PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי״ה - המלצה לרכב שבע מקומות

ishc
25-06-17, 21:24
הנוסעים: זוג הורים +4, שלושה מתוכם תינוקות (כיסאות/סלקלים) וילד אחד על בוסטר.
דרישות: אמין, חסכוני יחסית, גיר אוט׳
תקציב: 25-30k
קילומטראז׳ שנתי: סביב 20 אלף

מדובר על זוג שהרכב הוא אמצעי להגעה מ-א ל-ב.
מעניין אותם מינימום תקלות, מינימום דלק ומקסימום מקום.
רצוי שבפתיחת מושבים מלאה עדיין ישאר תא מטען כל שהוא בשביל עגלות וכאלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ש01
26-06-17, 10:32
סברבן ישן דיזל או מוסב גז.
ספארי מוסב גז.
באירופה אין, לדעתי, מספיק ילודה לרכבים מתאימים (היו פעם וולואים ופיזואים סטישן עם ספסל נוסף מתקפל).
היה פעם את הפיאט מולטיפלה (6 מקומות רחב) , כחדש חוץ מהתקלה העיצובית המכוונת, היתה רכב מצויין (דיזל ידני, שתי שורות של 3 נוסעים ותא מטען). היו לי 3 כאלו להסעת עובדים. נזכרתי, היה גם סיטרואן ג'מפי

גילוי נאות - אצלי לא תמצא מלוכסנים.

ishc
26-06-17, 11:59
אני יבהיר, מדובר על זוג שאין להם טיפת עניין במוטוריקה באשר היא. לא מעוניינים ולא פותחים מכסה מנוע. הרכב צריך לשרת אותה לנסיעה וצריך להיות מסוגל להכיל את המשפחה. לעבור מבחן שנתי בצורה נורמלית ולהכנס פעם בשנה (בשאיפה) למוסך לטיפול.
סאברבן ישן, ספארי וכל מיני שאר חיות משנות התשעים הם לא הכיוון פה.

נדב ש.
26-06-17, 12:08
גם אני עם 4 ילדים, קרייזלר וויאג׳ר 2001-2005, מרווח, 7 מקומות אמיתיים ועוד נישאר בגאז׳, נוחות ואיבזור מעל לכולם, יש מוסבים לגז ואין בעיה עם זה(אני אישית לא אוהב אז 3 שנים רק בנזין ממוצע 1 ל 7 משולב), היתה לי כזאת 3 שנים חוץ מטיפולים שום דבר אחר, מנוע v6 פשוט עם גיר פשוט, טיימינג שרשרת, טיפול שמן פילטר שמן, פעם ב... פלגים וזהו.
לשים לב בקניה שיהיה עם היסטוריה ונוזל קירור, מבחינת חשמל דלתות חשמליות נפתחות בלחיצת כפתור עם אפשרות פתיחה ע"י ידית, לשים לב שתקין ועובד אם זה מעניין.

ש01
26-06-17, 12:57
[QUOTE=ishc;754904]אני יבהיר, מדובר על זוג שאין להם טיפת עניין במוטוריקה באשר היא. לא מעוניינים ולא פותחים מכסה מנוע. הרכב צריך לשרת אותה לנסיעה וצריך להיות מסוגל להכיל את המשפחה. לעבור מבחן שנתי בצורה נורמלית ולהכנס פעם בשנה (בשאיפה) למוסך לטיפול.

בגלל זה אמריקה!
והנוחות, והפשטות, והאבזור...

דרור ברלי
26-06-17, 14:16
בבקשה: מיניוואנים שמנמנים עם המון מרחב פנימי וניהוג מספיק רע על מנת להתחבב על שונאי מוטוריקה... שמתאימים בול להגדרה.

מזדה MPV
קרייזלר וויאג'ר
יונדאי טראג'ט
קיה קרניבל
סנגיונג רודיוס

המזדה והקרייזלר עם מנועי V6 בנזין בלבד. לא חסכוניים אבל הביצועים טובים.
פעם היה גם טויוטה פריוויה שהיה נהדר וגם הצליח בישראל. אבל זה בדגש על ''היה''. אין עוד.

ולמי שצריך מיניוואן אבל חשוב לו איך זה נוסע:

פורד גלקסי/S-MAX

ishc
26-06-17, 16:18
באמת שלא מעניין אף אחד איך זה נוסע בסיבובים. פשוט שיסע סביר בקו ישר ושיהיה מרווח.
איך השברולט אפלנדר למשל?
ואיך גירסאות הדיזל של היונדאי והקאיה?

נדב ש.
26-06-17, 16:29
פורד גלקסי/s max לא ניכנס לו בתקציב לדעתי.
פריוויה שנות ה 90+ , היתה לשכני וכל פעם היה רודף אחרי חלפים.
מזדה mpv זאת יפנית בתחפושת, יענו מנסה להיות אמריקאית ו היא לא, בתקציב שלו זה רכב בן 10 בערך, מחלות כמו קויילים שהולכים ולא זולים וכו'.
כל השאר דיזלים שיקרים ומסובכים יותר לתחזוקה עם מנועים יותר מורכבים ומוגדשים שגמעו מאות אלפי קמ ולא הכי אמינים מכל מיני סיבות.
בזמנו שקניתי את הוויאג׳ר עשיתי תחקיר מקיף....
יש גם פיג׳ו 307sw אם אני לא טועה בדגם וזוכר נכון פרייבט עם 7 מקומות אבל לא נשאר לך תא מטען ו.... זה עדיין פיג׳ו....

- - - Updated - - -

באמת שלא מעניין אף אחד איך זה נוסע בסיבובים. פשוט שיסע סביר בקו ישר ושיהיה מרווח.
איך השברולט אפלנדר למשל?
ואיך גירסאות הדיזל של היונדאי והקאיה?

