PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה

י.ב
07-07-17, 07:52
רכשתי גראנד ויטרה 2013. אני רוצה לעשות את ההגבהה שמשרד התחבורה מאשר. קיבלתי 2 הצעות מחיר של מוסכמים המרשים מטעם משרד התחבורה לכך. האחת של "גתוס" שכוללת 4 בולמים ו-4 קפיצים. לעומתם ב-אספיר, נתנו הצעה ל-4 קפיצים ול-2 בולמים אחוריים.
לא ברור לי מדוע האחד מחליף הכל והשני מחליף רק חלק?

boaz avrahami
07-07-17, 07:56
ניסית לשאול את אספיר?
אולי הבולמים שיש לך מאחור הם מיבוא שלהם והם תואמים למה שמאושר לערכה שלהם.
בכל מקרה תשאל אותם ואם התשובה לא תספק אותך שתף אותנו

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

י.ב
07-07-17, 18:58
למען הגילוי הנאות 2 דברים:- ההצעות ניתנו בטלפון. אף אחד מהם לא בדק את הרכב. דבר שני, הצעת המחיר הראשונה היתה מאספיר. וכאשר התפלאתי בשיחה מדוע רק הבולמים האחוריים מוחלפים, אמר היועץ שאין צורך במקרה הזה. רק אח"כ פניתי לגתוס שאמרו, כפי שכתבתי כבר, שהם שמים 4 בולמים.

נמרוד
08-07-17, 10:56
"אין צורך" = "אין לנו מוצר כזה"

*מתוך המדריך לאנשי מכירות מתחילים.

YoavR
08-07-17, 11:09

בכיתה ב' הם לומדים "... בוא אני אסביר לך מה אתה צריך..." גם כשאתה מבקש משהוא ספציפי:D:D:D

יונתןמצפה
08-07-17, 11:54
בזמנו כשהתייעצתי באספיר לגבי אופציית הגבהה לדימקס חדש (עם משקל קבוע גדול מאחורה) הוצע לי סט הכולל בולמים אחורה, וקפיצים + בולמים קדימה.
כששאלתי איך בולמים לבד יגביהו את האחורה נאמר לי שהם יגביהו ושאני לא ילמד אותם כי יש להם המון נסיון ומעבדה מפוארת (אפילו לקחו אותי לסיבוב במעבדה).
כשהתעקשתי לקבל אופציה לקפיצים מאחורה נאמר לי שהם לא מתעסקים בזה כי זה שינוי מבנה. (זה היה לפני תקופת האישורים).
בקיצור, אם אתה לא צה''ל, רט''ג, מנהל הרכב, משטרה... אני לא רואה סיבה להיכנס אליהם.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

windler
08-07-17, 16:31

אכן זו אופציה .
אבל מאותו המדריך " יש לנו = נוכל לדחוף לך משהו שאתה לא ממש צריך "

אני לא יודע מה נכון ומה לא במיקרה הזה .

אבל אני מתפלא על הזלזול בחברה של אספיר .

הם אולי המקצוענים שיש בתחום בארץ .
מה שעבר להם בין הידיים ועובר להם בחודש אחד .. כניראה ששאר הסדנאות היו חולמים .

והרי ברור שבצה"ל , קק"ל , חח"י , יחידות מיוחדות ... שמנוהלים ע"י חסר מושג ומושחתים בעלי עניין באספיר :confused:

אני לא יכול להגיד שהם המנומסים ביותר , הם אכן בטוחים שהשמש זורחת להם וזה לא מועיל לחווית הקניה .
אבל לפחות במקום הקטנטן שלי , ויחד עם ניסיון הקולגות שלי הם מקצוענים אמיתיים.
ובכל פעם שאני יורד לשטח אני מקבל תזכורת לזה .

-->