PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה שמסרבת להיפתר

NISIM
11-12-05, 20:51
אני יספר בקיצור.. קודם כל שלום לכולם.. אז ככה עשיתי אוברול לגיפ סופה שזה כלל גם שיפוץ גיר לאחר ההרכבה יצאתי לנסיעת מבחן קטנה{הרצה} בקיצור המנוע מגיב מצויין ההילוכים עוברים מרגרינה הכל טוב ויפה עד שהתחלתי לישמוע נקישות שבאות מאיזור האוזינג עם הזמן הם הלכו והיתגברו עכשיו הנקישות הללו נישמעות בכל הילוך בנסיעה בלבד וככל שהסלד גבוה כך גם מ"ס הנקישות גובר עכשיו אני לא יודע אם יש קשר גם המשאבת קלאץ{פנימית} התחילה לנזול..
טוב אז הורדתי גיר וגיליתי שהבוקסה שיושבת בקראנק פשוט נאכלה נגיד הקוטר הפנימי שלה היה 15מ"מ עכשיו הוא ניהיה 16.5מ"מ אוקי מחליפים בוקסה והבעיה נפתרה נכון.. החלפתי בוקסה ומשאבת קלאץ פנימית חדשה {ניילון} והבעיה בשלה לא ניפתרה אבל הרעש פחת בהרבה אבל עם הזמן הלך והיתחזק{בערך שבוע של נסיעה} והמשאבת קלאץ שהחלפתי החלה לינזול אז עכשיו הכל שוב מפורק וממתין לעזרתכם{ יש לציין שבסרק תוך כדיי נתינת גז אין רעשים אז קראנק זה לא ניראה לי} בתודה ניסים 0528588703

חנן-ג'יפולוג
11-12-05, 21:54
נשמע מוזר. למיטב זכרוני, בסופה אין פיילוט בושינג, אלא פיילוט בירינג, מה שאומר שבמרכז הקרנק אמור להיות מיסב ולא תותב.

NISIM
12-12-05, 07:02
נכון חנן אבל אפשר להישתמש בשניי האופציות הרכבתי בעבר מנועים עם אותה הבוקסה. תודה!

חנן-ג'יפולוג
12-12-05, 09:10
יכול להיות שבמהלך ההרכבה של הגיר, נתת לגיר להיות תלוי על הציר הקדמי שלו, ולו רק לזמן קצר מאוד, וכך גרמת לו לעיוות?

NISIM
12-12-05, 16:08
חנן יתכן כשמירכזתי את הקלאץ מאחר ולא היה לי הילוך ישיר בהישג יד עשיתי זאת בעזרת הגיר ואז גרמתי לעיבות של המיסב{למרות שפתחתי את הגיר והיצצנו שוב על המיסב הזה והוא נראה שלם לגמרי}

חנן-ג'יפולוג
12-12-05, 16:17
דווקא לא הייתי חושד במיסב של הגיר שהוא התעוות, כי יש לפניו את השרוול שעוטף את ציר הכניסה ומונע ממנו להעביר כוחות צידיים אל המיסב, אלא הייתי חושד בעיוות של ציר הכניסה של הגיר, או בעיוות של התותב בקרנק.

איציק - 4X6ZH
12-12-05, 16:41
אני מבין שהמנוע לאחר שיפוץ .
אולי יש לך חופש בגל הארכובה ( קדימה אחורה ) ומכאן מתחיל הנושא של רעשים
ציר מירכוז \ בוקסה ....
איציק

NISIM
12-12-05, 17:19
שלום איציק.. כן המנוע לאחר אוברול קומפלט שזה אומר הכל ניחרט והוחלף ניסיתי לשחק עם הגל ארכובה קדימה אחורה כמו שאמרת ויש תזוזה נורמלית של בערך מילימטר... תאמינו לי אחים שלי עברתי הרבה בחיים על הגוש מתכת הזה אבל אף פעם לא זכור לי יאוש כמו ברגע זה..

איציק - 4X6ZH
12-12-05, 18:40
" אח שלי " :lol:
1 מ"מ זה המון המון !!!
אתה בקושי צריך להרגיש את זה ביד .
אבל לגבי הבעיה שלך 1 מ"מ לא צריך לגרום לבעיה כל כך מהר .
איציק

-->