PDA

צפייה בגרסה מלאה : תשלום עבור בדיקת סט הגבהה

wonderd
09-06-17, 08:25
קראתי פה שבדיקה ואישור עולים כסף,
אם לפני שנתיים הותקן אצלי סט הגבהה כלשהו ע"י מתקין שהיום הוא מורשה - למה אני צריך לשלם לו על האישור? הרי הם מסתכלים לוודא שזה מה שהם התקינו ומוציאים דף מהמדפסת...

לא?

Pageup
09-06-17, 08:45
קראתי פה שבדיקה ואישור עולים כסף,
אם לפני שנתיים הותקן אצלי סט הגבהה כלשהו ע"י מתקין שהיום הוא מורשה - למה אני צריך לשלם לו על האישור? הרי הם מסתכלים לוודא שזה מה שהם התקינו ומוציאים דף מהמדפסת...

לא?

לפני שנתיים לא הייתה "עבודה" ברישום/בדיקה. היום כן, לכן באופן עקרוני היום צריך לעלות
טיפה יותר יקר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה שעולה לו כסף (זמן = כסף).
אם אתה מזמין טכנאי הביתה ומתברר שאין תקלה אתה משלם לו על הזמן?
כל עוד העלות היא סבירה אני חושב שיש בזה הצדקה. ברור שמתקין שלא יקח
על זה עלות זה יחשב לו כנקודות זכות.

wonderd
09-06-17, 08:55
אם לדוגמה אני רוכש מחברה מסוימת וו גרירה, הולך להתקין אצל מי שבא לי ואחר כך חוזר אל החברה המסוימת לבדיקה ואישורים - לא מחייבים אותי..
אני חושב שזה צריך להיות דומה ולו רק בשביל השירות..

Micha
09-06-17, 13:21
מה יש לבדוק ולאשר בוו גרירה ?

מעבר לזה, כאן צריך לעשות פעולות כמו בדיקת/כיוון פרונט אבל זה לא הנושא.
אתה רוצה משהו "בשביל השירות" - אז תקווה שהמתקין שלך באמת ייתן לך שירות טוב - אבל למה חינם ?

wonderd
09-06-17, 13:37
מה קשור כיוון פרונט? לא ביקשתי התקנה, יש רכיבים שהותקנו אצל מישהו - הוא צריך לאשר לי את ההתקנה לא את הכיוון פרונט... גם בזמן ההתקנה שלחו אותי בלי כיוון ואני עשיתי עצמאית.
אם ה"בדיקה" הופכת לתהליך אז באמת צריך לשלם להם משהו על זה אבל אם מדובר על הסתכלות וחתימה על דפים...

Micha
09-06-17, 14:14
לפני שהיה צורך לרשום, לא היה אכפת לו אם עשית כיוון פרונט או לא.
היום - כאשר הוא מוסמך לתת אישור (וכתוצאה מכך גם אחראי לכל התהליך) - הוא חייב לוודא שעשית !!

חוצ'מזה ובלי קשר - אני בעד שירות טוב. בעד שירות מעולה. אני שמח אם מציעים לי אותו חינם אבל מצפה ומבין שצריך לשלם עליו.

asafk
09-06-17, 14:28
אני דווקא כן מתנגד לקבל שירות בחינם. אף אחד לא מפסיד כסף ואם קיבלת משהו בחינם, אתה משלם עליו במקום אחר.

אסף.

assafy
09-06-17, 17:07
כדי שיאשר את ההתקנה חייב להיות מלווה באישור כיוון פרונט ואורות.
המתקין שלי לא גבה תשלום על האישור (על התקנה שנעשתה אצלו לפני שנה) אלא על דמי טיפול במשרד הרישוי (הם טיפלו וקיבלתי את הרישיון בדואר).

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

wonderd
10-06-17, 09:34
בקיצור בשורה התחתונה אתם אומרים שזה לא רק להוציא דף מהמדפסת אלא כרוכות בזה עוד התעסקויות..
במקרה כזה ברור ששווה לשלם, אף אחד לא עובד בחינם כמובן.

תודה.

-->