PDA

צפייה בגרסה מלאה : נפגעי איסוזו טרופר

יהונתן בהיר
10-12-05, 12:30
שלום לכל הנוכחים בפורום
גם אם אין לכם נגיעה ישירה לנושא אתם ודאי מכירים מישהו שיש לו ואנא, העבירו את זה הלאה.
מתארגנת קבוצה של נפגעי איסוזו טרופר.
(מי שיש לו או היה לו יודע ודאי על מה אני מדבר).
נא ליצור עימי קשר דרך הדוא"ל [email protected] (יהונתן)
או דרך הנייד: 052-2261230
גם אם היה לך טרופר והצלחת להיפטר ממנו ולגלגל את הצרה הלאה עדין לא מאוחר. דרושה מסה קריטית של חברים על מנת ליצור מנוף ולהגיע להישגים.

avivweis
24-12-05, 02:39
על מה מדובר?

barak4*4
24-12-05, 08:08
אם אין לך איסוזו ולפי השאלה אני מניח שאין לך, זה לא ממש רלוונטי עבורך.

avivweis
25-12-05, 18:55
השאלה היא למה בעצם לא לקנות אחת כזו?

bustan
26-12-05, 16:50
בתור אחד שעבד במוסך UMI שמטפל גם באיסוזו, ראיתי הרבה נפגעים כאלה. אם אתה מחפש הרבה כאלה אולי כדאי שתנסה לעבור במוסכים ולשאול את העובדים על שמות של בעלי טרופר שנפגעו...

בהצלחה

jeep137
18-08-06, 11:40
אני בעל איסוזו 2002 שקניתי לפני חודש, ללא ידע מוקדם על הבעיות שאתה מדבר , הייתי מעוניין לדעת על איזה "מחלות "יש לטרופר וכיצד ניתן להימנע מהם.

ronaldo
18-08-06, 21:00
כגוף צרכנים, אנו צריכים להיות ברורים ולידרוש:
אחריות LIFE TIME מוכרזת ע"י ISUZU\UMI על בעיות ש-ISUZU מכירה:
- טורבו
- סולר במים
- סולר בשמן

לפני בתי המשפט, להפגש עם מנכ"ל\יו"ר UMI ולנסות להגיע מצב WIN-WIN .
ישפר שם UMI ותהליכים ויתן לנו שקט נפשי למוצר.
שילחמו בשבילינו - הלקוחות שלהם - ב-GM\ISUZU .
הבעיה היא עולמית, ויש מדינות שהסיגו יותר ויש שפחות.

YUDITH123
10-02-08, 12:22
יהונתן שלום לא ניתן להשיגך בנייד ולא במייל ברשותי איסוזו טרופר שנת 2001 דיזל לאחר החלפת מזרקים שלושה פעמים אוכלת מרורים מהאוטו מבקש לקחת חלק פעיל בתביעה במידה ומתגבשת קבוצה לתביעה ייצוגית כרגע בעית סולר במים בדחיפות מחכה לתשובתך

יונתןמצפה
10-02-08, 12:45
יהונתן שלום לא ניתן להשיגך בנייד ולא במייל ברשותי איסוזו טרופר שנת 2001 דיזל לאחר החלפת מזרקים שלושה פעמים אוכלת מרורים מהאוטו מבקש לקחת חלק פעיל בתביעה במידה ומתגבשת קבוצה לתביעה ייצוגית כרגע בעית סולר במים בדחיפות מחכה לתשובתך

יהודי(ת) שלום. ברוך(ה) הבא(ה) לפורום.
שים לב לתאריך הרשום בהודעה המקורית, ההודעה פורסמה לפני שנתיים והתגובה האחרונה בנושא הייתה לפני יותר משנה וחצי...

-->