PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית גיפון

avieisen
20-07-17, 17:18
היי, מחפש לקנות גיפון. הנה כמה פרטים:
1. מוכן להשקיע עד 50000. בשאיפה שיכלול גם ביטוח (משמע רכב 40-44 אלף)
2. הרכב יהיה יומיומי עם כוונה לטיולים בסופשים, עם זאת במסגרת העבודה לא אסע בו הרבה בכלל ורוב הנסיעה תהיה בכביש, וגם בשטח לא חשוב לי חיית שטח אלא משהו טוב יחסית לגיפון
3. רק אני אנהג בו
4. הטיולים הוא צריך להכיל לפחות 3 אנשים. כמו כן יש לי גלשן שאשמח אם ייכנס לאוטו ולא יהיה על הגגון.
5. הג'יפ יעשה פחות מ20 אלף קמ בשנה
6. אין לי העדפה לידני אוטומט וכו', מה שכן חשוב - שלא יהיה ישן מדי (2004 צפונה), צריכת דלק טובה ושלא אצטרך להתעסק בו בטיפולים כמעט בכלל. ולא גימיני (צריך שיגיע ל120 בלי רעידות וכו'). בינתיים ראיתי בעיקר ויטרה, טריוס, דאסטר וראה 4. אשמח לשמוע!

I. Shlomo
05-09-17, 11:09
היי, מחפש לקנות גיפון. הנה כמה פרטים:
1. מוכן להשקיע עד 50000. בשאיפה שיכלול גם ביטוח (משמע רכב 40-44 אלף)
2. הרכב יהיה יומיומי עם כוונה לטיולים בסופשים, עם זאת במסגרת העבודה לא אסע בו הרבה בכלל ורוב הנסיעה תהיה בכביש, וגם בשטח לא חשוב לי חיית שטח אלא משהו טוב יחסית לגיפון
3. רק אני אנהג בו
4. הטיולים הוא צריך להכיל לפחות 3 אנשים. כמו כן יש לי גלשן שאשמח אם ייכנס לאוטו ולא יהיה על הגגון.
5. הג'יפ יעשה פחות מ20 אלף קמ בשנה
6. אין לי העדפה לידני אוטומט וכו', מה שכן חשוב - שלא יהיה ישן מדי (2004 צפונה), צריכת דלק טובה ושלא אצטרך להתעסק בו בטיפולים כמעט בכלל. ולא גימיני (צריך שיגיע ל120 בלי רעידות וכו'). בינתיים ראיתי בעיקר ויטרה, טריוס, דאסטר וראה 4. אשמח לשמוע!

בס"ד

פורסטר. ורק פורסטר.

א. ב50K תוכל להשיג דגמי 07' ואולי יותר.
ב. אמינות וסחירות מעולים.
ג. שטח - כנס לקבוצת "סובארו וחברים בשטח" - ותופתע להיכן ניתן להגיע עם פורסטר.
ג. גלשן - ייכנס בקלות. מרווח עצום.
ד. צריכת דלק מעולה בתחום הג'יפונים (1/12 בין עירוני).

ממליץ לך מאוד לבדוק. במיוחד לאור העובדה שלאחרונה פרצנו דרך לרישום ברישיון של צמיגי 50:50 והיכולות של הרכב בשטח השתפרו לאין ערוך.

שלמה.

נמרוד
12-09-17, 09:44
... בינתיים ראיתי בעיקר ויטרה, טריוס, דאסטר וראה 4. אשמח לשמוע!

ראית דאסטר ב45,000 שקל? מעניין, המחירים התרסקו מהר...

בג'יפולוג מקובלת איזושהי הגדרה של מהו ג'יפון - זה לא הגודל שקובע, אלא אם יש או אין הילוך כוח, בגדול. והשאלה היא האם אתה באמת מחפש בסך הכל רכב משפחתי מרווח שנראה כמו ג'יפ, או רכב שיכול ליסוע בשטח באמת.

אם התשובה היא א' כמו שמסתמן מהכותרת שלך, אז יש עוד כמה משפחות של כלים שנפתחות בפניך. יונדאי טוסון היה נפוץ מאד, נחשב אמין למדי, טויוטה ראב4 כמובן, הונדה CRV לדורותיו, וכמו שנכתב גם סובארו פורסטר (שלמה - בס"ד, תרגע).

אם אתה מחפש רכב עם יכולת שטח יותר מבסיסית - אז אכן, גראנד ויטארה, קאיה ספורטג' דור ראשון, וגם כל משפחת הכלים הגדולים יותר שנכנסים במחיר שלך - אבל בדגמים ישנים ועם קילומטראז' והוצאות החזקה גבוהות. ניסאן טראנו, איסוזו טרופר, מיצובישי פאג'רו. דווקא על אלו אין מה להרחיב כי הפורום מלא במידע אינסופי לגבי רכישתם.

elephant man
12-09-17, 10:54
מצטרף למלצה על פורסטר.
בתקציב, יכנס מודל 2007 ואולי אף 2008.
מבחינת הדרישות, עונה ומעבר.

אני יודע. יש לי אחד (כבר השני)

-->