PDA

צפייה בגרסה מלאה : האמר לשטח כן או לא?

BARYH
16-07-17, 09:03
ואם כן איזה?
H2 או H3 ALPHA?
לא מעניין כמה דלק או גז,מחלות תיקונים כן.
יודע מה יש ואפשר להוסיף להם.
מחירי ביטוח?

דרור ברלי
16-07-17, 09:41
אלה רכבי שטח אדירים.

H2 מבוסס על הטנדרים/SUV הגדולים של GM עם IFS וסובל מכל תחלואי הפרונט שלהם.
רכב ענקי ומגושם עם עיצוב בלתי אפשרי במקרה הטוב או מכוער/מגעיל במקרה הרע - אבל זה רק לטעמי האישי. לא כל אחד מוכן שייראו אותו ברכב כזה. היתרונות - מגיע עם מנוע V8 בריון וגלגלי 34' סטנדרט מהיצרן.

H3 הרבה יותר מוצלח לדעתי. גם ובעיקר כרכב שטח. צנוע יותר במימדים וגם בעיצוב. מבוסס על פלטפורמת טנדר שברולט קולורדו (אח תאום לא זהה של איסוזו דימקס) היבואן בישראל הסתפק בגלגלי 32' אבל היתה אופציה רשמית מהיצרן ל-33' כך שהגיונית יש סיכוי שאפשר לשנות את זה גם ברשיון בלי יותר מדי בעיות - אבל זה ניחוש בלבד ואל תתפוס אותי במילה. לדגם אלפא יש מנוע V8 וזה בכלל הופך אותו לממתק.

ההאמרים טובים בשטח כמו שהם מהיצרן, אבל אין להם את אפשרויות השיפורים הנרחבות של הרנגלר לדוגמה.

אמינות אמריקאית טיפוסית - עם כל מה שמשתמע. מצד אחד זה לא לנדרובר. מצד שני זה גם לא טויוטה...
גימורים, חשמל וכו'. היו בעיות פה ושם עם מנועי ה-3.5 ליטר והתקנות מערכות גז ב-H3. מנועי ה-3.7 יותר מוצלחים. על ה-V8 אין לי מידע.

הייצור של כל הדגמים הופסק וכל המותג נסגר כבר מזמן - עם כל ההשלכות של זה.
עדיין לא שמעתי על מחסור בחלפים אבל מין הסתם זה כנראה לא ישתפר בעתיד. קח את זה בחשבון.

BARYH
16-07-17, 10:43
אלה רכבי שטח אדירים.

H2 מבוסס על הטנדרים/SUV הגדולים של GM עם IFS וסובל מכל תחלואי הפרונט שלהם.
רכב ענקי ומגושם עם עיצוב בלתי אפשרי במקרה הטוב או מכוער/מגעיל במקרה הרע - אבל זה רק לטעמי האישי. לא כל אחד מוכן שייראו אותו ברכב כזה. היתרונות - מגיע עם מנוע V8 בריון וגלגלי 34' סטנדרט מהיצרן.

H3 הרבה יותר מוצלח לדעתי. גם ובעיקר כרכב שטח. צנוע יותר במימדים וגם בעיצוב. מבוסס על פלטפורמת טנדר שברולט קולורדו (אח תאום לא זהה של איסוזו דימקס) היבואן בישראל הסתפק בגלגלי 32' אבל היתה אופציה רשמית מהיצרן ל-33' כך שהגיונית יש סיכוי שאפשר לשנות את זה גם ברשיון בלי יותר מדי בעיות - אבל זה ניחוש בלבד ואל תתפוס אותי במילה. לדגם אלפא יש מנוע V8 וזה בכלל הופך אותו לממתק.

ההאמרים טובים בשטח כמו שהם מהיצרן, אבל אין להם את אפשרויות השיפורים הנרחבות של הרנגלר לדוגמה.

אמינות אמריקאית טיפוסית - עם כל מה שמשתמע. מצד אחד זה לא לנדרובר. מצד שני זה גם לא טויוטה...
גימורים, חשמל וכו'. היו בעיות פה ושם עם מנועי ה-3.5 ליטר והתקנות מערכות גז ב-H3. מנועי ה-3.7 יותר מוצלחים. על ה-V8 אין לי מידע.

הייצור של כל הדגמים הופסק וכל המותג נסגר כבר מזמן - עם כל ההשלכות של זה.
עדיין לא שמעתי על מחסור בחלפים אבל מין הסתם זה כנראה לא ישתפר בעתיד. קח את זה בחשבון.

תודה דרור

YNV
16-07-17, 12:07
12 שנה עם האמר H2 (ללא גז - מקורי לחלוטין)
באופן יחסי האוטו אמין למדי.
עד היום הוחלף מדחס האויר של הבולמים האחוריים, משאבת דלק וחיישן abs.
ביטוח מקיף סביב 7000 לשנה.
המינוס הגדול שלו - איכות הגימור. האוטו מקרקש.
בשטח הוא לא רע כמו כל עגלה עם V8 וצמיגים גדולים.
מצד שני לא איתגרנו אותו כמו את הרוביקון שהיה במקביל.
למי שמסתדר עם הצורה והסטיגמה (האוטו של אחי. אני מתכווץ כשאני נוהג בו).

Sent from my MicroTAC 9800X* using Tapatalk

yoni_0000
16-07-17, 15:30
הבעיה בהאמר היא הסחירות שלו. הם נסחרים במחירים גבוהים, ברמה של רנגלר. אז כבר עדיף... רנגלר.

-->