אפלנדר זה עדיין השברולט האמריקאי, שים לב שיש דגם ארוך ודגם קצר, גם שם הכל חשמלי, מפנק ומרווח, מחלות- הגיר נוטה למות ושיפוץ לא זול, בולמים מאחור מיוחדים שמעלים ומורידים את המרכב גם לא זולים אם מתקלקלים, נאבות שהולכות לפעמים, כבל העברת הילוכים שניתקע...

nirs
26-06-17, 16:38
מזדה 5, קצת צפוף אך אפשר להסתדר

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Asaf-a
26-06-17, 17:46
התקציב ככ נמוך עבור רכבים שעלו 150000-280000 שקלים כחדשים וכרגע הם רגע לפני הגדרת נבלה / מפלצת מוצצת.

הייתי מתפשר על הגודל לטובת מודל פחות ישן ובודק:
מזדה5
סיטרואן פיקסו (הרבה רכב לשקל, אך מגלם סיכון באמינות).
רנו / דאציה לוגאן, אם נכנסת בתקציב.
או מגדיל התקציב מחפש הונדה frv

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

אבנר ברוך
26-06-17, 19:57
לגבי פורד גלקסי/S-MAX -

מקורות יודעי דבר הזהירו אותי להתרחק מדגמים אלו, בעיקר בגלל יוקר החלפים.

אני בתהליך חיפוש דומה, שוקל ללכת על מזדה 5 משיקולי ירידת ערך, שווי שוק, תחזוקה יחסית זולה (תדירות טיפולים, מחלות, מחיר חלפים).

Asaf-a
26-06-17, 20:31
לגבי פורד גלקסי/S-MAX -

מקורות יודעי דבר הזהירו אותי להתרחק מדגמים אלו, בעיקר בגלל יוקר החלפים.

אני בתהליך חיפוש דומה, שוקל ללכת על מזדה 5 משיקולי ירידת ערך, שווי שוק, תחזוקה יחסית זולה (תדירות טיפולים, מחלות, מחיר חלפים).
ב25-30 אלף שקלים וגם בפי שניים מכך אין גלקסי / אס מקס תקינים וראויים.

דרור ברלי
26-06-17, 20:45
זהירות מהסיטרואן פיקאסו.
גיר רובוטי חד מצמדי איום ונורא ובאמת לא אמין.

זו באמת קטגוריה של מכוניות מגעילות אחת-אחת.

כנראה שמזדה 5 היא הפשרה הכי טובה. הכי קטנה כאן ורק 6 מושבים, אבל לפחות אתה לא מהמר על אמינות.

itayhi
26-06-17, 21:24
אתה מכיר את דעתי. קרייזלר וויאג׳ר מהמודלים הנכונים תתן
את התמורה הכי טובה במחירים האלו תמורת עוד 10-15 אחוז
בהוצאות על הדלק.
הוא גם היחיד (חוץ מהסאנג יאנג רודיוס) שנותן
7 מקומות אמיתיים שגם נוח לגשת אליהם ועדיין
נשאר בגאז׳ מכובד יחסית.
באופן אישי הייתי מחפש את הדגם הארוך
כי במקרה הספציפי שאתה מדבר עליו כנראה
שצריך יותר מעגלה אחת בבגאז׳.

הרבה כאלו שמשו משפחות שלא נסעו הרבה
ואפשר למצוא מציאות בפחות מ15 אש"ח.
תעזור להם למצוא אקזמפלר ראוי והם יהנו
ממנו מאוד.
ממליץ לחפשאת הדגמים הפשוטים. מושבי
בד. דלתות ידניות ולמרות ה"פאר" כדאי ליפול
על הדגם שהשורה האמצעית היא מושב כפול
ולא שתי "כורסאות".

בהצלחה!

Derish
26-06-17, 21:44
אני מאד מעריך אנשים שיודעים לחיות לפי היכולות והתקציב שלהם, אבל לדעתי זה אחד המקרים בהם עדיף לקחת הלוואה, להתקדם בשנתון, ולקנות משהו יפני כמו טויוטה ורסו, הונדה FRV או מיצובישי גרנדיס.

אם מתעקשים על התקציב הנוכחי, ואם מוצאים אחת במצב טוב, הייתי מוסיף לרשימה את היונדאי טראג'ט.

נ.ב. שבעה מקומות

Asaf-a
26-06-17, 23:43
אני מאד מעריך אנשים שיודעים לחיות לפי היכולות והתקציב שלהם, אבל לדעתי זה אחד המקרים בהם עדיף לקחת הלוואה, להתקדם בשנתון, ולקנות משהו יפני כמו טויוטה ורסו, הונדה FRV או מיצובישי גרנדיס.

אם מתעקשים על התקציב הנוכחי, ואם מוצאים אחת במצב טוב, הייתי מוסיף לרשימה את היונדאי טראג'ט.

נ.ב. שבעה מקומות
מה לעשות אך זוג + ארבעה ילדים = 6 מקומות, כלומר עקרונית frv או מולטיפלה ייתנו מענה ויותירו תא מטען סביר.

zagi
27-06-17, 10:33
אני גם במצב דומה , מישהו יכול לחוות דעה על הרנו לוגאן ?

נדב ש.
27-06-17, 13:31
מה לעשות אך זוג + ארבעה ילדים = 6 מקומות, כלומר עקרונית frv או מולטיפלה ייתנו מענה ויותירו תא מטען סביר.

יקרים לאחזקה לדעתי.

doronbe
28-06-17, 23:44
חבר מכר קיה קרניבל 2007 ב35 א''ש. היה ממש מרוצה. שבעה מקומות אמיתיים , גדול ומרווח.
דיזל חסכוני.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

-->