PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיום שיפוץ

coas
26-08-03, 21:39
בשעה טובה, אחרי ארבעה חודשי עבודה בערבים ובסופי שבוע מסתיים השיפוץ, כמעט ופוטרתי (כשהגעתי סחוט ועם ידיים מוכתמות לעבודה) אבל זהו! יש CJ7 שנראה טוב ונוסע סביר (ללא שיפורים כלשהם) והשאלות הן: היכן ניתן להשיג צמיגי MUD ברידג'סטון או GY MTR במחיר סביר?
שאלה נוספת היא בעיית שריפת שמן מוגברת, המנוע הגיע עם צינור מאולתר ליציאה האחורית מראש המנוע (זו שמחוברת לקרב' בדר"כ ) לעודפי אדיי שמן, כיצד ניתן לזהות מה מקור בריחת השמן? האם רק לאחר פירוק ניתן לאבחן את מקור הבעיה כפי שנאמר לי באחד המוסכים?

תודה

חנן-ג'יפולוג
26-08-03, 22:50
קודם כל, בדוק ששסתום הPCV תקין. כלומר, נתק את הצינור שמגיע לחור הקדמי על מכסה השסתומים, הנח אצבע על קצה הצינור. אתה אמור להרגיש וואקום די חזק.
יש? המשך הלאה. אין? נקה/החלף את השסתום בקצה הצינור.

עכשיו שים אצבע על החור האחורי במכסה השסתומים. מרגיש לחץ שלילי? אחלה.
לחץ חיובי? לא טוב :cry:

דרך הצילינדרים, הרינגים והבוכנות השחוקים בורחים גזי שריפה אל חלל הקרנק ו"מנפחים" בלחץ חיובי את כל המקומות שמהם שמן יכול לברוח. אתה צריך לפרק מנוע ולשפץ.

coas
28-08-03, 00:45
חנן, אני מסיר את הכובע, שלושה מוסכים ומספר לא מבוטל של "מומחים" טענו שהפיתרון יהיה פירוק ושיפוץ המנוע. בדקתי ואכן הלחץ היה נמוך מאוד, השסתום היה חדש אז בדקתי את הצינור וגם בו לא היה משהו רציני אבל הכניסה לקרבורטור היתה סתומה כמעט לחלוטין. פירוק קרב' ניקוי יסודי ושטיפה ווואלה: לחץ שלילי חזק, לחץ שלילי קל ביציאה השניה ואף לא אד קל של שמן. החזרתי את החיבורים השונים למקומם והמנוע עובד עגול כמו שעון שוויצרי.

שוב, אני מסיר את הכובע. :!:

רונן וסרמן
28-08-03, 15:18
אין כמו חנן בעולם -מומחה מס' 1 לסיקסים
(חנן אתה עדיין חייב לי חמישים ש"ח מהחודש הקודם ...)

-->