PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכישת דאסטר

sportage
05-07-17, 19:29
אחרי שבועיים באיסלנד עם דאסטר דיזל ידנית 4X4, כ-3,654 ק"מ כשליש מהם בדרכי עפר כולל חציית מעברי מים המיועדים ל-SUPER JEEP, אני חייב להודות ששיניתי מהקצה לקצה את דעתי על הרכב ה-LOW COST הזה, והתחלתי להבין למה גיא מתכוון (האמת שחשבתי עד אז שהוא בדיזוננס...).

כבעל פג'רו Q לשטח עד רמת קשה, אני שוקל בכל הרצינות להחליף את היערן (סובארו פורסטר שהלך לעולמו) שנחשב לאחד הטובים בקטגוריה של רכבי שטח רכים.
אפילו זוגתי שתחיה מוכנה להתפשר על מרווח פנימי מאחור ותא מטען קטן יותר, וגולת הכותרת - להתפשר על גיר ידני.

הרכב הזה תפר את הכבישים וגיהץ את המהמורות בשטח במהירות של 80-90 קמ"ש בלי שום בעיה, טוב יותר מהפורסטר.

חצינו נהרות בעומק של מעל 50 ס"מ, בהם שימשה אישתי כמד עומד טרום החציה.

ועכשיו להתלבטות:

1. דיזל מול בנזין: (ראיתי את השרשור בנדון).
הייתי נעול על הדיזל, אבל כמעט ואין יד שניה דיזל 4X4 וחדש עולה מעל 20,000 ש"ח יותר בגלל מדיניות מיסוי הזויה להעניש רכבים חסכוניים.

בסוכנות טוענים שמנוע הבנזין הוא של ניסן קשקאי. עשיתי סיבוב על רכב הבנזין, והוא אכן שקט יותר ומאיץ וסוחב טוב יותר בעליות. מאידך המומנט והגמישות שלו פחותה משמעותית ביחד לדיזל. גם תצרוכת הדלק שהייתה לנו בדיזל עמדה על בין 15 ל-20 ק"מ לליטר. הבנזין יעשה כנראה הרבה פחות שזה עבור מי שעושה כ-20,000 ק"מ בשנה - כ-3,000 שקל לשנה חיסכון עתידי... יענו 6 שנים החזר השקעה בכפוך למדיניות ענישה של האוצר..

2. צמיגים - האם יש צמיגי AT מאושרים על ידי היצרן למידה הזאת כולל קוד מהירות.

3. מיגונים - מה עלות רכישה בשוק החופשי ?

גיא
05-07-17, 20:44
אחרי שבועיים באיסלנד עם דאסטר דיזל ידנית 4X4, כ-3,654 ק"מ כשליש מהם בדרכי עפר כולל חציית מעברי מים המיועדים ל-SUPER JEEP, אני חייב להודות ששיניתי מהקצה לקצה את דעתי על הרכב ה-LOW COST הזה, והתחלתי להבין למה גיא מתכוון (האמת שחשבתי עד אז שהוא בדיזוננס...).

כבעל פג'רו Q לשטח עד רמת קשה, אני שוקל בכל הרצינות להחליף את היערן (סובארו פורסטר שהלך לעולמו) שנחשב לאחד הטובים בקטגוריה של רכבי שטח רכים.
אפילו זוגתי שתחיה מוכנה להתפשר על מרווח פנימי מאחור ותא מטען קטן יותר, וגולת הכותרת - להתפשר על גיר ידני.

הרכב הזה תפר את הכבישים וגיהץ את המהמורות בשטח במהירות של 80-90 קמ"ש בלי שום בעיה, טוב יותר מהפורסטר.

חצינו נהרות בעומק של מעל 50 ס"מ, בהם שימשה אישתי כמד עומד טרום החציה.

ועכשיו להתלבטות:

1. דיזל מול בנזין: (ראיתי את השרשור בנדון).
הייתי נעול על הדיזל, אבל כמעט ואין יד שניה דיזל 4X4 וחדש עולה מעל 20,000 ש"ח יותר בגלל מדיניות מיסוי הזויה להעניש רכבים חסכוניים.

בסוכנות טוענים שמנוע הבנזין הוא של ניסן קשקאי. עשיתי סיבוב על רכב הבנזין, והוא אכן שקט יותר ומאיץ וסוחב טוב יותר בעליות. מאידך המומנט והגמישות שלו פחותה משמעותית ביחד לדיזל. גם תצרוכת הדלק שהייתה לנו בדיזל עמדה על בין 15 ל-20 ק"מ לליטר. הבנזין יעשה כנראה הרבה פחות שזה עבור מי שעושה כ-20,000 ק"מ בשנה - כ-3,000 שקל לשנה חיסכון עתידי... יענו 6 שנים החזר השקעה בכפוך למדיניות ענישה של האוצר..

