PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכשיר\תוכנה ניווט + שיתוף מיקום ONLINE לחברים לטיול ?

oferc
04-07-17, 11:28
משהוא מכיר מכשיר או תוכנת ניווט שמתחברת לחברים בקבוצת טיול ומשתפת את מיקום החברים בקבוצה ?

אני זוכר שבתוכנת אדמה היתה פונקציה כזאת אבל חוץ מזה היא קצת בעייתית ולא נוחה לניווט , אשמח לדעת אם יש עוד אופציות חוץ מאדמה.

יאיר_א
04-07-17, 11:50
בגרוטראלי האחרון השתמשנו באפליקציית Off Road כאשר כל המשתתפים חלקו את אותו קובץ נווט ויכולנו לראות בזמן אמת את המיקומים של כל הרכבים. קובץ הנווט שותף על ידי מארגני האירוע וכולנו הגדרנו באפליקציה 'קוד קבוצה' זהה.

על מכשיר אנדרואיד ובמשך שלושה ימים האפליקציה הייתה יציבה ומהירה מאוד. האופציה לראות את מיקומי הרכבים האחרים הוכחה כשימושית מאוד !

מעבר לזה, השתמשנו במפות offline שאפשרו נווט גם ללא קליטה סלולארית (באיזור ללא קליטה, קובץ הנווט והמפות זמינים אבל אי אפשר לראות עדכוני מיקום של משתתפים אחרים)

יאיר

יונתןמצפה
04-07-17, 11:52
קיים באורוקס. לא התנסיתי עדיין בפונקציה.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

tamir128
04-07-17, 12:08
בגירסאות קודמות באורוקס הממשק לא היה ממש ידידותי.
לדעתי בגירסה 7 שיפרו את הנושא אבל לא יצא לי לנסות.

נדב42
04-07-17, 12:08
קיים גם בטונאב, לא ניסיתי, מעדיף לראות את החברים במראה ...

oferc
04-07-17, 12:20
תודה

ראיתי באורוקס אבל לא נראה ידידותי למשתמש , נבדוק את OFFROAD ונעדכן.

לטרקטורונים\כלי רכב פתוח זו פונקציה מאד שימושית בתקופת הקיץ שיש הרבה אבק , כולם שומרים מרחק ובסוף גם מאבדים חברים לקבוצה , אם לכולם יהיה מיקום אז לא תהיה בעיה.

erezgur
04-07-17, 12:50
זה מחייב קשר סלולרי, כך שעדיין לא מתאים באזורים רבים בנגב.
בכל מקרה - נוהל שיירה + מכשירי קשר סבירים אמורים לתת מענה לצרכים אלו עבור שיירות באורך סביר...

ד ו ר ו ן
04-07-17, 14:11
הקיץ שיש הרבה אבק , כולם שומרים מרחק ובסוף גם מאבדים חברים לקבוצה , אם לכולם יהיה מיקום אז לא תהיה בעיה.
מאד פשוט, בפנייה או פיצול שבילים לא ממשיכים עד שרואים את הרכב שמאחוריך בשיירה.

shachar
05-07-17, 10:10
מאד פשוט, בפנייה או פיצול שבילים לא ממשיכים עד שרואים את הרכב שמאחוריך בשיירה.
גם אני מעדיף את האפליקציה הזו..

Sent from my Android using Tapatalk ישוחרר ברנרד

נמרוד
05-07-17, 10:15
+1.

הכלל הראשון במשמעת שיירה - כל אחד אחראי למי שאחריו.

אם כל נהג מבין שהוא אחראי שמי שאחריו, אכן אחריו - במקום להצמד כמו יתוש למי שלפניו - השיירה זורמת הכי טוב. לא צריך אפליקציות ולא צריך קשר.

oferc
05-07-17, 21:05
תודה לכולם על התשובות

היום הנוהל הוא בדיוק מה שהצעתם , רק שנוסעים 10 טרקטורונים זה מאט את הטיול בצורה משמעותית , לפעמים ההמתנה היא בלתי נסבלת בחום, בנוסף יש תמיד את המתלהב שלא ממש בודק מי אחריו ....

ניסיתי את נושא מכשירי קשר בקסדה , הזמנתי מכשירי קשר מדהימים של חברת UCLEAR ,למכשיר יכולת לחבר עד 8 כלים ONLINE בלי שום רעשי רקע ,הבעיה הגדולה שסינכרון המכשירים לפני הטיול מאד מורכב ואיטי שזה ממש הפך ללא רלוונטי , לפחות זכיתי למוזיקה ובלוטוס לטלפון :-).

לגבי האפליקציה , ננסה את זה ונראה אם יהיה לי שיתוף פעולה מהחברה , אם כן זה רעיון טוב ונוכל לעבור לנוהל של כל אחד אחראי על הכלי שאחריו , ואני אוכל לעקוב אחרי זה דרך הGPS, זה בטח ישנה את קצב הטיול.

:cool:

Ilanza
14-07-17, 16:20
הי עופר,
אני אילן מהאפליקציה אופרואד. אם יש לך שאלות אתה מוזמן לפנות ל- [email protected]

מנסיון של הרבה משתמשים שצולחים מרחקים עצומים עם רייזרים האפליקציה עושה מהפיכה בתחום, לא פחות.
המוביל מתחיל ניווט (חופשי או על בסיס מסלול) וכל המשתתפים רואים אחד את השני ויותר חשוב, רואים איפה המוביל עבר ויכולים לנסוע אחריו מבלי להחנק באבק. אשמח לשמוע מההתנסות וההתרשמות שלך עם האפליקציה.

נכונות גם התגובות כאן על ניווט במדבר ללא קליטה, טכנית אין כיום אפשרות לשתף מיקום באיזורים ללא קליטה למעט תקשורת לווינית ודורשת מכשיר יעודי ועולה הרבה כסף. לכן באיזורים כאלו אין ברירה אלא לשמור אחד על השני בשיירה.

בדיוק השבוע השקנו את גרסת האייפון. מוזמנים לצפות ולהוריד מכאן
https://blog.off-road.io/אופרואד-בהשקת-גרסת-אייפון-ואייפד

oferc
17-07-17, 01:11
הי אילן
תודה על התשובה , אני אבדוק את זה ואתן פדבק

תודה
עופר

-->