PDA

צפייה בגרסה מלאה : טובע בים של טנדרים-המלצת קנייה

yoni80
18-07-17, 10:43
צריך המלצה לטנדר 4*4 לעבודה עד 70K

נמרוד
19-07-17, 10:07
היילקס ויגו 2006 סביר אולי תצליח לגרד.
אפשרות סבירה יותר כנראה עם פחות קילומטר, פחות טוב כרכב שטח אבל נחשב אמין למדי, איסוזו דימקס. תוכל לקנות 2007-8-9. זה הכיוון הטוב ביותר.

amotzg
19-07-17, 19:02
אולי גם האנטר?
הוא לא יותר קרוב בפוטנציאל השטח לויגו ובמחיר לאיסוזו?

לעבודה הייתי פשוט מחפש כל מה שמתאים למחיר ולשנתון הרצוי. רכב במצב מעולה מדגם אחד יהיה יותר מתאים מנבלה מדגם נחשב.
זה אם אין דרישות חריגות כמו נוחות, כוח, גודל, עבירות, וכו' . אם כן, אולי יש מתאימים גם מיצרנים אחרים.

golyat
19-07-17, 19:25
גם אני מתחיל לחפש.. למה לא ניסאן ווינר? לדעתי גם 2011 נכנס בתקציב.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

נמרוד
19-07-17, 22:46
האנטר בהחלט עדיף על איסוזו בתור רכב שטח (נעילה אחורית, סרן אחורי מתחת לעלים).

איסוזו פשוט נפוץ מאד ונחשב אמין ומוצלח יותר ממיצובישי. החיסרון שלו הוא כרכב שטח - אין נעילה אחורית, נמוך יותר, סרן מעל העלים.

ווינר שווק באופן מוגבל בשנים 2009-2011. פחות נפוץ, יותר מיושן, לא רע אם במקרה תיפול על אחד שמור.

נדב ש.
19-07-17, 23:11
לפותח השרשור, ציינת שהרכב לעבודה(לא לטיולים), לא ציינת מה העבודה, מה אתה צריך מהרכב...

הדימקס נחשב לסוס עבודה בתחום הטנדרים והוא גם הנימכר ביותר, מופיע הרבה בלוחות ולכן גם סביר שאם תחפש טוב תימצא אחד שמור ומטופל.
הטויוטה יעלה לך יותר וכנראה תרד בשנתון גם, מבחינת אמינות יש פרשנות לפה ולפה.
ההאנטר נופל בין לבין, מוצלח ונותן מענה גם לעבודה וגם לטייל.

יונתןמצפה
20-07-17, 00:04
איסוזו פשוט נפוץ מאד ונחשב אמין ומוצלח יותר ממיצובישי. החיסרון שלו הוא כרכב שטח - אין נעילה אחורית, נמוך יותר, סרן מעל העלים.

דימקס החל משנתון מסוים (איפשהו סביב 2014-2015 מגיע עם סרן מתחת לעלים.
אבל זה לר באמת משנה הרבה כי במקרה שלו זה לא הופך אותו לרכב שטח יותר טוב. אולי רק קצת. ואני גם לא יודע אם הדגמים האלו נכנסים בתקציב.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

-->