטוש אותם.
השילוח חזרה לא בהכרח חינם

boaz avrahami
07-06-17, 23:54
אגב, הציוד לא במכס אלא אצל המשלח.
המשלח נאמן של המכס ולא יכול להכניס אותם לארץ ללא טופס התרה לפי דרישות היבוא בארץ ותשלום המיסים.

לכן האםשרויות הן כאלו-
להסב את המשלוח על שם מי שרשאי ליבא אותם ( חובב רדיו).

לבקש מהמשלח להחזיר לשולח ( בדוק עלות).

לנטוש את המשלוח ולספוג את ההפסד

גיא
26-06-17, 12:24
עוד אחד קבל ׳ממתין לבדיקה במכס׳ ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

erezgur
26-06-17, 15:12
עם המעבר למיון החדש במודיעין, אנחנו צריכים להתרגל לכך שהאחוזים (של החבילות שעוצרות במכס) ילכו ויעלו מאד - הם אמורים להעביר את כל החבילות שיקוף ...

sgill
27-06-17, 00:01
לדעתי החבילה בדואר המרכזי (לא השכונתי) ולא אצל המשלח.
אני קבלתי הודעה כזאת לפני כשנתיים כששלחתי מכשיר כזה בדיוק.
הגעתי לדואר המרכזי בתל אביב והפנו אותי ל"מהנדס" שלהם אליו הייתי אמור להביא את האישורים.
באין אישורים, התווכחתי איתו חצי שעה שזה צעצוע לילד ושכל החברים שלו כבר קבלו את שלהם לשחק בחופש הגדול.
ה"מהנדס" חיפש את הספציפקציות של המכשיר באינטרנט ולמזלי הכל היה בסינית. (היום כבר יש אנגלית כנראה).
בקיצור הוא שחרר לי את זה בלי אישורים.
אני במקומך הייתי נוטש ומזמין שוב או קונה את אותו מכשיר ממוכרים פרטיים בארץ באזור ה 200 ש"ח ולא מסתכן שוב.

biranit50
22-03-20, 17:14
האם טופס בקשה להחזיר לשולח נענה בחיוב?
מה לכתוב?
מסרב לקבל או יבוא בלתי חוקי

מישהו בקש להחזיר נענה וקיבל זיכוי?

guy888
22-03-20, 17:21
פשוט לרשום מבקש להחזיר לשולח. לציין מספר מעקב.

אפשר לבקש כסף חזרה מהשולח, תלוי בשולח.
תעקוב אחרי המשלוח חזרה לארץ המצוא וכשמגיע תבקש החזר

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

-->