2. צמיגים - האם יש צמיגי AT מאושרים על ידי היצרן למידה הזאת כולל קוד מהירות.

3. מיגונים - מה עלות רכישה בשוק החופשי ?

0. :)
1. דיזל
2. המקורי עושה עבודה מצויינת, אפשר גם 778 שלא ממש אהבתי.
3. ברסטה המיגון שמוכרים גם דרך החברה עולה כמו בחברה .. יש להם נציג מכירות אפטר קניה .. עמרם משהו.
4. :)

צילומים מדהימים ! אני אשמח שתוסיף בשרשור שלי או חדש עוד כמה צילומים מדהימים כאלו.

תודה.

sportage
05-07-17, 21:06
לבקשת גיא, לא קשור ישירות לדאסטר, אבל הוא הביא אותנו לכל המקומות האלו.

https://goo.gl/photos/2eCCwVmRijhFSqmeA

גיא
05-07-17, 22:55
מדהים !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

amitaikl
05-07-17, 23:06
מקסים!

erezgur
06-07-17, 18:09
תמונות מדהימות!

avziv
06-07-17, 19:25
וואו! עושה רושם של טיול מדהים, תמונות מקסימות ומעוררות חשק

גיא
06-07-17, 19:41
אל תשנו את הנושא. שיקנה דאסטר ;)

avikkllk
07-07-17, 12:40
מדהים.
אפשר קצת פרטים
כמו כמה זה עלה הטיול כמה זמן ומה כלל?

יש לך אישה מדהימה שהסכימה להיות לך עמוד במים.
אשתי הייתי שולחת אותי ביחד עם באוטו חזרה לישראל 😀

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

sportage
07-07-17, 13:59
את הנשים הסוררות תשלחו אלי לסידרת חינוך... :-)

ונחזור לנושא - דאסטר דיזל 4X4 עם מיגונים וכו, עוקף בסיבוב את ה-130,000 שקל ונושק כמעט ל-140,000.
זה כבר הרבה בשביל רכב בסיסי....

התאהבתי במודל הצגת המחירם - מ-89,000 שקל....

יד שניה דיזל 4X4 אין בנמצא כמעט.
את הבנזין פסלתם...

במידה ולא אמצע כזה יד שניה, נראה שאחזור לאופציה המפנקת - יערן אוטומטי, גדול יותר ומרווח.... מחכה לי עבורו אפילו מיגון שהורדתי מיערן ז"ל.

גיא
07-07-17, 14:05
קראסו טרייד אין

לא נחמדים אבל אם רוצים דאסטר .. משם קנים.

sportage
19-07-17, 18:22
עדכון קצר..

בהעדר רכבים דיזל, 4x4 גם לא אצל אלכס מהטרייד אין של היבואן שבעיקר הרגשתי שאני מטריד אותם... חזרתי לפתרון הבית ספר.

מצאתי יערן (פורסטר), יד ראשונה, 2016, אוטומטי, פחות מ-20,000 ק"מ, שמור, אחריות עד 2021, יותר מרווח ומפנק, ואין חילוקי דעת על אמינותו. אולי פחות חסכוני וחבל עליו בשטח, אבל בשביל זה יש פג'רו.

והמחיר - דומה מאוד למחיר דאסטר חדש דיזל 4X4 עם שיפצורים מינימליים לשטח.

avikkllk
19-07-17, 20:14
גיא עזב/ה את האשכול
😁😁😁

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

גיא
19-07-17, 20:31
דיי .. גיא פה ושכל אחד יעשה מה שטוב לו.

sportage
19-07-17, 23:33
מה לעשות...

היבואן כנראה עם מדיניות מחירים למכור בעיקר את הבנזין 2x4 עם הילה של רכב שטח.

כמו רוב יצרני המכוניות האחרות שמוכרים יותר פוזה, ישיבה גבוהה והרבה פחות שטח.

חבל, הייתי יכול לעשות להם הרבה כבוד - "בעלים של פורסטר העדיף דאסטר"....

נו שוין.

גיא
20-07-17, 21:29
בבקשה

דיזל

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170720/9a1339292b0b8a98603fb1ea7d1d0eab.png

-->