PDA

צפייה בגרסה מלאה : פער של 4500 ש״ח בין שני מוסכי יבואן להחלפת מרססים??

yoav
04-07-17, 20:45
בהמשך לשרשור על עליה בצריכת סולר ביקשתי הצעת מחיר משני מוסכי טויוטה ( מורשים) להחלפת מרססים ללנדקרוזר 2007 :
הפער בין ההצעות הוא 9.8 לעומת 14.2 ונובע קצת מהנחות שאחד נותן אבל בעיקר מזה שההצעה היקרה כוללת גם בדיקת קומפרסיה והחלפת 4 צינורות סולר ( גם החלק וגם העבודה מוכפלים ב 4 ועולים הרבה) שהמוסך הזול יותר לא מכניס להצעה.
צריך להחליף את הצינורות סולר?
בדיקת קומפרסיה היא חלק הכרחי מהתהליך?

מדובר בשני מוסכי יבואן מוכרים באיזור המרכז והצעות ככ שונות, כשאני מניח ששניהם עובדים לפי פרוטוקול טויוטה וממש לא בא לי להוציא עוד 4000 ש״ח מיותרים..

איל מ
04-07-17, 21:32
יש איזו סיבה לא לכתוב את שמות המוסכים?
זה לא שיש כאן איזו הכפשה. סה"כ, הבדלי גישות..

zerez
04-07-17, 22:30
לא מבין גדול אבל בדיקת קומפרסיה חשובה כדי לדעת אם יש עוד משהו לא תקין פרט למזרקים.
תשאל את המוסך הזול כמה תעלה בדיקת קומפרסיה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

נמרוד
05-07-17, 10:11
צינורות הלחץ הגבוה במערכת הזרקה מסילה משותפת מחזיקים לחצים של 1000+ אטמוספירות. יש מצב שהיצרן דורש להחליף את הצנרת והמחברים. לא ברור שהמוסך היקר מגזים, יכול להיות שהמוסך הזול מחפף.

נדב ש.
05-07-17, 10:46
אם כבר עושים עבודה אז כמו שצריך לפי הספר, ואם מה ש"יקר" יותר זה מה שכתוב בספר אז כנראה זה מה שצריך.
עכשיו זה 4k יותר, ייתכן ואם לא יבוצע מה שצריך(במיוחד אם לא ניפתח מעולם והכל מקורי) זה יגרור תיקון יקר יותר בהמשך.

yoav
05-07-17, 11:01
אני לא יודע מה כתוב בספר..
לא ביקשתי הצעה זולה מהמוסכים- פניתי לשני מוסכי טויוטה רשמים וקיבלתי הצעות מחיר ככ שונות
השאלה אם המוסך היקר לא מוסיף מעבר למה שנחוץ וסתם מייקר את ההחלפה.
המחיר סביב 10k הוא מה שבדכ מדברים עליו בהחלפת מרססים ולכן הופתעתי מה 14 עם התוספות..

ד ו ר ו ן
05-07-17, 11:37
ראית את הה"פ?

yoav
05-07-17, 12:17
אבדוק, תודה

נדב ש.
05-07-17, 12:19
אני לא יודע מה כתוב בספר..
לא ביקשתי הצעה זולה מהמוסכים- פניתי לשני מוסכי טויוטה רשמים וקיבלתי הצעות מחיר ככ שונות
השאלה אם המוסך היקר לא מוסיף מעבר למה שנחוץ וסתם מייקר את ההחלפה.
המחיר סביב 10k הוא מה שבדכ מדברים עליו בהחלפת מרססים ולכן הופתעתי מה 14 עם התוספות..

כמו שרשמתי לפני, תבדוק מה ההוראה מהיצרן, זה שכולם עושים את הזול לא אומר שזה הדבר הנכון.

ברכב אחר יש בעיה ידועה של צמת מזרקים שמתייבשת, אין הוראה כלשהי מהיצרן להחלפת צמה, אבל ההגיון אומר שצמת מזרקים יבשה(ולפעמים גם שבורה) יש צורך להחליף, "באופן מפתיע" הרוב בוחרים שלא להחליף, למרות שמדובר בכמה מאות שקלים בודדים, ואז אתה שומע על מנועים שמזייפים ועובדים לא נכון ושלל נזקים והפתעות.
נקודה למחשבה.

MRFIX650
05-07-17, 14:13
בהמשך לשרשור על עליה בצריכת סולר ביקשתי הצעת מחיר משני מוסכי טויוטה ( מורשים) להחלפת מרססים ללנדקרוזר 2007 :
הפער בין ההצעות הוא 9.8 לעומת 14.2 ונובע קצת מהנחות שאחד נותן אבל בעיקר מזה שההצעה היקרה כוללת גם בדיקת קומפרסיה והחלפת 4 צינורות סולר ( גם החלק וגם העבודה מוכפלים ב 4 ועולים הרבה) שהמוסך הזול יותר לא מכניס להצעה.
צריך להחליף את הצינורות סולר?
בדיקת קומפרסיה היא חלק הכרחי מהתהליך?

מדובר בשני מוסכי יבואן מוכרים באיזור המרכז והצעות ככ שונות, כשאני מניח ששניהם עובדים לפי פרוטוקול טויוטה וממש לא בא לי להוציא עוד 4000 ש״ח מיותרים..

ככול הידוע לי ולפי הסברי המוסך אכן יש צורך בהחלפת הצינורות שכן צינור לחץ גבוהה שנסגר לא יוחזר.... כך הוסבר לי.

אם אני זוכר נכון 350 +/- לכול צינור

2 חברים (2007 / 2008) כבר עשו את זה והמחירים אכן היו סביב 11-12 אלך שקל. כמובן במוסכים מורשים - בשני המקרים הרכב אחרי ההחלפות היה עולם אחר!!!

yoav
05-07-17, 15:39
תודה
אבדוק שוב במוסך מה כוללת ההחלפה

hosham
11-07-17, 15:10
לפני שנה קיבלתי הצעה להחלפת 4 מרססים פלוס צינוריות ב10.5K ב SOS טויוטה בחדרה
קיימת האפשרות לשפץ ב 6000 בערך אצל דיזל השרון בנתניה - יש עליהם ביקורות מעולות

בסוף לא עשיתי כלום בנושא כי אצלי היה מרסס אחד קצת סתום וכמה סיבובים של מנקה פיח די סידרו את הרעידות

שיהיה לך להשוואה..

yoav
15-07-17, 21:18
איזה מנקה פיח מומלץ ובאיזו תדירות?

ד ו ר ו ן
15-07-17, 22:49
K244

-->