PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריבת מכשיר קשר Baofeng uv-5r

zloof
08-07-17, 15:55
שלום לכולם את התדרים מצתי באתר. יש לי כבל USB למכשיר רציתי לדעת איזה תוכנה אפשר לצרוב את התדרים אך הושם את זה אם יש מדריך בעברית זה יוכל לעזור לעסות סדר. אני יודה יש הרבה דיונים אבל לא מצתי אסבר אם של התהליך
תודה לכולם

erezgur
08-07-17, 16:39
1. תוכנה מומלצת - chirp
2. תתקין גרסה ישנה של דריבר (3.2.0.0) לפי ההסברים (עקוב במדויק, צעד אחר צעד, אחרת משהו לא יעבוד) - http://www.miklor.com/COM/UV_Drivers.php#install
3. לאחר התקנת הדרייבר וחיבור הכבל למחשב - בדוק במנהל ההתקנים במחשב מהו מספר היציאה (com port) שהכבל מחובר אליה והגדר את היציאה הזו בהגדרת התקשורת ב- chirp.
4. בצע קריאה מהמכשיר (חשוב לבצע קודם כל קריאה לפני שמנסים לכתוב למכשיר). העבר את כפתור הווליום למצב הגבוה ביותר. אם הקריאה לא הצליחה - משהו בשלבים הקודמים שפירטתי כאן לא בוצע כהלכה... אין מה להמשיך הלאה לפני שאתה מצליח לקרוא.
5. אתה יכול להשתמש באחד הקבצים המוכנים עם התדרים שהועלו כאן בעבר, וודא שהוא נמצא במחשב שלך והערה חשובה שהכשילה אותי בעבר - וודא ששם הקובץ כולל רק אותיות באנגלית (ספרות זה בסדר) וכך גם כל ה-PATH, כלומר כל עץ התיקיות שבו נמצא הקובץ !
6. טבלת התדרים בתוכנה דומה לאקסל - אתה יכול לטעון את הקובץ המוכן, להעתיק שורות ממנו לטבלה שלך וכו'.
7. לאחר סיו עריכת התדרים כרצונך - אתה יכול לכתוב את המידע למכשיר.

-->